Jump to content
GIGN Forum

KAS NOTIEK AR GIGN ?


akec
 Share

Recommended Posts

cik atceros, tajos laikos, kad bija 1.6 un mu, tad gign bija etalons visiem cs projektiem, bet tā kā daudzi projekti pēc pāris gadiem, ar sviedriem uz sejas, beidzot panāca to pašu (server listi, monitors ar ts un ct, sms serveri un gan jau vēl kkas) un gigns īpaši neturpināja attīstīies, tad jau īpaši nav ko brīnīties. Šķiet, ka vienīgais kāpēc gign vēl pastāv ir tradicionālais gign tuss, kas notiek katru gadu? Vai arī pavisam vienkārši, visi ir izauguši un dara savas lietas vai spēlē citas spēles... agrāk jau nebija liela izvēle ar spēlēm kā šodien. Tāpēc ir vnk jāsamierinās, ka vairs nekad nebūs tā kā bija, tāpat kā, nekad vairs nebūs hameleonu rotaļas utt. fsjo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, worm said:

ja kāds man reāli pamatos, ka ir vajadzīgs kaut ko darīt, tad es par to padomāšu... citādi es īsti neredzu tolku ieguldīt laiku...

Jau vienā tofikā ieklepoju, ka dizains forumam ir, maigi sakot, apšaubāms/nepiemērots. Nezinu vai tas ir atkarīgs no Tevis vai IPB/IPS. Tauta sāka pazust līdz ar kārtējo foruma dizaina maiņu.

Link to comment
Share on other sites

tak cilvēki ir pieauguši. Reāli te visiem ir ap 30 tagad. Laika nav. Mūsdienās cik skatos tajā vecumā reāli spēle solo vai arī spēles, kas liek kustināt pelēko bišku vairāk - arma/rainbow6 utml.  šaubos vai vispār šāda tipa forumi baigi kaut kur dzīvību tur kā agrāk. Tagad ar visiem discord un citiem priekiem daudz vieglāk. 

Par to pašu arma - nospēlēju 400 stundas vienā no "lielākajiem un nopietnākajiem" serveriem. 64 cilvēki 24/7 pilns. Forums? kādi 5 ieraksti nedēļā maksimums. 

Link to comment
Share on other sites

Gigns sen jau ir izmiris, visi jau ir pieauguši un visiem ir parādijušās citas intereses. Tomēr žēl ka gūdmens neliek savus piedzīvojumus, kas agrāk likās ļoti interesanti un tadēļ bij vērts iečekot forumu... :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4.7.2017. at 11:52 PM, ModeratO said:

Gigns sen jau ir izmiris, visi jau ir pieauguši un visiem ir parādijušās citas intereses. Tomēr žēl ka gūdmens neliek savus piedzīvojumus, kas agrāk likās ļoti interesanti un tadēļ bij vērts iečekot forumu... :D 

jap, tas točna, es ar biežāk ienāktu ja goodijs te rakstītu kā agrāk ! ;d

Link to comment
Share on other sites

Gūdmens ar ezi varēja taisīt regulāri (vismaz reizi ceturksnī) savu videoblogu un postot to cancer contentu. Tā kā, kur toreiz bija kodiens Liepājā un tika likti apšaubāmi video. Tad, varbūt, man parādītos vēlme te ieiet un apskatīties kas notiek. 

 

P.S - goodmens vispār ir dzīvs? viņam nav jau kādi 40? :D 

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Gigns nomira tad, kad jaunā čīteru paaudze nejēdza nopatčot css lai varētu spēlēt gign steamed serverī, tad kādam radās mīkstā sirsniņa un uztaisīja nonsteam serveri un es fucking nedēļas divas pirmstam tik css nopirku :(

Anyhow, taisnība jau ir, es pat neatceros kad pēdējo reizi šeit biju ienācis un iepostoju kaut ko, šad un tad atveru main lapu, paskatīt vai nav kāds jauns raksts, un pamanu tik ka serveri tukši un dust2 putekļu bumbas vien skraida..

 

Šeit nedaudz nostaļģijas tiem kas atceras šo moviku..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...