Jump to content
GIGN Forum

ACC uz GO PUB


Recommended Posts

Nezināju vai vēl serveris ir online un pamēģināju - strādā, bet access nav. Var uzmest atpakaļ access? Jāmēģina kaut kā pavākt tautu, savādāk esošie (pēdējie dzīvie) pubi stāv uz kartupeļu kastēm un spēlēšana nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu topiku. 

Vai nevar uz mana steam id uzlikt map flagu? Jo nu ja tomēr sanāk tie cilvēki lai var uzlikt tādu karti kurā nepazustu tie cilvēki?

Un lai vispār kautkas kustētos uz priekšu būtu ļoti vēlams status sataisīt un uzstaisīt rr viņiem.

p.s.s. Pagarināju steam id mēģināju ar setinfo _pw kkas neiet vai arī man ir pazudis acc.. :D vai arī neatceros kā īsti bija jādara :D

maddn paskatīsies lūdzu vai man vēl ir acc uz csgo servera?

STEAM_0:0:55990339
Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2017 at 7:12 PM, Slāpeklis!* said:

Netaisīšu jaunu topiku. 

Vai nevar uz mana steam id uzlikt map flagu? Jo nu ja tomēr sanāk tie cilvēki lai var uzlikt tādu karti kurā nepazustu tie cilvēki?

Un lai vispār kautkas kustētos uz priekšu būtu ļoti vēlams status sataisīt un uzstaisīt rr viņiem.

p.s.s. Pagarināju steam id mēģināju ar setinfo _pw kkas neiet vai arī man ir pazudis acc.. :D vai arī neatceros kā īsti bija jādara :D

maddn paskatīsies lūdzu vai man vēl ir acc uz csgo servera?

STEAM_0:0:55990339

Ir un Tev arī map flags ir.

CSGO setinfo bija kaut kas nedaudz savādāk, bet es arī neatceros kas - jāpalūr konfigā, kad būšu mājās. 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt problēma ir tur, ka nav steam Id vai niks pagarināts. Atkarīgs uz ko acc bija uzlikts.

Varbūt visi aizmirsuši, ka tur kaut kādi centi bija jāskaita lai mēnesi acc darbotos. Ja nekļūdos tā sistēma vēl ir aktīva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LAVRx said:

Varbūt problēma ir tur, ka nav steam Id vai niks pagarināts. Atkarīgs uz ko acc bija uzlikts.

Varbūt visi aizmirsuši, ka tur kaut kādi centi bija jāskaita lai mēnesi acc darbotos. Ja nekļūdos tā sistēma vēl ir aktīva.

Man ir pagarināts steam id uz 3 mēnešiem bet acc neiet..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...