Jump to content
GIGN Forum

Ko iesākt ar GIGN lapu?


macho
 Share

Recommended Posts

Agrāk par jēgu domāt nevajadzēja - bija cs serveris, bija lieli klana plāni utt.

Tagad šeit apgrozās bariņš cilvēku, no kuriem pārsvarā visi viens otru pazīst. Forši, ka ir čatiņš atpakaļ. Es mājaslapā droši vien ik pa laikam ierakstīšu kādu sūdu vai kā citādi centīšos realizēt savas vēlmes pēc uzmanības, bet tā domājot par gignu kopumā - pagaidām nav īsti skaidrs, ko ar šo visu iesākt.

Ja wormam būs laiks un vēlēšanās, tad ir plāns izveidot twitch strīmu sadaļu, lai tur varētu atrast LV strīmerus, bet pat ar visu to, kā jums šķiet - kāda jēga no šitā visa? Ko ar šo iesākt?

Man personīgi šķiet, ka Latvijā nav vispār nekādas gaming komūnas. Man gribētos kaut kādus turnīrus kaut kādās spēlēs, tas taču ir inčīgi, bet nekas tāds nenotiek, neskaitot kaut kādus CS turnīrus. Varbūt ka arī notiek kaut kas cits, bet tad es nezinu kur par to ir kaut kas uzrakstīts.

Varētu piemēram uztaisīt Unreal Tournament turnīru. Man vēl ir siltas atmiņas no iepriekšējas reizes kad tas tika spēlēts. Pārējiem - ne tik ļoti.
Varbūt jāorganizē kaut kāds events. Jāsarunā ar to pašu blody, kurš tagad ir goexanimo īpašnieks, jāsaliek tur uz kompjiem iepriekš norunātās spēles un jāmauc. Es tur esmu bijis uz Hearthstone turnīru, tur ir diezgan smuki un var dabūt alu.

Jāspēlē jebkas, par ko nobalso lielākā daļa cilvēku, vienalga vai tas ir age of empires, worms armageddon vai need for speed.

Ja piemēram nav interese domāt spēles, tad es varētu sastādīt kaut kādu preliminary sarakstu, iečekot, kuras ir free-to-play, kuras ir lētas un kuras ir viņam uz kompjiem. Piemēram chivalry spēlēt lanā varētu būt riktīgi labi.

Piemēram formāts varētu būt tāds.
10 spēles, X komandas, Y dalībnieki.
Komandu spēlēs izspēlē komandas, viena uzvar, individuālajās spēlēs piedalās cilvēki atsevišķi un tie, kuri ir komandās, dod savām komandām punktus. Rezultātā uzvar komanda.

vobšem baigais brainstorms man te sanāca, bet tātad ir vērts pievērst uzmanību divām lietām
1) gignam un jēgai no tā
2) jebkādiem turnīriem (varbūt te neviens vairs spēles nespēlē, nav aktuāli, jātaisa pokera turnīrs)

Link to comment
Share on other sites

oo, ZOOOOORG :)

es domāju, ka arī, ja es nebūtu pazudis uz 6 gadiem (fuck, cik daudz), tad popularitāte tāpat zustu. CS spēlē stipri mazāk cilvēki un cs:go un tf2 tu spied "play" un tev nav jādomā par konektēšanu specifiskam serverim.

bet no popularitātes nav jēgas. Nu, būtu visi serveri pilni, nu un? Tas jau nemaina faktu, ka es un worms cs nespēlējam un arī ja spēlētu, varētu tam atveltīt kādu 1h nedēļā :)
vienkārši jāizdomā ko darīt tālāk. Varbūt arī, ka nav jēga neko darīt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

On 30/01/2018 at 8:48 AM, macho said:

oo, ZOOOOORG :)

es domāju, ka arī, ja es nebūtu pazudis uz 6 gadiem (fuck, cik daudz), tad popularitāte tāpat zustu. CS spēlē stipri mazāk cilvēki un cs:go un tf2 tu spied "play" un tev nav jādomā par konektēšanu specifiskam serverim.

bet no popularitātes nav jēgas. Nu, būtu visi serveri pilni, nu un? Tas jau nemaina faktu, ka es un worms cs nespēlējam un arī ja spēlētu, varētu tam atveltīt kādu 1h nedēļā :)
vienkārši jāizdomā ko darīt tālāk. Varbūt arī, ka nav jēga neko darīt tālāk.

Tu šo sešu gadu laikā pat neesi izaudzējis olas, lai varētu kā vecis uzņemties atbildību par to, ka Tu mūs visus pameti.

Zini ar ko sekta atšķiras no reliģijas? Ar to, ka sektai ir garīgais līderis, kurš ir dzīvs. Brīdī, kad Tu izvēlējies atteikties no savas virtuālās dzīvības, gigns no sektas pārtapa par reliģiju, bet reliģija sūkā.

Link to comment
Share on other sites

wtf, jūs esat kaut kādi bērni, kas jāpieskata?

Es ne par vienu no jums (neskaitot koshkeru 2004ajā gadā uz gign pasākuma laiku) nekad neesmu bijis atbildīgs.
gigns nekad nav bijis "par mani", bet daudzām citām lietām, lielākoties jau visiem tiem cilvēkiem te, no kuriem kaut kāds kodols joprojām uztur kontaktus. Jā, moš ja es nebūtu nozudis, te kaut kas būtu citādāk, bet man tajā brīdī tā šķita pareizi darīt. Es vairs negribēju spēlēt multiplayer spēles, jo tas šķita bezjēdzīgi, gribēju darīt kaut ko citu.

Link to comment
Share on other sites

Ar hearthstone ir garš stāsts, es tur tiku ievilkts pamazām. Sākumā es tur neko nedarīju, vienkārši ieprovēju, tad izgāju visu single player contentu, tad bišķi kaut ko multiplayerā pamēģināju un tad pakāpeniski aizgāja. Bija inčīgi mācīties to visu. Bet kā jau rakstīju - tagad apnika. Janvāris bija pirmais mēnesis, kad es uz spēli principā liku mīksto un tā tas arī turpināsies.

Multiplayer spēles nav bezjēdzīgas, tikai ar viņām nevajag pārāk aizrauties, nu vismaz es to nedrīkstu.

Link to comment
Share on other sites

Man nekad nav šķitis, ka man ir no kaut kā atkarība. Vai arī es ar visām atkarībām varu vienkārši tikt galā. Ar to pašu cs un tf2 - vienā brīdī izdomāju vairs nespēlēt un nespēlēju. Ar hearthstone tagad tas pats. Sūdīga atkarība no kuras tik viegli tikt vaļā.

galvenais lai tā "atkarība" vai arī lai kas tas nebūtu tev neliek justies sūdīgi. 2005ajā gadā man patika 10h dienā močīt cs, es biju laimīgs. Tagad, lai dabūtu to pašu sajūtu ar 10h cs dienā nekādīgi nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

kaut kāds lokālais lan turnīrs mani īpaši neinteresē (un tāpatās es pakāstu jo reakcijas laiks ir 0 un pēdējo reizi kaut kādu šūteri esmu spēlējis pusgadu atpakaļ - līdz ar to ja esi konstanti lūzeros tad nav interese piedalīties), bet tas DnD pasākums gan mani interesē un ja būtu kādi vecie kadri ieinteresēti tajā tad es ļoti labprāt uzspēlētu to.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...