Jump to content
GIGN Forum

Overwatch


atkars
 Share

Recommended Posts

Toreiz saliku pēc statu lapas datiem. Bija tāds statistikas rādītājs kā score, kuru blizz competitive patchā izņēma ārā. Atkars ar savām 23w23L toreiz veiksmīgi tika pirmajā vietā. :)

Varētu to tabulu atjaunot pēc medals/game statistikas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kurš idiots izdomāja to coin flip?

kā var vispār uzvarēt ja iedod mapes sākumā 1:30 min laika un tev ir jāaizstum tačka cauri 3 vai 4 punktiem?

ja tagad vēl ir nožēlojami, tad kas bija pirms tam ...

Link to comment
Share on other sites

flipa laikā jāieņem tikai pirmais punkts. ja ir tačka un pirmo raundu abas puses vinēja, tad skatās cik daudz laiks katram palika (vismaz 2 min iedod), lai atkal stumtu - uzvar kurš tālāk otreiz aizstumj.

man gan vairāk besij comunitijs. sliktāks pa csgo (neticami ne?) automātiski mute katra raunda sākumā čatam un voice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

competitive ir jāpārstrādā. uzvaras dod kaut kādā pilnīgā bezpriģelī. noturam tačku, uzvaram raundu, pēc tam stumjam mēs un neaizstumjam arī līdz galam, bet mēs zaudējam, jo redz viņi aizstūma tālāk. kas tas par bezsakaru? aizstum kaut 5cm vairāk par pretiniekiem un tu uzvari.

šodien vēl bija jāizspēlē best of 5 spēle - kādā nahren sakarā best of 5? kur ir casualā best of 5 spēles? kur? kā es varu trenēties ja tas ir tikai competitivā? ok, spēlejam to best of 5, tiekam līdz pēdējam raundam (katrai komandai paņemtas 2 mapes un piektā izšķirošā) un mana komanda ir jau līdz 99% un iet overtime (tā bija totāla uzvara, jo bijām 4 saitā un pretinieks uz to brīdi tikai viens, to izšķaidītu un spēlei gals), BET serveris izdomā nomirt un viss matčs tiek atcelts. ??? kas tas par bullshitu? blizzard, fix your shit.

Link to comment
Share on other sites

neko īsti neesmu saglabājis no POTG. :D

vienīgie šie te ir saglabājušies no tā kad testēju msi afterburner un tā recording. level tobrīd kāds 25 max, tagad esmu 51. ir bijuši daudz un pat labāki play, bet neesmu neko saglabājis.

http://www.youtube.com/watch?v=0B5q25zRTR8&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=MrB7PbITGpY&feature=youtu.be

tam reaper play var pievērst uzmanību laikam, ar to izvilku spēli.

turpmāk mēģināšu atcerēties un saglabāt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:whistling: aiznākamnedēļ ir iespējams dabūt Overwatch Origins Edition (PC DVD) pa 50€ katru.

ja nav vēlme pašam kulties pakaļ vai sūtīt kkur (papildus izmaksas), tad varēšu vienkārši aizsist aktivizācijas kodu. :devil:

ja kādam interesē, rakstiet privāti.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...