Jump to content
GIGN Forum

2006.gada Pasaules Čempionāts Hokejā


.em^
 Share

Recommended Posts

Tātad, kā jau visiem zināms šodien atklās 2006.gada IIHF gada pasaules čempionātu hokejā, un arī jau noritēs Latvijas pirmā spēle pret Čehiju pl. 21:15. Turēsim īkšķus un cerēsim uz to labāko.

latvia2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Latvijas izlases sastāvs (ja nu kāds vel nezin)

Latvijas hokeja izlases sastāvs:

Vārtsargi: Edgars Masaļskis, Sergejs Naumovs, Mārtiņš Raitums;

Aizsargi: - Arvīds Reķis, Agris Saviels, Māris Jass, Atvars Tribuncovs, Guntis Galviņš, Georgijs Pujacs, Kaspars Astašenko, Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: Mārtiņš Cipulis, Jānis Sprukts, Leonīds Tambijevs, Aleksandrs Semjonovs, Miķelis Rēdlihs, Aleksejs Širokovs, Viktors Bļinovs, Juris Štāls, Herberts Vasiļjevs, Lauris Dārziņš.

Spēļu grafiks

2006.05.05 - Piektdiena : Latvija - Čehija (21:15)

2006.07.05 - Svētdiena : Latvija - Somija (20:15)

2006.09.05 - Otrdiena : Latvija - Slovēnija (16:15)

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Latvija - Chehija 1:6, ja pagajushogan biju optimists tad shogad - pesimist, jo pec lieliskaa snieguma olimpiade, musejie, vnk, rulz! Ja tagad merkjis ir palikt A grupa, tad vispar var iet dirst!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Da nē. Latvija - Čehija (3:3) un tur nav divu domu. Pārbaudes spēlē tač mēs viņus! wink.gif ēēēē, labi, bet kur katrs skatās spēles pasakiet labāk.

Es domāju, ka es ar Jūliju Krūmiņu meiģināšu sarunāt viņa Zelta Ložā! smile.gif

Ali - Ha! Es skatīšos ar Jūliju Krūmiņu no zelta ložas, tā kā savu parasto mirstīgo biļeti vari ņemt ārā no topika! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

latvija cehija -2:3 , bet galvenais ir palikt a grupaa, bet ar sho cempja sezonas atklaashanu biggrin.gif buus "bisk"alus jaiedzer

Link to comment
Share on other sites

lol, es ta domaju, bet neizdomaju smile.gif cik komandas tiek no grupas talak?! 2 vai 3?

3 komandas tiek ārā no grupas.

Ja kāds vēl nezin, tad pie Kongresa nama ir uzslieta telts, kurā varēs vērot visas PČ spēles!

Nu tad lai veicās. Turam īkšķus aha.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds vēl nezin, tad pie Kongresa nama ir uzslieta telts, kurā varēs vērot visas PČ spēles!

Pie Kongresu nama - fanu telts ar vairākiem ekrāniem un aptuveni 600 fanu vietām! Vislielākā hokeja fanu halle atradīsies "Olimpiskā sporta centra" futbola hallē, Grostonas ielā 6b, tieši blakus "Arēnai Rīga". Tur bus vieta vairāk kā 1000 līdzjutēji uz trīs lielajiem ekrāniem. Starplaikos izklaidēs arī karsējmeitenes smile.gif

EDIT#1 LV ALL Star Team var izvēlēties šeit

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

anfis, pameklee pa sateliitiem, kaut kur ir arii pasleepies tv3.

a savaadak pa hokeju, Lativjai jaadabuu otraa vieta grupaa! nav divu varianut. vienkarshi tad, man buus biljetes uz Latvijas speeleem. man po, ko letinji izpwnos vai chehus vai somus (tas ka vinji vinnees sloveenjus vispaar nav apspriezhams temats). bet jaabuut otrajiem 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...