• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
0xDEAD BEEF

Jautajums par Latvija laimetavam

Recommended Posts

Sveiki!

Mulkigs jautajums, bet - reizem nakti ieskrienu feniksa iedzert alu un uzspelet book of ra. Nereti aparati pie kases ir ar zimiti rezervets.

Vakar pat 3 aparatiem bija zimite rezervets un vienam - remonts (kaut gan neskita, ka aparatam ikaut kas ir noticis).

Kas tas par joku? Kapec aparati ir rezerveti? Vai es ari varu "rezervet" aparatu? Tas vispar ir legit?

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF

Manuprāt, tie ir viņu pašu noteikumi. Jokerī 5. punkts ir ka tu vari tikt izraidīts bez jebkāda iemesla un paskaidrojumiem.

Kaut kad ņēmos pa azartspēļu likumu, pēc likuma (precīzi nepateikšu) aparātam vajadzēja 80-90% no iemestās naudas 24h vai 48h laikā izdot ārā. Ja tas tā dzīvē strādā, tad pieļauju ka tieši šī iemesla dēļ "rezervē" aparātus pie kura papisis naudu.

Patiesiba mans jautajums bija drizaks sads - vai tos rezervets uzliek apmekletaji, kuri tiko ir pakasusi juru ar naudu vai ari kazino darbinieki prieks savejajiem?

Beefs

• Like 1

Tie ir apmeklētāji, kuri iegrūduši savu algu iekšā, un rezervē , lai neviens cits neiet izvilkt viņa algu ārā , kamēr pats aiziet , kaut kur sadabūt kaut cik no kāda ( aizņemties , vai slepenā kraikase)...

Kuldīgas fenixā bieži tā ir ...

un tas , ka automāti nestrādā, tur ir vai nu visa nauda izņemta , vai arī uzkārusies sistēma, kuru darbiniekam/cei jāsalabo ar savu atslēgu, bet ja tas nav iespējams, tad neko darīt, sēdi pie cita automāta...

P.s. 1x mūžā bij tā , ka ielaidu 5ls , sāku griezt, un nobruka automāts :D

Nevajag meklēt sazvērestības teorijas, kur to nav. Spēļu automātu spēlētāji ir māņticīgi, kas ir primārais iemesls automātu rezervācijai. Cilvēkam jāizskrien uz brīdi un atgriežoties vēlas spēlēt konkrēto aparātu. Likumā rakstīts, ka automātiem ir jāizdod vismaz 80% no iemestās naudas, bet tur nav runas ne par 24, ne 48h.

WTF, Tu tacu esi programmetajs - kada sakara Tu atdod naudu automatiem? Tu tachu saproti to probability u.c. huinyu.

Ja vinam jaatdod 80%-90% iemestas naudas, tatad tu vnk atdod viņam vismaz 10%. Bet mes visi zinām, ka tie automāti ir pārgriezti un uz pārbaudēm tiek uzgriesti atpakaļ (kazino īpašnieki saņem ziņojumus, kad būs pārbaudes). Tas ir lohatrons vistīrākais. Tad jau labāk pērc un pārdod akcijas (day / swing trading) vai bitcoinus. Arī lohatrons, bet vismaz ar labāku chance.

Edited by Kontortionists

Patiesiba mans jautajums bija drizaks sads - vai tos rezervets uzliek apmekletaji, kuri tiko ir pakasusi juru ar naudu vai ari kazino darbinieki prieks savejajiem?

Beefs

cik zinu tas ir ļoti nelikumīgi spēlēt sev piederošā ( vai vietā, kur strādā) azartspēles.

Kontronistiirsois - man patiesībā tīri labi veicas .. :) Parasti pie "book of ra" vinnēju naudu. Viennozīmīgi esmu plusos.

Primāri eju uz to jocīgo vietu tad, kad esmu aizkavējies darbā līdz 11mitiem vakarā un RIMI vairs alu nevaru nopirkt. Tad pa ceļam uz mājām es iebraucu Fēniksā, nopērku 2-4 užavas aliņus un kamēr dzeru, tikmēr spēlēju.

Pārāk bieži es nemēdzu palikt tik vēlu darbā.

Es neesmu drošs vai man ir stratēģija un vai tā strādā, bet principā es daru tā, ka sākumā spēlēju uz 10 centi likmi un vienmēr dubultoju to the max. Kaut kādā momentā es novēroju, ka aparāts vispār nedod naudu atpakaļ vai arī ka dod. Ja domāju ka dod, tad turpinu spēlēt ar 50 centu likmi (vai arī, ja apnīk dzert alu). Parasti spēlēju uz 50 EUR.

Ja spēles gaitā uzkrīt 3 grāmatas (tas parasti notiek spēlējot ar 50 EUR uz 10 centu likmi), tad no laimesta izmēra man rodas arī kaut kāda sajūta par aparāta labsirdību.

Es ļoti apšaubu, ka katrs gājiens book of ra ir tīri random. Tā noteikti nav. Mans iekšējais "feelings" man saka, ka aparātā ir kaut kāda robeža, ko viņš grib dot (kura var būt arī zem tevis iemestās naudiņas) un tu vari iztiepties, bet tai robežai nevar pāri tikt....

Beefs

čomaks šajā februāri netīšām ar pēdējiem 50 euro iegāja , grieza pa 20 / 50 centiem , tik ilgi nekas tāds nebira līdz brīdim kad nejauši mainot likmnes uzblieza pa 4euro , izkrita 4 grāmatas un brīvspeles beidzās ar 800 euro + pēctam 5 chali pa euro , end of story 2k pacēla , un patom jau daudz maz viss aizgāja atpakaļ , rezumē citreiz jau ir kad randomā uzmet pa lielu betu un iedod tās grāmatas ,nekā pa 5 vai 10 centiem maukt nonstopā.

Kad mācījos vidusskola tad mes citreiz vakaros gājām uz fēnikss.iemetām 2ls katrs un uz mazāko likmi.spēlējām tik ilgi līdz sanāca visiem kadi 4-5aliņi un biljards.tad metam mieru.un visi bija laimētāji. Un ka par brīnumu kādam vienmer paveicās, lai nebūtu jātērē vairāk par 2 ls. Kopš tiem laikiem vairs neesmu bijis nevienā laimetavā

Kā var netīšām ieiet laimētavā un iemest naudu? :D

Tāpat kā uzkrist bezsamaņā esošai meitenei, kura guļ pēc ballītes. Bet Tu parasti pārvietojies pliks ar stieni, pakrīti tieši viņai starpkājām.. Nekad tā nav bijis?

On 7/13/2016 at 1:51 PM, 0xDEAD BEEF said:

Beefs

jū tieši tā arī ir, to "REZERVĒTS" uzliek spēlētājs kurš tiko/dienas laikā ir zaudējis lielu summu un cer to atgūt. No personīgās pieredzes - spēļu aparātu var rezervēt vismaz uz 3īs diennaktīm kā minimums, protams ja administrators redz Tevī potenciālu klientu.