Jump to content
GIGN Forum

Lūgums palīdzēt!


Lumpy
 Share

Recommended Posts

Tātad sestdien, 11. jūlijā, Lapmežciemā kāpu zonā tika nozaudēta skaņu pults ALLEN&HEAT ZED-10FX. Man būtu lūgums katram Jums atrast mani draugos/facebook un nošērot/nolaikot tur "RUNĀ" ierakstu draugos/Bildi-postu facebook profilā. Mani var atrast meklējot: Ulvis Vidiņš

Liels un sirsnīgs paldies katram, kurš to izdarīs!

Ja nu kādam interesē tepat bilde:

ZED10_FX_Main1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nedirs lieki ja negribās. Ej labāk ārā ar bērniem spēlēties, kā visi normāli pusaudži, nevis audzē savu resno riepu pie datora, un gudri dirs.

Nevarēji neatbildēt, uzēdies, got a grudge against me.

Bet tu nesaprati domu, pats esmu licis mūziku ar pults palīdzību, jo savādāk nevar. Tādu lietu vajag sargāt, dīvaini ko tādu papist

Pats vainīgs, nevajag huiņu dzīt, bet gan palīdzēt cilvēkam.

Edited by Wildcard
Link to comment
Share on other sites

Nevarēji neatbildēt, uzēdies, got a grudge against me.

Bet tu nesaprati domu, pats esmu licis mūziku ar pults palīdzību, jo savādāk nevar. Tādu lietu vajag sargāt, dīvaini ko tādu papist

Pats vainīgs, nevajag huiņu dzīt, bet gan palīdzēt cilvēkam.

Kill wildtard before he lays eggs.sadedz kropli

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazuda pavisam vienkārši - uzkrāvu mašīnu, kad man uzradàs vēl viens pasažieris, rezultātā steigā, zālē pārkrāmēju visu un melnā, aptuveni 30x30cm lielā soma kaut kur noplauka.

Anyway, maddn, nemaz nebiju piefiksējis, ka man facebookā ne tā vārds :D īpaši neizmantoju soc. tīklus. Paldies, ka pateici un paldies katram par ieguldīto laiku. Vēl neesmu atmetis cerības atrast. IZLABOTS!

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...