Jump to content
GIGN Forum

Meklējam komandai AWP vai RIFLER.


Chyp
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kā jau pēc topika redzams meklējam plusu komandai. Neesam kārtējā divu nedēļu komanda vai kaut kas tāds. Mēs bijām pieci stabili spēlētāji ar kuriem nospēlēts ilgs laiks, bet sanāca palaist mūsu awp, jo nevarējam piedalīties lv un baltic cupos dēļ pinga.

Tātad mēs gribam atrast agresīvu awperi vai rifler, kurš var spēlēt darbadienās no 17:00 vai 18:00 vismaz 2h un brīvdienās atkarīgs kas un cikos sarunāts. Jābūt ar labu datoru un stabilu interneta savienojumu.

Rakstat pm vai aicināt steam, ja Jūs šis ir ieinteresējis vai vēlaties kaur ko vairak uzzināt.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198054534112/

Link to comment
Share on other sites

nu es labus 360 noscopes taisu, der?

Apmēram jau gadu ,man ir stabilas maximas austiņas , ar kurām dzirdu labāk , +noscopi nekad nav bijuši problēma, pat dzīvē pāris esmu uztaisījis , sodu apmēros.

Pauly man ūdeni var pienest , ar savu MLG global ranku.

Gribēju edditot , bet tad sapratu , kad nav ko editot.Te nav vairs ko pielikt , veram ciet , esmu pieņemts.

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

Apmēram jau gadu ,man ir stabilas maximas austiņas , ar kurām dzirdu labāk , +noscopi nekad nav bijuši problēma, pat dzīvē pāris esmu uztaisījis , sodu apmēros.

Pauly man ūdeni var pienest , ar savu MLG global ranku.

Gribēju edditot , bet tad sapratu , kad nav ko editot.Te nav vairs ko pielikt , veram ciet , esmu pieņemts.

1v1 dēliņ, rīt aiz skolas 14:07, nekavē un nekādas šķilenes rokās vai energy drinku pirms faita, ja!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1v1 dēliņ, rīt aiz skolas 14:07, nekavē un nekādas šķilenes rokās vai energy drinku pirms faita, ja!

Gangsta life , okay.

Vai labāk pus stundu ātrāk , būšu jau tavai Mammai nopircis jaunas mlg kurpītes, nebūs man ko darīt .? Ko saki?

Edited by VajagUnban
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...