Jump to content
GIGN Forum

Bārdas dzenamie aparāti


raivisdotcom
 Share

Recommended Posts

Hey,

Kāda jums pieredze ar šiem rīkiem? Man pēdējā laikā ļoti liels slinkums regulāri noskūties, domāju ka šis aparāts varētu atrisināt problēmu un sarunāju jau, ka "uzdāvinās uz Ziemassvētkiem" tikai jāizvēlās kāds.

Nav nemazākā pieredze ar viņiem un reviewi cik skatījos arī īpaši neiepriecē, tapēc:

1) Ātrums, efektivitāte ir labāk kā skuveklim?

2) Uz kādiem modeļiem jāskatās ar sauso skūšanu pietiek? vai mitrā ir labāk?

3) Vai ir vērts skatīties uz lētā gala modeļiem (>60) vai arī ar tiem būs vairāk galvassāpes nekā labuma?

4) Cik esmu paintresējies, tad nevar mainīt skuvekli un bārdas dzenamo bieži savādāk ir problēmas ar pumpām/ieaugušiem matiņiem. Jūsu pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Ir/bija šāds. Kaut kad ekstremālās situācijās izmantoju, bet laikam mana āda ir pa jutīgu un zem zoda metās pretīgs apsārtums un pumpas. Skuvos gan uz sauso, gan slapjo, lai gan user manualī tika norādīts, ka efektīvāk ir pa sauso. Pārgāju uz mach 3, un plusu vairāk nekā vajag - mazāks laika patēriņš, tuvāks skuvums, nekāda apsārtuma, precīzāk (nav tas gadījums, kad uz plika vaiga ir palikuši divi mazi matiņi).

Kas būtu jāskatās - cik pieejami ir maināmie asmenīši, jo šajam konkrētajam brīnumam Latvijā nespēju atrast vajadzīgos un amazonē tas viss maksāja kosmosu.

edit. Parasti viņiem nāk bārdas trimmeris iestrādāts. Diezgan ok, lai noņemtu kūsu.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Tikai ar masiniti, nepatiknskuvekli, bet ir bet...

Ja patstavigi skujas, tad masinite ir way to go, bet ja ka es, pa 2 nedelam reizi, tad gan nee. Garaku bardu ir cakars sakuma ar trimmeri un tad isos ar skuveki. Ir bijusas vairakas masinites, pa lielam visas savu darbu veic vienlidz labi (videja budzeta (150-200).

Ja nodzenu visu, pa retam uzmet apsartumu uz kakla, bet neka traka. Aa un jaa, sausais.

Link to comment
Share on other sites

Man ir trīs tādi skuvekļi mājās uzreiz saku, nav vērts. !

pirmo nopirku kad staķikā bija tā akcija, sakrāj uzlīmes un nopērc preci, es nopirku pirmo tādu +/- bija 40eur, pēc pirmās skūšanās reizes nobāzu dziļi, dziļi skapī.

Otro jau nopirku sakarīgāku, pa 100 euro philips, labāks bija, bet tā pat draņķis..

Divreiz vieglāk ir noskūties ar parasto gillete skuvekli, turklāt daudz vieglāk un ātrāk.

+ vel kvaletatīvāk. un ja vel garāka bārda ataugusi, vispār čakars un sāpīgs tas proces.. :D

Iesaku nepirkt, vai pajautāt citu dāvanu. :)

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Es biju domājis viņu izmantot tieši tad, kad aizmirsis laicīgi nodzīties esi un vajag pamatīgus rugājus iztrimerēt, bet pēc lasītā saprotu, ka viņi nav nemaz tam paredzēti. Paldies.

Nopērc bārdas trimmeri, pa 30 euro, noskuj lielumu un pārējo ar parasto skuvekli :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...