Jump to content
GIGN Forum

Ziemassvētku dāvanas


Maiznieks^
 Share

Recommended Posts

Nu ko džentalmeņi?

Ziemassvētki nu vairs nav aiz kalniem, bet vēl projām nevaru izlemt par to , ko dāvināt mīļotajai sievietei. Mantiskā vērtība šoreiz gan nav svarīga, jo kurkpes, jaku . etc var nopirkt arī parastā darba dienā.

Padalamies ar info. Ko jūs taisaties un ko Iiesakiet dāvināt sievietei uz ziemīšiem?

Link to comment
Share on other sites

katram sava sieviete būtu jāpazīst labāk un jāzin ko viņa vēlas,

piem. manējā gribētu kādu ceļojumu, kautvai mazu, bet tādu pārdomātu.

kautkādas dārglietas ir viens no pēdējiem.

SPA ir laba lieta, ja piedalas abi un uz visu dienu vismaz.

var arī divatā ar gaisa balonu,

samaksāt kādam muzikantam lai nospēlē kādu romantisku dziesmu tikai viņai dzīvajā, un pēctam vakariņas

tas jau katrai savādāk, citām mantiskās vērtības, citai kaut ko romantisku...

Link to comment
Share on other sites

Galvenais būt kopā, tā dāvana jau tāda simboliska, ceļojumus un dārglietas var dāvināt dzimenē. Uzdāvini viņai vilnas zeķes un piparkūkas :DDD

bet nu ja tā nopietni, tad es savējai parasti dāvinu skaistumkopšanas salona apeklējumus(frizieris, manikirs, pedikirs, vaksaācija, uzacu korekcija u.t.t) gan viņai labi, gan man :D

Nav dārgi, bet patīkami. :)

Link to comment
Share on other sites

Es savējo laikam esmu kārtīgi izlutinājis,jo nekas no minētajiem neliekas kkas baigi woow... Varbūt par SPA ir vērts apdomāties,jo kā nekā labums tiek arī man :pizdiblee:

Vēl bija doma uzdāvināt "lēcienu ar izpletni" , bet dzīvojot Skotijā tas izmaksā 250£! Lētāk un labāk tad dāvināt biļeti uz LV+parašūts Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Es savējo laikam esmu kārtīgi izlutinājis,jo nekas no minētajiem neliekas kkas baigi woow... Varbūt par SPA ir vērts apdomāties,jo kā nekā labums tiek arī man :pizdiblee:

Vēl bija doma uzdāvināt "lēcienu ar izpletni" , bet dzīvojot Skotijā tas izmaksā 250£! Lētāk un labāk tad dāvināt biļeti uz LV+parašūts Latvijā.

Pag... Celojums, vai rotaslietas, ko te daudzi piemineja maksa ieverojami vairak ka tavs "dargais" leciens ar izpletni skotija, bet tas nav nekas wow! Man piemeram leciens ar izpletni liekas pheee... Lai normali no augstuma lektu viens (ar brivo kritienu), vajag normalas macibas iziet, a lekt ar instruktoru vai vnk ka uzreiz atveras izpletnis man neliekas nekas wow!

Link to comment
Share on other sites

Es savējo laikam esmu kārtīgi izlutinājis,jo nekas no minētajiem neliekas kkas baigi woow... Varbūt par SPA ir vērts apdomāties,jo kā nekā labums tiek arī man :pizdiblee:

Vēl bija doma uzdāvināt "lēcienu ar izpletni" , bet dzīvojot Skotijā tas izmaksā 250£! Lētāk un labāk tad dāvināt biļeti uz LV+parašūts Latvijā.

Uzdāvini viņai seksu ar nēģeri, būs viņai wow

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1449674513' post='670138'>

Pag... Celojums, vai rotaslietas, ko te daudzi piemineja maksa ieverojami vairak ka tavs "dargais" leciens ar izpletni skotija, bet tas nav nekas wow! Man piemeram leciens ar izpletni liekas pheee... Lai normali no augstuma lektu viens (ar brivo kritienu), vajag normalas macibas iziet, a lekt ar instruktoru vai vnk ka uzreiz atveras izpletnis man neliekas nekas wow!

Nebūt nē! Es pa vasaru pabiju Spānijā , Santander! biļetes pa lēto iegādājos pa 90£ (abiem,abos virzienos), lidojām četri un tpc noīrējām māju par 300euro. Visai lēts prieks sanāca!

tiko reğistrēju hoteli ar spa un baseinu Glāzgovas centrā! jābūt ok.

Link to comment
Share on other sites

Viesnica un lidojums parasti ir visletakais ar ko jarekinas celojuma! Es pa lielam nevaru iedomaties ka var aizbraukt celojuma atpusties un ieklaities 1k uz nedelu! Aizbraukt kaut kur citur lai sedetu majas/numurina un viesnica ari estu, vai vel labak, pats gatavotu liekas bezjedzigi. Protams katram savs...

Tiesam neviens nav davinajis neko arpus standarta? Jo pagaidam ir nosaukti diezgan ierastas lietas ko davina sievietem. Man pasam vispar nedomajas. Butu laiks pavazaties pa veikaliem, varbut ko ieraudzitu vai rastos ideja.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs no cilvēka.

Man vislabāk sanāk izbraukt ar visu, kas ir mājās darināts un dabisks.

Principā visiem šogad dāvanas būs kaut kādi māla trauki, māla kausi, dabiskās koka rotaļlietas un virtuves piederumi, rokāmdarinātās latvju rotas lietas, gaumīgi svečturi vai citi gaismas objekti etc. visus tos sviestus var sapirkt dabiskajos veikalos, lielā vērtē ir arī dabiskie "dušas" komplekti, īsti nezinu kas tur iekšā, bet der. Valmiermuižā (arī Rīgā) var dabūt šādus dabiskos krāmus. Šitie latviešu brīnumi visi parasti ir diezgan gaumīgi noformēti ar. Vai arī praktiskas lietas - biju domājis senčiem cieto bildēm, bet laikam nebūs.

btw vislabākās idejas dabūsiet pastalkojot soc. tīklus.

bija plānā šāda tipa dāvanas, bet drusku par sālītu

https://www.facebook.com/tricoter.lv/

Man liekas tiešām jocīgi dāvināt SPA/ceļojumu Ziemassvētkos, čista nepareiza pieeja. Dzimšanas dienā pilnīgi okej. Ģimene svin kopā tāpat salasās 10 cilvēki, vienam būs cimdi otram ceļojums uz Spāniju? Ieteiktu pieturēties pie mazām dāvanām.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs no cilvēka.

Man vislabāk sanāk izbraukt ar visu, kas ir mājās darināts un dabisks.

Principā visiem šogad dāvanas būs kaut kādi māla trauki, māla kausi, dabiskās koka rotaļlietas un virtuves piederumi, rokāmdarinātās latvju rotas lietas, gaumīgi svečturi vai citi gaismas objekti etc. visus tos sviestus var sapirkt dabiskajos veikalos, lielā vērtē ir arī dabiskie "dušas" komplekti, īsti nezinu kas tur iekšā, bet der. Valmiermuižā (arī Rīgā) var dabūt šādus dabiskos krāmus. Šitie latviešu brīnumi visi parasti ir diezgan gaumīgi noformēti ar. Vai arī praktiskas lietas - biju domājis senčiem cieto bildēm, bet laikam nebūs.

btw vislabākās idejas dabūsiet pastalkojot soc. tīklus.

bija plānā šāda tipa dāvanas, bet drusku par sālītu

https://www.facebook.com/tricoter.lv/

Man liekas tiešām jocīgi dāvināt SPA/ceļojumu Ziemassvētkos, čista nepareiza pieeja. Dzimšanas dienā pilnīgi okej. Ģimene svin kopā tāpat salasās 10 cilvēki, vienam būs cimdi otram ceļojums uz Spāniju? Ieteiktu pieturēties pie mazām dāvanām.

Cilvēki īsti nesaprot, kas tie par svētkiem. :/

Link to comment
Share on other sites

kapēc dāvināt ko tādu , ja zin, ka nevajag, un izmetīs pēctam miskastē? Un ja ziemassvetkus svin tikai divatā ar savu otru pusīti, kur viņa liks vēl vienu zeķu pāri, ko visticamāk vēl uzdavinās kāds radinieks kādos svētkos, es jau tik daudz visādas šādas mantas esmu izmetis, jo savādāk jāirē kāda noliktava kur to visu nobāzt. Protams ir arī kāds sīkums ko uzdāvinu paša ziemassvetku vakarā, bet ja grib ko lielāku un īpašāku tad zeķes vai šalle nebus īsti vietā arī, un par tādu dāvanu ziemassvētku "keksu" var arī nedabūt :D

Tagad jau vispār ir grūti ko kādam uzdāvināt jebkuros svētkos, jo visiem viss jau ir, un neko nevajag...

Link to comment
Share on other sites

Pa cik iet tie tricoter? Cik lasu, cenas viņi publiski neatklāj.

Tricoter : Šo sestdien būsim 12.12 būsim Mežciemā brāļu tirdziņā Biķernieku ielā 143 no plkst 10-16, būs iepspēja apskatīt un nopirkt šallītes.

Tricoter : Cenas šallītēm ir sekojošas: Šallei ar rakstu " Auseklis" cena ir 27Eur. Šallei ar rakstu " Akas zīme" (ozoliņš) cena 30 Eur. Kombinēta rakstu šallēm (Ūsiņs, Māras krusts, Lielvārdes)cena 33 Eur

Reku vinji man privaati atrakstiija kas un kaa!

Link to comment
Share on other sites

uzraksti dienasgrāmatu. + pagaidām arī visu atceries, jo vairāk laiks ies, jo sūdīgāk atcerēsies. Nav jābūt baigam rakstniekam, bet uzraksti dienasgrāmatu, atceroties kurā dienā Tu viņu satiku, saraksti savas domas, apraksti randiņus no sava skatu punkta etc. Rakstot, izmanto humoru. Jebkura meitene izkustu :thumbsup:

Esi Vampīra dienassgrāmatas piekritējs? :DD

Link to comment
Share on other sites

Varētu uzdāvināt ziemas izbraucienu ar kamanām. Bet izskatās, ka šogad sniegs nebūs.

Pasakains ceļš caur kuru braucot varēsiet vērot apsnigušus klajumus, kokus, kas rotāti ar sniega segu. Sajutīsiet aizraujošu sajūtu un brauciens zirga kamanās būs viens no labākajiem piedzīvojumiem Jūsu ziemā. Jums nebūs jāuztraucas par aukstumu, jo būsiet apsegti ar siltām segām un varēsiet mieloties ar tēju un desiņām.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...