Jump to content
GIGN Forum

Binārie vienādojumi!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Sveiki, gan jau kāds ir izmeiģinājis ,vai saprot no šitā visa kaut ko! Cik liels appisiens ir padirst? Jo mūsdienās pa velti neko nedod, bet tomēr vai profitboosterapp ir iespējams appist sistēmu un kautko vinnēt?

http://www.profitboosterapp.com/licence-b165/?t=zGrnzz5zGH639452946f2d9a025781137e01afaae035968600

Vēlams bez troļļošanas un kāds varētu izskaidrot,šo visu saprotamā latviešu mēlē! Paldies!

Link to comment
Share on other sites

https://m.reddit.com..._called_profit/

Cik es izmetu dažiem Zorga posta komentiem, es saprotu , ka īsti tas līdz galam tomēr tik skaisti laikam nedarbojas! Bet ja līkne ir augšup ejoša, tad varbūtība ka pēc dažām sekundēm tā būs lejupejoša ir maza! Kāds pastāsta sīkāk, lūdzu! Ne jau šis Jums ir kaut kāds jaunums! toms.lv arī kaut kas latviskā versijā līdzīgs bija redzēts, vienīgi šeit kaut kāda īpaša app esot,kas visu dara manā vietā!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nav naudu kur likt, tad labāk investē tajā pašā mintos . Tie 12% gadā šķiet daudzkārt iegūstamāki.

Par šiem puišiem pat nav vērts runāt - viņu lapa TIK ļoti ož pēc spama... tas ir tā ka tu ej ņemt prostitūti - noskaties smuku meiteni reklāmā, bet kad ierodies uz dzīvokli, tur pretim stāv tāda veca, resna, bezzobaina. Bet tu kaut kā neuzķer signālu un ej tālāk. Tad viņa novelk savas piedristās apenes un istaba piepildās ar reāli nāsīs cērtošu zivju smirdoņu. Bet tu kaut kā neuzķer signālu un izkapā viņu bez gumijas.. :D

Beefs

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Par šiem puišiem pat nav vērts runāt - viņu lapa TIK ļoti ož pēc spama... tas ir tā ka tu ej ņemt prostitūti - noskaties smuku meiteni reklāmā, bet kad ierodies uz dzīvokli, tur pretim stāv tāda veca, resna, bezzobaina. Bet tu kaut kā neuzķer signālu un ej tālāk. Tad viņa novelk savas piedristās apenes un istaba piepildās ar reāli nāsīs cērtošu zivju smirdoņu. Bet tu kaut kā neuzķer signālu un izkapā viņu bez gumijas.. :D

Beefs

Beefij, bet rezultātu jau Tu sasniedz! Pēc kā gāji, to dabuji! Vnk cik saprotu, ja vadoties pēc tās binārās līknes, tā būs ķipa haļava, un es vairāk padirsīšu? Ķipa līdzīgi kā rulletē SARKANS VAI MELNS, ka tā ir tīrākā veixme? Vopšem pameiģinājis neviens īsti nav, tapēc jau prasu , negribu būt pirmais :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet es pat nevelos iedzilinaties si produkta detalas, jo pats saits un produkts ir scams. Skaidrs, ka zem binarajam opcijam slepjas realas marketinga strategijas, bet tas nekadi nav saistits ar so konkreto uznemumu, kuru vienigais merkis ir nokast naudu.

Es vispar nesaprotu ka tu nonac tadas majaslapas?! WTF? :D

Nopietni! Ej uz www.mintos.com un investe naudu tur.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...