Jump to content
GIGN Forum

make gign great again


amniijs
 Share

Recommended Posts

IMHO nogaliniet NaktsRitaSpamu, lai cilveki raksta savu spamu ka jaunus topikus. Kopsh ta topika viss tikai sliktak palika... :(

Un, protams, - gign video podcasts (weekly), kura dzeligakie gign memberi nodirsh jaunakas speles (saslegusies kopa skaipa vai whatever.. :D ... un politikus.. :D )

edit: ... tas pat varetu but tads kaa - kas interesants notika pasaule un Latvija no gignieshu perspektivas... teiksim.. 30 minushu garsh uber smiekligs video.. :D

Beefs

Man patīk tava doma par weekly podcast!! :DD

Link to comment
Share on other sites

un kurš to klausīsies? neviens te (ieskaitot mani) nevar piedāvāt kaut ko tādu kura dēļ būtu jēga kādam no malas to klausīties. a pašiem - tas ir nedaudz autofellatio. kaut gan jūsu vecumā moš arī iederas idk.

gigns ir atmiris un atrodas komas stāvoklī jau ntos gadus, es tos jūsu vasaras pieļurbāšanās festiņus par pilnu neņemu. vispareizākā laikam ir atbilde kas te jau bija - pārāk daudz viskaut kā ko tagad spēlēt (un pārāk maz laika lai kā tāds dārzenis no ecafe laikiem sēdētu serverī 24/7)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses true, bet no otras puses - to make GIGN great again, pietiktu ar vismaz 3 cilvēkiem, kuri būtu gan ieinteresēti, lai tas notiktu, gan darītu lietas (gign.lv administrēšana, atrakcijas serveros un forumā, podkāsts utt), lai tas notiktu.

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka daudzi uzturās kickā un pietiekoši daudz spēlē arī nyd, tā skaitā csgo serveros. Forffunā arī csgo spēlē.

Jebkurā gadījumā, ja serveriem kāds pieliktu roku, domāju ka atdzīvināt varētu.. nav jau brīnums ka csgo serverī neviens nespēlē ja viņā 2 gadus nekas nav mainīts, ir daudz lietas ko var izdarīt, pārtaisīt par arena serveri.. ieteikumi jau bija daudz, bet tālāk par viņiem neviens netika :D

Atstāt tikai vienu 1.6 un vienu csgo. Tam 1.6 nomainīt lokāciju lai nav lagi, uzlikt atpakaļ status. Csgo serverī var ielikt populārākos updeitus, plugins kurš ļauj izmantot citu cilvēku nažus, pārtaisīt par arēna/aim serveri kuriem ir liela piekrišana, opciju ir daudz :)

retake serveris arī ir opcija, tur defaultā parasti ir tikai 10 sloti un tad pārējie specos "gaida" kad būs vieta. Gan retake, gan arī arena serveri ir perfekti lai paceltu aktivitāti jo kartes mazas un var normāli spēlēt arī tad kad nav pilns.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Nopietns jautājums. Vai Latvijā ir kāda gaming komūna (analogs gign), kura izrādītu lielas dzīvības pazīmes? Vismaz 100 aktīvi lietotāji?

Nez bet KSO.LV no 13:00-19:00 vnm servers pilns, nezinu kā ir vakaros un pa naktīm! Bet tātad ir kur vēl paspēlēt!

P.s. Arī šobrīd 21/21 ...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms tad nē, aizliedza pluginus kur varēja izvēlēties kādus nažus/ieročus grib, gan tādus kas ir spēlē, gan arī kaut kādu AK-47 Asiimov kurš nepastāv, bet šitais plugins ļauj "izmantot" cita spēlētāja nazi kurš atrodas serverī, skins pastāv, tu viņu tikai tā kā aizņemies + tas spēlētājs var izvēlēties opciju ka citi cilvēki nevar paņemt viņa knife

Link to comment
Share on other sites

Nez bet KSO.LV no 13:00-19:00 vnm servers pilns, nezinu kā ir vakaros un pa naktīm! Bet tātad ir kur vēl paspēlēt!

P.s. Arī šobrīd 21/21 ...

tur visu laiku ir cilvēki, no rītiem tā pamaz, jo nav neviens admins kas tur liek mazaas mapes, bet pa dienu pilns un lidz vakaram stabili... kā tas var būt? nezinu....

dod man full accesss uz 1.6 ibm

Link to comment
Share on other sites

Šim mākonim ir sejas. Spēlētāju seja un foruma seja.

No manas perspektīvas - foruma seja ir svarīgāka. Es redzēju gign forumu kā tādu smieklīgi jautru sīrupa forumu, bet viss palika slikti tad, kad mēs kļuvām par bootveidīgu forumu - diršana bez gala un nekā jēdzīga. Principā - visi momentā tiek nodirsti.

Manuprāt - komūnas būtība nomira... pazuda foršie komentētāji, jo viņus vienkārši izdirsināja no foruma boot stilā.

Un jā - boot.lv ir superīgākais piemērs tam, kā galīgi garām vecie foruma papas var sačakarēt blogu (ar savu fake authority and šit).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Beefam daļēja taisnība. Visi dabas brīnumi, ieskaitot DB garīgo līderi, ir pametuši forumu, palikuši tikai vecie pirdēji.

Kādreiz bija tik rēcīgi palasīt wl. media postus. Tad vēl bija viens čīters (aizmirsu niku), viņš tipa bija kaut kāds pro masters galda hokejā, arī tur bija savs piedūriens kad taisnojās par čitošanu vai nečītošanu. Ja nekļūdos tas bija čalis kam Beefs ar motorzāģi draudēja. :D

Link to comment
Share on other sites

tur visu laiku ir cilvēki, no rītiem tā pamaz, jo nav neviens admins kas tur liek mazaas mapes, bet pa dienu pilns un lidz vakaram stabili... kā tas var būt? nezinu....

dod man full accesss uz 1.6 ibm

Kādu accessu tev tur vajag? Tev jau ir diezgan liela paka, ir kaut kādas specifiskas komandas?

Link to comment
Share on other sites

Kļūdies. ~2005.g. visi momentāli tika nodirsti par jebko. Tāpat serveri bija 24/7 pilni un forums aktīvs. Tāpēc ka atrasties gignā un iegūt šīs "subkultūras" cienījamu statusu varēja salīdzināt ar urbānu leģendu.

Tieši tā,tas bija tālajā 2005.g.,jā līdz kādam 2010-12 gadam atrasties iekš Gign.lv un kaut nebūt dikti populāram,taču ne nodirstam jau bija cool! Taču laiks iet un viss mainās! Nu ir jāmainās līdzi laikam citādi tas viss paliks vien vēsture,ko ar smaidu varēs atcerēties!

Link to comment
Share on other sites

vajag uz servera obligati uzlikt 35hp_2 mapi :)

attach sen jau tā mape ir ielikta, tik ka es uzlieku, neviens vairs negrib griezties ar mani :D

Kādu accessu tev tur vajag? Tev jau ir diezgan liela paka, ir kaut kādas specifiskas komandas?

derētu man xnuke , un rcons ( gravity lai varētu pamainit , freeztime , ff , starmoney , c4timer utt) intresantākai spēlēšanai...

goodmenam varētu nonjemt rcon uz sensitivity, vienmer ka ienak uzliek 3000 un griezies kaa ciiters.. :D:pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

goodmenam varētu nonjemt rcon uz sensitivity, vienmer ka ienak uzliek 3000 un griezies kaa ciiters.. :D:pizdiblee:

Es ļoti atvainojos, bet tas nēesmu es! Jo man šādas komandass nemaz nav :fuckyou:

Man šķiet Tu savu spinhack vienkārši aizmirsti izslēgt :) Jo citi kaut kā negriežas gan :DD

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...