Jump to content
GIGN Forum

GTR Ban #1289


arnyq
 Share

Recommended Posts

Labdien, GIGN!

Vēlos Jums pateikties par uzmanību, kuru man veltījāt. Es testēju vecos cs serverus un cik labi strādā admini, ja tādi vispār ir. Nepagāja ne divas dienas un bans GIGN gatavs. Paldies adminam - u mad bro.

Šo pāris dienu laikā spēlējot gign es saskāros ar kaudzi čīteru un neviens nereaģēja uz /calladmin un vnk neiespējami paspēlēt.. izdomāju pārbaudīt, vai tiešām admini ir beigti? 2 dienu laikā bans - ātrums normāls, iemesls labs.

Citos serveros jau kādu mēnesi sēžu un reakciju nedabuju ar to arī GIGN apsveicu!

Tagad, kad es savu iemeslu pastāstīju tīri, lai patestētu cik admini ir aktīvi ieliksiet UNBAN? Neprasu, bet lūdzu, jo GIGN tomēr ir klasika un vēlētos tur palikt. Apsolos vairs tur nekādus mēslus nelietot un papostot čīterus, kurus redzu ikdienā.

P.S. Spēlēšu caur steam, ja nu neuzticēsities tāpat.

Paldies par uzmanību!

Ar cieņu, GTR.

Link to comment
Share on other sites

Man ir pamatots bans, ko norāvu par čītošanu

Bana noņemšanai ir tikai viens variants, neatkarīgi no tā cik ilgs laiks ir pagājis kopš bana uzlikšanas - 2,57 Ls nosūtot maksas SMS. Lai to izdarītu, atver savu banu pēc adreses http://www.gign.lv/ban/xxxx, kur xxxx - tavs bana ID, ko var redzēt konektējoties pie servera. Bana noņemšanas maksai nav nekāda sakara ar nika reģistrāciju. Ja bans ir uzlikts nesen, tad vēlams pēc bana noņemšanas paziņot adminam, kas tev uzlicis banu, ka tu esi samaksājis par bana noņemšanu, lai nerastos pārpratumi ar atkārtotu banošanu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...