Jump to content
GIGN Forum

Setup


Recommended Posts

Sveiki,

Iegādājos devaisus:

Steelseries rival white

Steelseries QcK+Gaming Mouse Pad 450 x 400 x 2 mm

Steelseries Siberia v2

Ieinstalēju engine 3

Gribēju pajautāt, lai spēlētu csgo, kādi ir labākie iestatījumi, dpi, sensitivity u.c.

Man šobrīd stāv:

Game sens: 2.14

Mouse acceleration: Off

DPI: 1200

HZ: 1000

Šie ir iestatījumi ar kuriem man ir ērti spēlēt, pagaidām.

P.s. Meklēju visur, un neatradu, kur būtu pamācība, kā piemeklēt iestatījumus tieši priekš csgo spēlēsanas.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

DPI 400, Sensitivity max 3.

DPI 400 un sense starp 1-3 ir lielākajai daļai. Parasti visiem ir 1.8-2.5, noprecizējot. Pašam ir 1.8@400DPI. Pats vieglākais kā atrast savu sense ir uzlikt sense 1 un lēnā garā spēlējot deathmatch skatīties. Ja pa lēnu, cel pa 0.5 vai 1 uz augšu, kamēr tiec līdz sev patīkamai sense.

Link to comment
Share on other sites

6.5 sens man liekās nedaudz par traku - 3-3.5 varētu būt optimāli. Pats ar 2.8 spēlēju, bet man ir Logitech mx518 pele un dpi ar pogu esmu ieradis spaidīt uz leju. Pirms katra raunda spaidu to dpi podziņu, kaut arī tas neko vairs nedod :D Attiecīgi varētu arī būt tie paši 400 dpi stāv.

Link to comment
Share on other sites

6.5 sens man liekās nedaudz par traku - 3-3.5 varētu būt optimāli. Pats ar 2.8 spēlēju, bet man ir Logitech mx518 pele un dpi ar pogu esmu ieradis spaidīt uz leju. Pirms katra raunda spaidu to dpi podziņu, kaut arī tas neko vairs nedod :D Attiecīgi varētu arī būt tie paši 400 dpi stāv.

tā pati pele. defolt viņai ir 800/1000/1400. ja nemaldos. man ir 800 un spēlē ap 3. diezgan maz salīdzinoši kustinu peli, jo nav tik ērts galds nekad bijis lai ar visu roku spēlētu. tapēc vairāk spēlēju domājot par pozīciju, lai nav tie 180 grādi tik bieži jāgriež.

Link to comment
Share on other sites

Steelseries Rival

Steelseries QCK Heavy

Steelseries 9H

Corsair K70 RGB

2.4 IG

400 DPI

raw; on

accel; off

6/11 win

Nav tāds 'labākais iestatījums', bet tavējie viennozīmīgi ir par augstu, attiecīgi cits spēlēšanas stils un nevarēsi būt tik precīzs kā cīti. Ir labi spēlētāji ar augstu sens, be ne tik augstu kā tava, ieteiktu turēties zem 4 IG un 400dpi, jeb 2 IG un 800 dpi. Hiko piemēram ir 3.75 IG un 400dpi. Galu galā spēlē ar to kas patīk&ērtāk, bet drusku samazināt tavu sensu būtu ieteicams ;)

Edited by JEYRAZZ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...