• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
Sign in to follow this  
Followers 0
xdboi

ATDZĪVINAM GIGN

Būtu gatavs iesaistīties, lai atdzīvinātu gign   24 members have voted

1. 1. Vai tu iesaistītos

• Nezinu kā palīdzēt, bet esmu par gign atdzīvināšanu
    • Vienalga

Please sign in or register to vote in this poll.

28 posts in this topic

Es uzskatu šī tēma ir svarīga par to parunāt vajadzētu.  Par, cik es gign uzturos pa laikam no 2010 apmēram protams forumā īsti neeju, bet apskatu serverus un sākumlapu un esmu izveidojis jaunu profilu šeit. Man žēl noskatīties kā gign mirst aizdomājos pēc pēdējā čata ieraksta. 

Generalprokurors»
Tārps taču piedāvāja kādam uzņemties kko darīt, iedošot visas nepieciešamās pieejas... Tā arī visi nomīsa laugh.gif

Es pilnīgu saprotu te visi noteikti jau ir tādā vecumā, ka  te nedarīs nekā, bet  jaunākiem cilvēkiem vajadzētu dot iespēju transp.gifviņi pavisam loģiski uzturas spēļu portālos samērā dauzi. Varētu sākt, kādu meklēt tepat forumā nav ne jausmas  protams, kurš te jaunais  un ir aktīvs. Varētu uzsit aktivitāti un rakstīt rakstus sākumlapā atjaunot informāciju aptaujās un tā.

Tagad par serveriem  ja jau 1.6 serveri non steam tiek, kāpēc neizveidot iespēju CS:GO serverim non steam iespēju un sazināties ar warzone cs:go owner, lai pievieno gign server master list. Viņiem ir populārākais non steam launcher arī cs:go. Tas vismaz uzsistu aktivitāti cs:go serverī. Nu pašlaik vienīgais veiksmīgais pubs ir forffun.

Protams varētu piedomāt par jaunu modu cs:go serverim pubos, dm serveros cilvēkus ir grūti dabūt, cik redzams gign top cs:go serveri ar aktivitāti izkonkurē citus serverus tas jau ir perspektīvs uz, ko tiekties, jo cs:go serveri sāk plaukt pašlaik.

1.6, TF2, CSS es nevaru neko ieteikt šīs spēlēs lēnām izmirst.  Te ar citām spēlēm nezinu kā tomēr te viss uz  valve spēlām saistīts kā arī nosaukums es piemēram iesaku rust.

Vēlos gign redzēt vēl pāris gadiņus. Tas arī viss eju talāk skatīties elague. Cerams tikšu saklausīts

Edited by xdboi

GIGN un KSO ir topā nevis "uzbūstoti", bet gan pelnīti nopelnījuši būt augšgalā, jo ir bijuši un ir komjunitīji, kas visvisvisvisvisvis(10000x "vis")vecākie, darbojošākie no visiem, jeb kad pastāvējušiem komjunitijiem.

Es ar to meiģināju uzvērst, ka 1 cs go serveris ar aktivitāti var pārsist visas pārējās spēles uz šo brīdi. Es tik ienācu iekustināt šeit aktivitāti es vairāk esmu cilvēks no malas un uzturos citur, bet negribu gign redzēt slēgtu tik izpalīdzu ar idejām visi varētu pakustināt melnās šūnas un kaut kas izdotos.

Edited by xdboi

Jebkura gadijuma, gigns vairs nekad nebus tads ka bija.. visi tie topiki ik dienu... wLmedia c-walkeris.. bail krāsot melnus matus jo pievilks negatiivo energiju.. ak...

par serveriem kka poh..

Pat tad ja uzliks man full accesu neko nespēšu viens pats izdarīt...

Man vjg komandu !!!

P.s. pārdodam GIGN ārzemniekiem ?!

Sākumā vajadzētu sadabūt, lai worms izlasa un pasaka savu visu nostāju par man priekšlikumu par, cik man liekas šo topic ļoti maz izlasījuši nedēļas laikā vajadzētu, kaut kā visiem padot ziņu, lai atver un izlasa un varētu komanda savākties, kas varētu rīkoties!

1) Kā tu plāno atdzīvināt GIGNu?

2) Kas tev tam ir nepieciešams?

Kas attiecās uz serveru/forumu accessiem, to visu var risināt, bet tiešu pieeju serveru failiem, tur varētu rasties problēma, ka neviens negribēs Tev viņu dot. Tapēc jau priekšlaicīgi vajadzētu sagatavot visus serveru failus/configus. 

Nav jau nekas tik traks...

Vajag tik drusku uzpucēt serverus. Man tiesības TF2 serverī jau labu laiku nestrādā, moška kādu restartiņu varētu uztaisīt?

Vajag vienkārši jaunu contentu lapā, iedodiet kādam spamotājam pieeju tur visu atjaunot.

Dienas teksts laikam gadiem nav mainīts. Jaunu rakstu vajag. Jaunu balsošanas jautājumu arī var uzdot.

Ko es gribu redzēt sakumlapā?  Kaut vai, kāds no mums varētu rakstīt apskatu par notikumiem gaming, interneta pasaulē uz šo brīdi par gign jaunumiem nav jau, ko apkopot un rakstīt.  Sākumā var sākt par pašsaprotamu rakstu par plāniem saistība ar gign atdzīvināšanu. Aprakstīt par smago situāciju un, ka tiek meklēti rakstu rakstītāji utt.

Veidot jaunas aptaujas ar iemeslu, lai  varētu saprast, kādus atjauninājumus vēlas piemēram serveriem.  Skatos ir bijusi publicēta informācija par atlaidēm steam to arī derētu atjaunot.  Šis viss pēc maniem ieskatiem, jancis jau to minēja. Jauna informācija jau rada iespaidu, ka te nav viss izmiris.

Par serveru uzstādīšanu protams to vajag uzticēt vairāk zinošam cilvēkam. Es  personīgi šajā ziņā nevaru izpalīdzēt nav tomēr lielas pieredzes nedaudz ar cs  1.6 un ar cs:go pavisam minimāli. Esmu ieslēdzis max serveri uz sava datora ar  comp modu cs:go un cs 1.6 pačakarējis ar custom modi ar draugiem paspēlējis. Šo es vairāk ieteicu  un nevaru iesaistīties.

Kā jau es minēju ir iespējams cs:go serverim pievienot nonsteam versiju un sazināties ar warzone owneri, lai pievieno serveri master listam. Vienīgais - vajadzēs adminus . Hakeri varētu būt daudz. Protams, ja grib steamotos playerus serverī tikai vajag piedomāt kārtīgi, kādu modu izveidot.

Vēl par serveriem rīkot mazus pasākumus mazliet biežāk tas varbūt izpalīdzētu ar aktivitāti serveros.

Par nepieciešamo? Vajadzētu ienākt skype, ts3 vai discord savākties izspriest, ko kurš varētu darīt un tādā veidā saprastu, ko katrs varētu darīt un tad varētu labāk saprast un, kuram kādus acces sadot. 

Edited by xdboi

Tak visiem poh, nevienam neinteresē kaut ko atdzīvināt.. cik bija runāts pirms tam, nekas nav noticis :blink:

Vajadzēja veikt nelielas izmaiņas iekš cs 1.6 un serveris pats būtu atdzīvojies.. ja kaut vai paskatās uz citiem serveriem.. bija, ir un būs spēlētāji.. 

sluT visu pareizi pateica.. reāli pats worms visu gign arii nolaida liidz 0 ... tāpat kā taisot blogu sadaļu... jau gadus 10? :D

On 2/3/2017 at 5:30 PM, Teddy said:

1) Kā tu plāno atdzīvināt GIGNu?

2) Kas tev tam ir nepieciešams?

Kas attiecās uz serveru/forumu accessiem, to visu var risināt, bet tiešu pieeju serveru failiem, tur varētu rasties problēma, ka neviens negribēs Tev viņu dot. Tapēc jau priekšlaicīgi vajadzētu sagatavot visus serveru failus/configus. 

Tak vienkārši ir jāsavāc cilvēkus kas zin kā to darīt un kam nav po*uj. Ja man dotu iespēju palīdzēt, es to darītu...

Edited by vnkkabacis

Pa lielam atbildat uz vienu jautājumu, kāda hrena pēc tas ir vajadzīgs wormam? Viņam pašlaik gign taisa tik izdevumus. Laiks iet, viss mainās un attīstās, pa lielam nevienam no vecajiem nav laika un vēlme ne spēlītes kapāt ne uzturēt gign.lv. Ja kādam ir nauda, tad var vērties pie worma un nopirkt gign.lv (nē, 100e neskaitās nauda) un atdzīvināt kā vien vēlas.

Tāpēc jau minēju gribētu sākumā dzirdēt, ko worms saka jau viņš uztur pamiršu projektu vēl tam ir iemesls pēdējos 3 gados  te aktivitāte ir smagi kritusies.

Žēl, ka šeit maza atsaucība forumā pa laikam ienākot redzu cilvēkus, kuri šeit iegriežas, bet šeit nav izteikušies.

Edited by xdboi

Ko šeit vēl izteikties? Rest in Peace GIGN? 

Wormam nav un nebūs intereses kautko vēl glābt viņam ir ģimenes pieaugums bijis, un ģimene ir svarīgāka nekā darīt laimīgus no liferus..

Vismaz viņš varētu tā kā padod ziņu, ko galu  izdarīs ar gign, pardos, atdos citam vadību, vienkārši slēgs. Jo jā es tam piekrītu, ja nav laika  , ko vēl uzturēt.

Edited by xdboi

Šeit mani subjektīvie 2 centi, kā atdzīvināt gign:
1) atrast jaunus un spraunus cilvēku/s, kam būtu vēlme un motivācija to darīt, vēlams - nepamest pēc pāris mēnešiem;
2) atjaunot gign.lv sākumlapas dizainu, and i mean really atjaunot, jauns dienas teksts šo lapu nepadarīs atbilstošu 2017. gadam. šobrīd, imho, lielākā daļa no top menu sadaļām ir zaudējušas savu aktualitāti (kad tu pēdējo reizi spēlēji flash games?), to pašu var teikt par mēneša/gada citātiem un citām štellēm. iesaku paturēt tikai tās lietas, kuras reāli kāds izmanto (ņemot vērā, ka lapā ir GA skripts, to uzzināt nav liela māka);
3) par saturu - tāda lieta kā "rakstu rakstīšana" nav nemaz tik viegla, sevišķi, ja vēlamies redzēt kontentu, kas nav pilnīgs sūds. būtu jēgpilni rakstu vietā ievietot arī cita veida saturu, kurš šobrīd atrodams tikai forumā - piemēram, forši skrīni no gigna vai links uz kādu asiņainu fragvideo - lietas, kuras neprasa lielu piepūli, ir interesantas un nodrošinātu vieglāk veidojamu, atjaunojamu un sakarīgu kontentu. also, kāda jēga no plikiem rakstiem tl;dr laikmetā? diez vai kāds šo manu ierakstu izlasīs līdz galam :)
4) par mirstošajiem serveriem - cerot, kā tā nav beigta zirga sišana, varētu būt opcija nominēt vienu dienu nedēļā iekš servera, kas ir zināma ieinteresētajām personām/veciem bukiem, un tie, kas jūtas vientuļi vai meklē nostalģiju, varētu remdēt savas alkas pēc nūbu ownošanas.
that being said, šie nav centieni mest akmeņus kāda dārziņā, vienkārši manas pārdomas par to, kā neļaut nomirt šai komūnai. peace.

1 person likes this

Es vienmēr esmu atbalstījis un atbalstīšu jaunu un ar vēlmi kaut ko pacelt, uzlabot un  atdzīvināt radošus cilvēkus.

Forums ir tur, kur ir, jo cilvēki, kas te rakstīja pirms 10 gadiem to nedara un aktīvi nedarīs, bet paši jau arī mēs nepadevām iespējas jaunajai paaudzei pārņemt un ar "im the king" retoriku kaut ko pazaudējām.

Pats galvenais atceramies, ka mūsdienās jebkura servera, lapas uzturēšana maksā naudu, lielu mazu, doesn't matter, ja komūna ir gatava ziedot pesos, kā to darījām pirms 10 gadiem, kad vajadzēja jaunu serveri, visu varam iekustināt...

Kā jau te augstāk cilvēki pieminēja - man trūkst motivācija kaut ko darīt. Īsti arī neredzu jēgu, jo mūsdienās visi spēlē kaut kāda veida spēles, kas nav piesaistītas pie noteikta komūnas servera, t.i., tu konektējies caur lobiju vai arī spēlē uz oficiāliem serveriem dēļ ranka. Attiecīgi no spēļu servera šādā veidā paliek tikai web lapa un forums.

Pats vairs spēles gandrīz nespēlēju, jo tam nepietiek laika. Ar lielāko daļu veco viedo tiek uzturēti kontakti kā arī reizi gadā šaujam gaļu kopējā LAN pasākumā, ar ko man pilnīgi pietiek, lai visu nākamo gadu negribētu vērt vaļā CS... :)

Jebkurā gadījumā esmu atvērts konstruktīviem piedāvājumiem, kas ir pamatoti ar darbiem nevis ar mutes žāvēšanu. Ja ir TIEŠĀM vēlme kaut ko pacelt, tad ir jāmaina apakšā ideja par portālu kā tādu. Ar jaunumu sadaļu te vairs neizbrauksi. Tāpēc lūdzu izvēlaties savus vārdus kārtīgi, jo neko nedarot nekas arī nenotiks, bet lai kaut ko darītu, ir jābūt laikam, motivācijai, naudai, zināšanām, pieredzei un gan jau ka vēl veselam blāķim citu lietu...

Man pa lielam situācija tādi pati, kā wormam, kaut kas tiek uzspēlēts 1x gadā un pārējā laikā ir pāris minūtes dienā Hearthstone. Nebiju iegājis forumā nezincik gadus, jo nevienu multiplayer spēli vispār nespēlēju, bet tad nolēmu uzmest aci, jo sāku iekrist Hearthstone-ā un piefiksēju, ka LV internetā tā arī nav nekāda vieta, kur kaut kas tiek aprunāts par spēlēm. Manuprāt, būtu interese, ja būtu kaut kāda general lapa, nevis konkrēti tikai ar cs/tf2 saistīta. Bet nu tie mani divi centi.

Manuprāt, rakstīt rakstus ir vienīgā lieta, ko ir jēga darīt. Pie tiem var izveidoties diskusija un attiecīgi arī forums nedaudz atdzīvotos, atjaunot lapas dizainu nav vērts, tas ir pārāk dārgs un ilgs prieks.

Tajā pašā laikā visu to infomāciju var savākt no ārzemju saitiem, piemēram redditā katrai tevis interesējošajai spēlei ir subreddits un arī visi jaunumi par tēmu + vēl spēles developeri sarunājas ar tevi...

Manuprāt būtu tīri ok, ja Webā esošajiem jaunumiem uztaisīt fišku, ka tie būtu kā links uz forumu, kur turpināt diskusiju, tobiš, rakstiem, spiežot "Lasīt visu rakstu" pārmestu uz automātiski dublētu foruma topiku. Kaut kādu syncu izveidot, ja tas ir iespējams.

Tad jau vien atliktu atrast kādus nolaiferus, kuri seko līdzi spēlēm un raksta kaut ko vismaz pāris reizes nedēļā :D

On 02/03/2017 at 7:04 PM, Nightmares^^ said:

Manuprāt būtu tīri ok, ja Webā esošajiem jaunumiem uztaisīt fišku, ka tie būtu kā links uz forumu, kur turpināt diskusiju, tobiš, rakstiem, spiežot "Lasīt visu rakstu" pārmestu uz automātiski dublētu foruma topiku. Kaut kādu syncu izveidot, ja tas ir iespējams.

Tad jau vien atliktu atrast kādus nolaiferus, kuri seko līdzi spēlēm un raksta kaut ko vismaz pāris reizes nedēļā :D

Tā patiesībā nav slikta ideja. Pačekoju to pašu battle - viņi ziņu saturu ļoti atšķaida, jo arī pietrūkst resursa. Ik pa laikam kāds uzraksta kaut kādu "oriģinālgabalu", bet pamatā saturu veido aktuālo ziņu pārpublicēšana no medijiem. Grūti spriest par reālo ieguvumu, bet itin bieži komentāru sadaļā vai forumā aiziet karstā diskusija. Tas rada kaut kādu priekšstatu par dzīvību.

Varbūt iesākumā var iet vieglāko ceļu t.i. informāciju pārpublicēt un parunāt par spēļu / tehnoloģiju / auto jaunumiem? Ja tas dos kādus ieguvumus, tad jau tālāk varam mēģināt šādu virzienu attīstīt. Saprotams, ka tas iziet ārpus ierastās politikas rāmjiem, bet varbūt tieši tas ir nepiešams. 

5 hours ago, T0masS said:

Tā patiesībā nav slikta ideja. Pačekoju to pašu battle - viņi ziņu saturu ļoti atšķaida, jo arī pietrūkst resursa. Ik pa laikam kāds uzraksta kaut kādu "oriģinālgabalu", bet pamatā saturu veido aktuālo ziņu pārpublicēšana no medijiem. Grūti spriest par reālo ieguvumu, bet itin bieži komentāru sadaļā vai forumā aiziet karstā diskusija. Tas rada kaut kādu priekšstatu par dzīvību.

Varbūt iesākumā var iet vieglāko ceļu t.i. informāciju pārpublicēt un parunāt par spēļu / tehnoloģiju / auto jaunumiem? Ja tas dos kādus ieguvumus, tad jau tālāk varam mēģināt šādu virzienu attīstīt. Saprotams, ka tas iziet ārpus ierastās politikas rāmjiem, bet varbūt tieši tas ir nepiešams. 

Es esmu par, bet tad kādam sarkanajam ir jādod iespēja kurš šeit uzturas katru dienu un ir vēlme kautko darīt, to rakstus publicēt ziņu sadaļā sākumā nav svarīgi vai tas ir copy/paste galvenais lai ir kautkas jauns.