Jump to content
GIGN Forum

2006.gada Pasaules Čempionāts Hokejā


.em^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest H!vemind

naumovs kaa muuris staaveeja , paspeeju bilete, kaut kaads anglis man pa 10ls pardeva vienk psc biggrin.gif tagad balss nav

vienk Latvija rulle ar gurkji pa sienu

post-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gifpost-6-1145456783.gif

Link to comment
Share on other sites

ĀĀĀĀĀRGHHHH! Tikko no Kronvalda bulvāra atkūlos. Nu gāja vienkārši burvīgi.

Sākumā satikāmies ar flashbacku pie Origo, un palēnām dūrām uz Kronvalda parku, kur netālu dzīvoja draugi, ar kuriem vajadzēja satikties. Aizmočijām pēc aliņiem, pa ceļu satikām ļoti daudz Norvēģu fanu, no kuriem daži mums uzbļava:"LATVIA DA BEST smile.gif" Devāmies pie kanālmalas iztukšot aliņus, un nu jau bija pienācis pulkstens 21:00. Gājām ieņemt labākās vietas pie ekrāna. Pēc prmajām 5 minūtēm ausis kļuva nedzirdīgas no trokšņa, kas valdīja viss apkārt evil6.gif.

Un tad Latvija negaidīti iemočīja vārtus, un atskanēja atombombas sprādziens no pūļa...

1. perioda beigas nevarēju nociesties, jo tā gribējās mīst zaban.gif Kad nu pienāca 1. perioda beigu signāls, mēs ar flashback notināmies no pūļa un gājām mīst. Tagad būs visjautrākais... Karoche ja, mēs ejam tur pie kanāla un sākam mīst smile.gif, bet pēkšņi es dzirdu ka fb saka:"BĻAD man nenāk ārā confused.gif !"Es, jau piemīzis kanālu, šim saku, nu davai ej pie tā koka un nokārtojies. Un tā fb savā dabā kaut kur nolīda un pamīza, bet es jau pa to laiku meklēju, kur pārējie palikuši, bet tomēr viņus neatradu, un pavadīju visu 2. periodu viens pats bļaustoties ar apkārtstāvošajiem smile.gif, bet pirms 3. perioda atradu viņus un varējām močīt tālāk.

Kad atskanēja spēles beigu signāls, Kronvalda bulvāri pārņēma vēl nebijis skaņu vilnis Latvia2.gif LATVIJA - LATVIJA Latvia2.gif

Secinājumi - FB un pārējie man piepūta un piesiekaloja abas ausis, man sāp kājas un es gribu gulēt..

BTW bukuci un whitesnake tā arī nemanijām. new_silly.gif

Kurš ies svētdien uz spēli LATVIJA - Somija?

FB tu normāli tiki mājās? blink.gif

EDIT Tikko ar Jurko noklausījāmies kaut kādu OZOLA dziesmu, kurā viņš dziedāja, ka AUSTRUMBLOKS ir gatavs bliezt eusa_doh.gifpinch.gifslap.gif

Ok pietiks! GN GL HF

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdējis no drošiem avotiem, ka vorobjos esot kko licis hokejistiem auguma, ka šie sūdīgi nospēlējuši.

Vorbjevs preses konforencē pateicas faniem (EDIT)

Vorobjovs sev raksturīgajā lakonismā pateicās par vētraino atbalstu līdzjutējiem, bet vienlaikus arī norādīja, ka lielā atbildības sajūta, spēlējot savā laukumā, spēlētājus sasaistījusi. "Komanda cīnījās ar milzīgu pašatdevi, un tas mums ļāva izcīnīt šo punktu. Pretinieks šodien bija labāks visos spēles komponentos," sacīja Vorobjovs. "Zaudējām divcīņas atpalikām arī ātrumā, tādēļ hokejistiem nācās pārkāpt noteikumus. Par zaudētajiem vārtiem daļēji atbildība jāuzņemas arī Naumovam. Kopumā varu teikt, ka nospēlējām neveiksmīgi, uzbrukumā izveidojām labi, ja pusotru momentu".

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Citēju Vorobjevu

Vorobjovs sev raksturīgajā lakonismā pateicās par vētraino atbalstu līdzjutējiem, bet vienlaikus arī norādīja, ka lielā atbildības sajūta, spēlējot savā laukumā, spēlētājus sasaistījusi...

interesants cilveeks tas vorobjovs - par sevi runaa treshajaa personaa

Link to comment
Share on other sites

FB tu normāli tiki mājās? blink.gif

Blja, es skrienot knapi paspeeju uz peedeejo mikrinju smile.gif Telefons man bija nospraadzis, ja mikrinjsh buutu aizgaajis, buutu dziljaa pakaljaa smile.gif Bet vispaar visa taa speele un visa taa atmosfeera bija pa pirmo, man veel tagad ausis dzhinkst no taa trokshnja, kas tur bija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

es veel joprojaam esmu diezgan kurls , speeleju uz volume 1 tagad... biggrin.gif lai kaut ko vareetu dzirdeet balss arii nav biggrin.gif taa kaa gaidaam nakamo speeli

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Nee, cepure nost musejo prieksha! Vel tagad bik kljudaini rakstu smile.gif tik zhel, ka galva sap, bet dusma par to, ka varejam vinnet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Šodienas rezultāti

Krievija - Kazahstāna (10:1)

Zviedrija - Ukraina (4:2)

Šveice - Itālija (3:1)

Baltkrievija - Slovākija (2:1)

p.s Naumovs pēc pirmās spēļu dienas pirmajā vietā pec noķerto metienu procenta!

post-7-1146947741.jpg

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...