• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
#wL.Media

Zeme ir plakana

Recommended Posts

Čau,

Skatos pirms kāda laika macho un vēl pāris domubiedru mēģināja kaut ko atkal iekustināt, uz īsu laiku tas izdevās, bet tagad atkal eju jau ento dienu/nedēļu forumā un viss kas no jaunumiem ir kārtējā episkā Mu online servera atvēršanas reklāma.

 

Baigā diskusija ir, vajag citu cilvēku pieredzi/viedokļus utt.

Jau kādu laiku īrēju dzīvokli par kosmosa ciparu, kosmosa komunālie, vienkārši viss kosmoss..saprotu, ka turpināt tā negribu. Ir patstāvīgs darbs, ar patstāvīgiem ienākumiem, bet uzkrājumu īsti nav (pie šī atgriezīšos vēlāk sakarā ar pirmo iemaksu).

 

Kā jau tipisks patērētājs ieraugu skaistu reklāmas banneri internetā, redzu skaista photoshopā veidotas bildītes, vēl kāds motivējošs citāts mājaslapas headerī un uzreiz uzķeros uz tiem "jauniem projektiem", kuri vai nu tik tikko ir uzbūvēti, vai atrodās būvniecības stadijā. Pats esmu diezgan iesaistīts būvniecības nozarē un ļoti labi redzu un saprotu, ka būvnieki maksimāli mēģina ieekonomēt uz materiāliem un darba kvalitāti, ka tie jaunie projekti uzcelti nepārāk forši (protams, no ārpuses viss spīd un laistās, izskatās kā spīdīgi Dubajas augstceltne), bet burtiski pēc pāris gadiem viss sāk lēnām brukt un jukt. Tomēr tās reklāmas spēj pārāk labi intriģēt.

 

Labi, nerakstīšu gari utt, doma pa visam vienkārša. Ja es gribu ņemt hipotēku (bankās esmu bijis +- zinu, ka man iedos un zinu cik man iedos piķi), ko labāk ņemt tīri no Jūsu viedokļa, jaunā projekta studio tipa 3-istabu dzīvokli par kosmosa neadekvātu cenu, pisties līdz mūža galam maksājot ikmēneša maksājumu (un tas maksājums būtu mazāks nekā šobrīd bezjēgā īrēju), vai paņemt kādu 103. vai 104. sērijas 2-istabas dzīvokli vecā tipa mājā pa normālu ciparu un pēctam, kad pēc entiem gadiem (gan jau pienāktu tas brīdis, ka apniktu tur dzīvot), tad notirgot un viss.

 

Tātād, jaunais projekts vs vecā māja. Kas, ko, kāpēc.

Par cenām ko es skatos: jaunais (80-110k), vecais  (30-60k)

Un ja vecā (īstenībā tās pat nav vecas, vienkārši parastās guļbūves kā visā Rīgā), tad ar remontu jau gatavu, vai paņemt pa mega lēto bez remonta un to piķi ko ieekonomētu iegrūst savā remontā un uztaisīt par sapņu dzīvokli?

 

Par to sadalījumu kāpēc 3-istabu jaunais, bet vecajā interesē 2-istabas nedaudz vēlāk pateikšu ja ir interese.

 

P.S. runājot par uzkrājumiem, fak. Šobrīd, gandrīz visur prasa ap 10% pirmo iemaksu, lai Tev iedotu hipotēku..protams, ja neizmanto kaut kādu atvieglojumu Altum (neatceros no galvas kā saucās) utt. Tādēļ tas šobrīd ir neliels šķērslis.

 

Paldies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

altum btw sākot ar šogadu kaut kādiem jauniešiem dod bonusus, ir vērts iečekot to. Līdz 25 gadi manuprāt bija ja nemaldos.
jaunie projekti man šķiet debīli, labāk ņemt kaut kādu pusnolaistu sūdu, kam gluži kapitālo nevajag, bet kosmētisko gan, ievākties +/- uzreiz un tad lēnām kosmētiski izremontēt visu dzīvokli. Ja ņemsi prosta 4 sienas, griestus un grīdu, tad kamēr izremontēs, dzīvot tur nevarēsi, bet maksāt kredītu jau vajadzēs, Ja ņemsi izremontētu, visticamāk ka izskatīsies tā kā tev nepatiks, bet ja atrodi kādu, kas tev ļoti patīk, tad jau labāk ņemt to.

ā, un man bija sausais periods, jo es vislaik nonstopā sanctum 2 spēlēju, tagad atkal atsākšu regulārāk main page apdeitot. Man vēl jāuzraksta par lan party un jāieliek viģiki un citas lietas. Neko citu gan negrasos darīt, nav laika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neesmu personīgi baigi par altum interesējies, bet pēc draugu/paziņu nostāstiem esmu ideālā grupā, lai dabūtu to. 24gadi, precējies aka jauna ģimene, abi strādājoši.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jā, painteresējies. Ja ir sīcis, tad ir atvieglojums uz ģimenes rēķina, ja jauns, tad uz vecumu (ja nemaldos, šogad to vecuma prikolu ieviesa)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par Altum bija tā, ka ja ģimene ar bērnu tad Altum nogarantē pirmo iemaksu 10% apmērā no īpašuma vērtības. Ja divi bērni tad 15%. 

Attiecīgi ja Tu ņem dzīvokli jaunajā projektā 100k vērtībā tad banka, parasti , pirmo iemaksu prasa no 10-15%, rētāk 20%. Pieļauju, ka būs tie paši 15% - attiecīgi ar Altuma atbalsta programmu Tev pirmā iemaksa sanāk 5%.

Vecajos projektos bankas pirmo iemaksu prasa lielāku - 15%-25%. Pieļauju, ka 15% būs unreal sarunāt un prasīs 20% kā minimums. 

Altumam vēl ir daudzi papildus bonusi - visādas maksas kas pie īpašuma iegādes ir diezgan ievērojami samazinātas. No galvas neatceros kas tur bija, bet kad pats pirku tad pārsimts eiro iegādes procesā var ietaupīt pateicoties Altumam.

Vēl ir kaut kāda jauna ALTUM programma, Tur pie viņas var tikt ja ir augstākā izglītība. Tur gan nezinu nosacījumus, bet esmu dzirdējis, ka sūdīgāk kā ģimeņu atbalsta programmai.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this