Jump to content
GIGN Forum

Jautajums par Latvija laimetavam


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Mulkigs jautajums, bet - reizem nakti ieskrienu feniksa iedzert alu un uzspelet book of ra. Nereti aparati pie kases ir ar zimiti rezervets.

Vakar pat 3 aparatiem bija zimite rezervets un vienam - remonts (kaut gan neskita, ka aparatam ikaut kas ir noticis).

Kas tas par joku? Kapec aparati ir rezerveti? Vai es ari varu "rezervet" aparatu? Tas vispar ir legit?

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, tie ir viņu pašu noteikumi. Jokerī 5. punkts ir ka tu vari tikt izraidīts bez jebkāda iemesla un paskaidrojumiem.

Kaut kad ņēmos pa azartspēļu likumu, pēc likuma (precīzi nepateikšu) aparātam vajadzēja 80-90% no iemestās naudas 24h vai 48h laikā izdot ārā. Ja tas tā dzīvē strādā, tad pieļauju ka tieši šī iemesla dēļ "rezervē" aparātus pie kura papisis naudu.

Link to comment
Share on other sites

Tie ir apmeklētāji, kuri iegrūduši savu algu iekšā, un rezervē , lai neviens cits neiet izvilkt viņa algu ārā , kamēr pats aiziet , kaut kur sadabūt kaut cik no kāda ( aizņemties , vai slepenā kraikase)...

Kuldīgas fenixā bieži tā ir ...

un tas , ka automāti nestrādā, tur ir vai nu visa nauda izņemta , vai arī uzkārusies sistēma, kuru darbiniekam/cei jāsalabo ar savu atslēgu, bet ja tas nav iespējams, tad neko darīt, sēdi pie cita automāta...

P.s. 1x mūžā bij tā , ka ielaidu 5ls , sāku griezt, un nobruka automāts :D

Link to comment
Share on other sites

Nevajag meklēt sazvērestības teorijas, kur to nav. Spēļu automātu spēlētāji ir māņticīgi, kas ir primārais iemesls automātu rezervācijai. Cilvēkam jāizskrien uz brīdi un atgriežoties vēlas spēlēt konkrēto aparātu. Likumā rakstīts, ka automātiem ir jāizdod vismaz 80% no iemestās naudas, bet tur nav runas ne par 24, ne 48h.

Link to comment
Share on other sites

WTF, Tu tacu esi programmetajs - kada sakara Tu atdod naudu automatiem? Tu tachu saproti to probability u.c. huinyu.

Ja vinam jaatdod 80%-90% iemestas naudas, tatad tu vnk atdod viņam vismaz 10%. Bet mes visi zinām, ka tie automāti ir pārgriezti un uz pārbaudēm tiek uzgriesti atpakaļ (kazino īpašnieki saņem ziņojumus, kad būs pārbaudes). Tas ir lohatrons vistīrākais. Tad jau labāk pērc un pārdod akcijas (day / swing trading) vai bitcoinus. Arī lohatrons, bet vismaz ar labāku chance.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Patiesiba mans jautajums bija drizaks sads - vai tos rezervets uzliek apmekletaji, kuri tiko ir pakasusi juru ar naudu vai ari kazino darbinieki prieks savejajiem?

Beefs

cik zinu tas ir ļoti nelikumīgi spēlēt sev piederošā ( vai vietā, kur strādā) azartspēles.

Link to comment
Share on other sites

Kontronistiirsois - man patiesībā tīri labi veicas .. :) Parasti pie "book of ra" vinnēju naudu. Viennozīmīgi esmu plusos.

Primāri eju uz to jocīgo vietu tad, kad esmu aizkavējies darbā līdz 11mitiem vakarā un RIMI vairs alu nevaru nopirkt. Tad pa ceļam uz mājām es iebraucu Fēniksā, nopērku 2-4 užavas aliņus un kamēr dzeru, tikmēr spēlēju.

Pārāk bieži es nemēdzu palikt tik vēlu darbā.

Es neesmu drošs vai man ir stratēģija un vai tā strādā, bet principā es daru tā, ka sākumā spēlēju uz 10 centi likmi un vienmēr dubultoju to the max. Kaut kādā momentā es novēroju, ka aparāts vispār nedod naudu atpakaļ vai arī ka dod. Ja domāju ka dod, tad turpinu spēlēt ar 50 centu likmi (vai arī, ja apnīk dzert alu). Parasti spēlēju uz 50 EUR.

Ja spēles gaitā uzkrīt 3 grāmatas (tas parasti notiek spēlējot ar 50 EUR uz 10 centu likmi), tad no laimesta izmēra man rodas arī kaut kāda sajūta par aparāta labsirdību.

Es ļoti apšaubu, ka katrs gājiens book of ra ir tīri random. Tā noteikti nav. Mans iekšējais "feelings" man saka, ka aparātā ir kaut kāda robeža, ko viņš grib dot (kura var būt arī zem tevis iemestās naudiņas) un tu vari iztiepties, bet tai robežai nevar pāri tikt....

Beefs

Link to comment
Share on other sites

čomaks šajā februāri netīšām ar pēdējiem 50 euro iegāja , grieza pa 20 / 50 centiem , tik ilgi nekas tāds nebira līdz brīdim kad nejauši mainot likmnes uzblieza pa 4euro , izkrita 4 grāmatas un brīvspeles beidzās ar 800 euro + pēctam 5 chali pa euro , end of story 2k pacēla , un patom jau daudz maz viss aizgāja atpakaļ , rezumē citreiz jau ir kad randomā uzmet pa lielu betu un iedod tās grāmatas ,nekā pa 5 vai 10 centiem maukt nonstopā.

Link to comment
Share on other sites

Kad mācījos vidusskola tad mes citreiz vakaros gājām uz fēnikss.iemetām 2ls katrs un uz mazāko likmi.spēlējām tik ilgi līdz sanāca visiem kadi 4-5aliņi un biljards.tad metam mieru.un visi bija laimētāji. Un ka par brīnumu kādam vienmer paveicās, lai nebūtu jātērē vairāk par 2 ls. Kopš tiem laikiem vairs neesmu bijis nevienā laimetavā

Link to comment
Share on other sites

Kā var netīšām ieiet laimētavā un iemest naudu? :D

Tāpat kā uzkrist bezsamaņā esošai meitenei, kura guļ pēc ballītes. Bet Tu parasti pārvietojies pliks ar stieni, pakrīti tieši viņai starpkājām.. Nekad tā nav bijis?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 7/13/2016 at 1:51 PM, 0xDEAD BEEF said:

Patiesiba mans jautajums bija drizaks sads - vai tos rezervets uzliek apmekletaji, kuri tiko ir pakasusi juru ar naudu vai ari kazino darbinieki prieks savejajiem?

Beefs

jū tieši tā arī ir, to "REZERVĒTS" uzliek spēlētājs kurš tiko/dienas laikā ir zaudējis lielu summu un cer to atgūt. No personīgās pieredzes - spēļu aparātu var rezervēt vismaz uz 3īs diennaktīm kā minimums, protams ja administrators redz Tevī potenciālu klientu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...