Jump to content
GIGN Forum

Uzkrājuma konts


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Tere!

Vai kāds no šeit palikušajiem iemītniekiem izmanto kādu no banku piedāvātajiem uzkrājuma kontiem?

Gribētos, lai Jūs padalaties ar pieredzi:

1) Kādu ieguldījuma stratēģiju izmantojat

2) Vai uzkrājuma vērtība samazinās/paliek tāda pati/pieaug?

3) Vai liekat maksimālos 10% no bruto algas?

4) Vai ieguldījums eiro nav riskants, zinot eiro vājumu attiecībā pret USD/GBP?

Priekš iedzīvotāju ienākumu nodokļa atsišanas liekās gana vilinošs pasākums, tāpēc gribu dzirdēt kādu, kurš jau izmanto šo pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Man tas šķita nepieņemams apisiens no bankas puses. Piemēram, DNB piedāvā ERGO apdrošināšanas kontu, bet kā tas darbojas ir sekojoši - katru mēnesi no tavas algas 10% aiziet bankā, BET vel papildus tam 10% ieskaita valsts no taviem nodokļiem. Pieņemsim, ka tie ir 100EUR + 100EUR -> 200EUR mēnesī. Gadā sanāktu bankā ieskaitīti 1400EUR. 5cos gados 7000EUR. Uzmetiens te ir tādēļ, ka tev banka sola dot atpakaļ 6000EUR (vai pat mazāk). It kā ja uz to skatas no šo 100EUR perspektīvas, tad tas šķiet labs dīls un izdevīgi procenti, bet, ja uz to skatas no "kas ir tainsīgi" viedokļa, tad banka neko nedarot vienkārši savāc tavu (valsts, mūsu,...) naudu un pat no sevis neuzmet ne kripatiņu pa virsu.

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Beef,

Tieši tāpēc man interesē kāds reāls piemērs. Viņu kalkulātorā tu pats vari ielikt prognozējamo vērtspapīru vērtības kritumu/pieaugumu un aprēķināt summu.

Pielikumā piemērs ar 5% pieaugumu.

Mani interesē cik liels ir risks grūzt iekšā naudu, ja gadījumā tirgus ir svārstīgs.

http://imgur.com/G72x6O7

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...