• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
bencik

Gign Burziņš 2015 !

Recommended Posts

Pārāk tālu, no vietas, kur dzīvoju.

Nu re, atkal variants, ka lai satiktu kādu jaunu ambāli, nevajag rīkot pasākumu kaut kur dirsā pie robežas :D

da bļed, cik Jūs varat raudāt? Da nenāks šajā topikā iekšā, aknās jau sēžat.

Nemīžat, bļed nākamgad taisīsim Jums ērtā laikā un pie Jūsu mājas. Tā lai Jums savas resnās dirsas nav tālāk pa 100m jākustina. Varēsiet paši nākamgad organizēt un visu darīt.

punkts.

Murdziņ, no offence, bet uz citu kommūnu meetiem es savulaik braucu no krievijas robežas uz rīgu. Trīs simti ar vilcienu. Un es neraudāju ka tālu. Ja ir vēlme cilvēks brauks. Ja nav, nebrauks. Easy as that. Mūsu varenās valsts ietvaros nav tādu vietu, kir būtu 'tālu tikt' it īpaši ņemot vērā, ka ekonomiski tas ir 10 eiro par standarta ēdamo, dvacārs uz šmigu un dvacārs uz ceļu. 50 eiro mūsu štuku pelnošie kolēģi domāju var iztērēt vienreiz gadā uz 100% garantētu pasākumu.viss pārējais ir atrunas un/vai slinkums.

• Like 5

Es nenocietos un Murgam iedevu 7 dienas atpūtu (ganjau šodien kādam palūgs lai noņem), nu nafig jālien šajā topikā un beztēmā jāpļūta?

Esat taks pieauguši cilvēki, tiešām nesaprotat, kad ir jāapstājas? Nu ja tik ļoti sirsniņā sāp, nākamgad būs visas iespējas rīkot pašam. Pārējais ir tieši kā Borings augstāk uzrakstīja.

Murdzins ir reali sakarigs chalis ieks realas dzives, vismaz tads bija kad pedejo reizi apmekleja viss bedigako no gign pasakumiem, bet nu vina teksti runa pretejo. Atstajam ludzu 7dienas.

Dala naudinas ieripojusi, gaidu parejos, ka jau augstak rakstija soreiz ari ogles nopirksim un shkidrumu :)

Kacināšanu neturpināšu, taču gribēju atgādināt, ka aksesu modi pret modiem neizmanto (divīts tā nezaudēja aksesu??), tādēļ nesapratu tavu asprātību ar manis banošanu šajā gadījumā, ja tik ļoti sāpēja sirsniņa, tad varēji uzrakstīt PM. Neatceros kad kāds troļļošanu atcēla kā pamatnodarbošanos GIGNā un nekāda naida par pasākumu tavā krajā tur Igaunijā, vienkārši uz tavu nervu robežas gribēju visiem atgādināt, ka vēloties papildināt balles ar jaunām asinīm, to nevar panākt tās regulāri rīkojot ģeogrāfiski neizdevīgā vietā. Jā zinu, kas gribēs, atbrauks kaut 10k km, taču tas ir stulbi, tērēt kaudzi degvielas, ja uz nobrauktās degvielas rēķina KOPUMĀ pasākumu var rīkot tuvāk, taču noīrēt kādu viesu māju vai kempingu, kurā var arī cilvēcīgāk pārnakšņot viesi, kuriem gulēšana teltī/mašīnā nav mīļākā nodarbošanās un muguras sāpes nav hobijs.

Lieciet aiz auss, tā nav tukša diršana, tas ir samērā profesionāls ieteikums.

Peace niggas.

• Like 2

Tas ir nedaudz smieklīgs ieteikums. Es arī esmu izlaidies un beraucu uz pasākumiem kur netiksu sakarīgi izguleties un kvalitatīvi atpūsies (vismaz cenšos). BET TAS IR GIGN!!!! Kops sen seniem laikiem iegājies un es ar to rēķinos, ka 2 naktis būs sadirstas... Nejau katru nedēļas nogali jāmokas guļot mašīnā vai teltī! Pietam pusdzīvais dažus arī mājā izmitina.

Kā arī, kā pierāda pēdējais pasākums kurā tu biji, tad labāk neīrēt viesu namus un pieklājigas vietas, jo var arī sarasties ne tik prātīga publika. Tieši tā gada pasākuma iespaidā visi baidās no jaunas miesas, bet apjēdz ka to vajag, lai būtu nākotne.

Neatceros, ka Bauskas pusē būtu bijusi sūdīga publika... es biju uz 2 ballēm, gan pie Spamuraja, kas bija diezgan ne-ok, pasākums, gan Bauskas pusē pie upes, kur viss bija kedā.

Ja būtu jāmaksā par spotu iepriekš obligāti, tad nez vai kāds svešs tāpat vien brauktu, ja atbrauktu, var tak laipni vai ne tik laipni paaicināt doties prom.

Nu rēķināties ar sadirstām 2 naktīm piespiedu kārtā, manuprāt, nav labs standarts kas būtu jāņem par pamatu, līdz ar to arī ieteikums man šķiet normāls. Var taču pacelt latiņu nedaudz augstāk, nav jau daudz prasīts.

edit. Lieta tik tāda, ka tu tikai uzņemies PIE SEVIS ORGANIZĒT, nevis organizē. GIGN baļļu rīkotājs ir bijis un būs tikai Benčiks, bez kura vispār nekādas kārtības tur nebūtu. Tiešām diskusijai nulle jēgas, ja tu tā turpini bez nekādas poņas tupa atdiršot pretī.

edit2. Maddn. uz LV skatoties, Iguanijas pierobeža ir ģeogrāfiski izdevīga TIKAI Vidzemei un ne jau tikai par to ir runa, Rīdzenieki un Vidzemnieki sakooperējās vienotā balsī un līdz ar to skaitās, ka viss gigns piekrīt par sev izdevīgāko vietu. Korupcija augstākajā mērā.

Ar Tevi neredzu pilnīgi nekādu jēgu ielaisties diskusijā. Ir nelabas aizdomas, ka arī esi izgājis līderu kursus kā divītis.

Tiešām bez uzbrauciena, nākamgad Tev ir pilnīgi visas iespējas rīkot kā un kur vēlies. I īrēt kempingus utt. tiešām, nekautrējies un dari.

p.s. pie manis mājā pagājušogad tika izguldīti vismaz desmit cilvēki uz gultām. varēja vel.

Pirmkārt, kas vienam ir ģeogrāfiski neizdevīgi, otram ir varbūt 10 kilometri no mājām? Viss taču ir ļoti subjektīvs.

Otrkārt, accessus pret accessu neizmanto game moderātoru nevis foruma moderātori, vēljovairāk gignā vispār nekur nekādi noteikumi nav. Neredzu problēmas, ja kāds kādu bano/warno vai ko tādu, ja neskaita asaru jūru.

Es tikai drusku fleimu paturpināju un tagad pazūdu ;D

Mežu varēs iztīrīt malkai? Un sestdienas rīta zāģa čalendžs?

Edīte: Maisiņš krekliņš vaig arī.

Edited by kaamis

Protams, būs meža zāģēšanas prieki, braukšana piekabē ar malku utt

un 6diena rokas tik pavicinātas ar rokas zāģi :D

šogad lejā ar ir nojume uzlieta, takā bez stresa ja pat ar būs lietus. Laigan garāža šogad ar krietni tukšāka :D

Nightmares^l^ es tev pilnībā piekrītu un atbalstu tavu lēmumu. Vienkārši.. necepies.. tavs uzdevums nav izglābt GIGN un pat ja tu to izdarītu neviens paldies nepateiks. Piedevām - ar šādiem demokrātiski un atvērti domājošiem memberiem - vai vispār ir vērts glābt? ;)

Beefs

• Like 1

edit2. Maddn. uz LV skatoties, Iguanijas pierobeža ir ģeogrāfiski izdevīga TIKAI Vidzemei un ne jau tikai par to ir runa, Rīdzenieki un Vidzemnieki sakooperējās vienotā balsī un līdz ar to skaitās, ka viss gigns piekrīt par sev izdevīgāko vietu. Korupcija augstākajā mērā.

Korupcija vai demokrātija?

lol, korupcija?

tik kādā virzienā? Es benčiku uzpirku, vai viņš mani?

Tev tiešām liekas, ka man ir piemēram materiāls/finansiāls labums no šī visa?

Man visdrīzākais ir lielākie izdevumi kā nevienam šajā pasākumā.

Es piedāvāju bezmaksas spotu, ir gultas kur gulēt, virtuve, tualete, duša utt Ir visa malka ugunskuram sagādāta utt

Ko man tagad darīt, ja mani lauki ir tik tālu?

Un viss vairāk besī, ka pravas kačā čalis, kurš nemaz neplāno ierasties uz balli lai kur viņa notiktu.

• Like 1

Es tev pastāstīšu vienu lietu - es nekad vairs nerīkoju nedz jaunos gadus, nedz līgo pat savu draugu kompānijā. Viena imesla dēļ, visiem ir kaut kādi fucking tarakāni galvā, kaut ko īrē - šis nav tā, tas nav tā, te veikals tālu, te redz gultas pa cietu, te peldvieta nav kā karību salās. Vienīgais kur visi ierodas, kur ir viss na haļavu (piem. dzimšanas dienas vai kāzas) un arī tad kāds kaut ko dirš. Tā ir cilvēku un it īpaši latviešu mentalitāte - īdēt par visu. Viss ir slikti. Viss ir ZAJEBISJ!!!!

Edited by b0r1ng
  • Like 4

Nevar saprast, bet garlaicīgais ir baigi sakarīgi sācis runāt. zelta vārdi. tieši tā arī ir.

edit. es saprastu Murdziņa cepienu, ja es prasītu naudu par vietu.

mēģini saprast vienu, bezmaksas spots vienmēr būs pārāks par maksas (šāda tipa pasākumam).

Murdziņ, nesaprotu ko Tu cepies. Ja patiešām vēlies ierasties, ar autobusu 1.5h/3€ atripo uz Rīgu un pārsēdies pie kāda mašīnā. 0 problēmas. Varēsi i piemesties kā cūka, i neatstāt miljonu deģī. Nevajag taisīt jaunas problēmas, pietiek ar esošajām.

Pusdzīvā spotā ir māja, elektrība, nojume, upe, malka, nav kaimiņu. Ekstras vairāk nekā vajag.

Viss ir slikti. Viss ir ZAJEBISJ!!!!

Vispār pirms 2 gadiem tikai ūdens bija tāds. Ātri progresē.

P.S. Naitij, Tu jau zini, ka es Tevi vienmēr gribēšu redzēt

Edited by aphrodYte
  • Like 1