Jump to content
GIGN Forum

Attiecību pauze


Asijs
 Share

Recommended Posts

Īsti nevar saprast, jo attiecības bija labas, viss bija kārtībā (kopā 3 gadi), bet tad viņa izlēma pašķirties/izšķirties, jo juta, ka kaut kas nav vairs tik labi kā iepriekš. Nevar saprast, kas būs tālāk... :/

Link to comment
Share on other sites

Pauze labi noder savu domu sakārtošanai un jūtu nozīmes aptveršanai. Nereti grūti saprast kādu lietu nozīmi, pirms tās vairs nav. Bet nu atkarīgs no cilvēkiem, kas šo pauzi izmanto un kāda mērķa labad. Attiecībās tāpat vajadzīgas pauzes, bet ne jau tādā nozīmē, ka jāpamet uz mēnesi otrs. Vajag vecenēm, - veceņu ģēlas un džekiem - džeku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pazina panama ar sievu 1 gadu garu pauziiti... tagad atkal ir kopaa, bet nezinu uz cik ilgu laiku...

I mean - ko nozime pauze? Basicaly tas nozime - at this point tu man zajebal, es gribu darit kaut ko citu! :) to sauc par skirsanos ;)

Un kada tad atskiriba starp pauzi un skirsanos? Kad ir pauze tu zvani un ik pa laikam apvaicajies vai nu jau ir gala, kad esi skiries, ik pa laikam raksti izsinas ka ta vairs dzivot nevari.. same shit.. :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bija pauze uz 10dienām! Nu bļļēēē, tās 10diena biju riktīgs romantiķis atkal, sekoju kārtībai un tīrībai mājās, pievērsu daudzām lietām kam parasti nepieversu uzmanību! Bet pēc pāris dienām,max ned. viss aizgājas v ecās sliedēs atkal! :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es piekritīšu tam pulkam, kuri saka, ka pauzi ņem, lai iegūtu sev kādu labumu, jeb, ja kāja pašļūk, tad ir attaisnojums. Kā pats raksti - tiekās ar citu čali. Iespējams grib noprovēt citu miesu, lai var izlemt, kurš ir labāks tavas draudzenes acīs.

Es jau teiktu, labāk šķiries pa īstam, būs grūti.

ps. Cosmo forums rox, ja ir bēdīga diena, tur ir par ko pasmieties, vai vismaz plati pasmaidīt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, viņa neslēpj, ka grib pamēģināt kaut ko citu. Saka, ka grib kādu laiku apdomāt visu. Kad prasu par to cik ilgs ir tas laiks, viņa saka, ka līdz gada beigām ir palicis ļoti maz (četri mēneši ir maz?!). Pamest kaut kā pavisam negribās, jo tiešām atdevu visu sevi, mīlēju un mīlu pa īstam... Smagais :D

Link to comment
Share on other sites

Nu bet skaties Asijs.. es saprotu, tur uzdavinaji telefonu un macbuku un velosipedu un tas viss, protams, papandons uz bablo un par to ir zheel un nav ko tur sevi par to mierinat, bet par milestibu un shito huinju.. te tev nepareiza perspektiva - paskaties uz to ka uz kaut ko labu un forshu, kas bija agrak, bet tagad prieksa bus kaut kas jauns un forsh. I mean - nedoma par to, kas vairak nav, bet doma par to, kas bija un bija forshi. Preteja gadijuma tagad radisi sev negative periodu par kuru jau vairs nevaresi neko mainit .. busi sapisis sev laiku...

beefs

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, pauze ir pauze un šķiršanās ir šķiršanās.

Ja vajag nedēļasnogali, nedēļu paņemt pašam priekš visa sakārtošanas un galvas izvēdināšana, tad tā ir pauze, kas nāk par labu attiecībām.

Ja tas ir ilgāk par 10 dienām, tad viss ko visi te augstāk rakstīja. Un ja pa vidum tur ienāk citi cilvēki, tad tā pavisam noteikti nav pauze. Tas ka izdomā pēctam varbūt ka abi esat pajāderējušies riņķī gadu saiet atpakaļ kopā nenozīmē, ka Jūs teiksim gadu būtu bijuši pauzē.

Link to comment
Share on other sites

Aizej piegāzies un iedod zem astes kādai, redzēs viņa kā tu paņem pauzi.

Neēd viņas smirdīgo zoli, tev jau viss zods melnā krāsā. Ja grib pauzi, tad tā arī pasaki, ej tu ar savu pauzi naher.

Es to saku pēc pieredzes. Biju uzticīgs, mīļš n shit. Sagribēja pauzi, pārdzīvoju, nevarēju likties mierā, stalkoju. Pilnīgs cirvis. Pēc tam pieņēmu to visu un izdarīju visu ko aprakstīju augstāk un pati pēc mēneša atnāca atpakaļ prasot otro iespēju.

Plkst 3:00 naktī atnāca sms. Emīl, tev bija taisnība... Un vēl 50lpp ar žēlavām.

Tak što nahuj, iemet viņai ar savu zoli un pasaki. Gribi pauzi? Pisies uz rumbulu un nostopē 15 tonnīgo Volvo truck.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...