Jump to content
GIGN Forum

Gign burzinsh 2016


bencik
 Share

Recommended Posts

Notirinājos pa valmieras mežiem šonedēļ, tur viss apvedceļš aizklapēts ciet, sanāks braukt cauri valmierai vai kā tur. Divi vienas joslas luksofori uz ceļa, vienam 8 min gaidīšanas laiks laikam bija.

Just a heads up.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Cash par cenas update, visi uz Spirits un Wine !!! Nekādus tumšos lūduz pasākumā neievest :D

Kaami, pusdzīvais varēs labāk paskaidort, bet mēs pēdējo reizi caur Aloju braucām, tur sanāk apbraukt visas tās briemas, tik tālāk ir jāizvēlas maršuts pa asfaltu, jo mēs ietrāpījām shortcut ar 10km grants ceļu, not fun, just sayin

Link to comment
Share on other sites

Šogad visu vasaru uz turieni braucam izmantojot šo ceļu https://www.google.lv/maps/dir/R%C4%ABga/Nu%C4%B7is,+Ramatas+pagasts/@57.4389839,23.6255333,8z/data=!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x46eecfb0e5073ded:0x400cfcd68f2fe30!2m2!1d24.1051864!2d56.9496487!1m5!1m1!1s0x46ec65463a160ac1:0xd619cd96c230c45a!2m2!1d25.007879!2d57.9353109!5i1

Braucot caur Valmieru tajos luksoforos var stundu pakāst pat.

Es vel dažreiz braucu lai īsāks pa granti, kas Urgā aiziet pa kreisi, tur kādi pacmit km īsāk sanāk (tas ko benčiks saka, betnu viņš ir ok, man ar 255/35/18 riepām ir normāli)

Link to comment
Share on other sites

Mēs ar Kenny un Free izbrauksim visticamāk ap kādiem 16:00 no Rīgas, Biifij, ja tev šis laiks der vari droši kāpt pie mums.

5dien pa dienu iepirksim visu, kas saistīts ar paiku, traukiem, dārzeņiem utt. Ar gaļu šogad maza aizķeršanās, ceru, ka vis izies pa gludo. ja nē tad pirksim gatavās vistiņas, šašliku un desas lielveikaļa, nav tik kļova, bet nu varbūt tā būs jādara...

Padlies tiem, kas paspējuši ieskaitīt naudiņu. Uz vietas man baigi negribētos, bet ja kāds foruma pasaka, ka būs un uz vietas iedos, tad es paķeršu pa virsu veikalā. Pagaidām, tad es pieņemu no Traffic, ka būs 12 eur uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Čau!

Mana vienīgā cerība ir braukt kopā ar savu piekabīti, jo nav aukles (3-gadnieku), bet, ņemot vērā, ka sola lietu un 16-17 grādus, man ļoti negribēsies ar mazu cilvēciņu gulēt teltī, tā kā laikam tomēr man nāksies šogad izlaist pasākumu :(

Link to comment
Share on other sites

ķirsi, izmetishu kadu no gultas un jums vietu sazimesim, taka brauc droshi :) pieskirshu piem kenijam un benchikam telti, bus jums divguljama gulta.

ja loti negribas kopa viena istaba ar citiem gulet, varu ar sava istaba jus ielaist, pirma nakti man vinju nevajag :D

Ok, turēšu pie vārda un ja nebūs baismīgas lietusgāzes, tad mēs atbrauksim :) Mēs tikai uz piektdienas nakti un sestdien pēcpusdienā prom :)

Link to comment
Share on other sites

Gadus atpakaļ bija vairāk cilvēku un tad pat ar pustukšām mašīnām brauca. Tagad viss jau nopakots izskatās. Negribu arī tā, ka manis dēļ beigās kāda ekipāža brauc konservu bundžā :/ damnn

Beefs savulaik brauca ar pilnīgi piedzērušos mani un viss ok :D 4 purni pālī un skaidrs šoferis ir labāks variants, tici man.

Tajā reizē man baigi iegāja atmiņā Worma vārdi par to, ja pats sapisies, pats izstreb. Kopš tā brīža iedzerot es ottreiz padomāju vai man vajag vispār dzert, ja autiņš blakām...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...