Jump to content
GIGN Forum

2006.gada Pasaules Čempionāts Hokejā


.em^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. Man rēka nāk par slovēņu treneri. Viņam nav parūka? Kā Freds Flinstons laugh.gif

kāds tev flinstons lolO ? BET PARŪKA GAN VIŅAM IR. Mēs ar testu vislaik baurojām "KURU TU GRIBI APMĀNĪT VECĪT????"

Link to comment
Share on other sites

Latvija- Slovēnija.... vnk supper.

BIju aizgājis klātienē vērot Chz-Fin. TIk labu spēli sen nebīju redzējis. tik ļoti piesaistīja, ka pat atrauties... kārtējo reizi pierādījās, ka Ruutu brāļi nemāk spēlēt hokeju, bet gan tikai izrubīt. baigi forši tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

11. maijs, ceturtdiena

20:15 Kanāda - Latvija

13. maijs, sestdiena

20:15 ASV - Latvija

16. maijs, otrdiena

19:15 Latvija - Norvēģija

Nu grūtas spēles, Latvijai ir jāsaliek visi, bet kanādu diez vai varēs salikt...

Link to comment
Share on other sites

11. maijs, ceturtdiena

20:15 Kanāda - Latvija

13. maijs, sestdiena

20:15 ASV - Latvija

16. maijs, otrdiena

19:15 Latvija - Norvēģija

Nu grūtas spēles, Latvijai ir jāsaliek visi, bet kanādu diez vai varēs salikt...

nekas nav neiespeejams tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

apsveicu musejos thumbsup.gif biju arena un tas bija kkads arprats... pirma perioda beigas pat prezidentes miesasargs kurs man aiz muguras staveja pie tiem momentiem leca kajas smile.gif pie pirmajiem vartiem sakas tada ardsanas un troksnis kadu es man liekas savu muzhu nebiju redzejis... beigas man ar patika tur pie ta mielava muzona bija kkas lidzigs disenei smiliez.de_29.gif visi tur kko dzied dejo... bija labs smile.gif aa un tas dzirnu karsejmeitenes ar ir ok naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

aj, skatiijos speeli pie kongresa nama, izbesiija, ka lielais ekraans vienreiz izrubiijaas uz ilgu laiku, bet savaadaak speelee super vienkaarshi smile.gif patika, ka vislaik tur kaads teica - "atcerieties sho adresi - smilshu iela 8" (nu tjip sloveenijas vestnieciibas adrese). nu tad peec speeles visi gaaja uz turieni, visi aiziet, kaut ko tur auro, piipina utt, uzkaapj uz taas maajas balkona viens cilveeks manaami paarsteigts, un apskatamies, ble, taa tak ir slovaakijas veestnieciiba biggrin.gif un taa arii laikam sloveenijas veestnieciiba atrasta netika (vispaar ir taada?!). patika veel ka gaajaam un vienaa briidii vaira naaca pretii ar saviem miesasargiem, uzreiz viss gaajiens paveersaas pa 180 graadiem un visi saaka sekot vinjai smile.gif

peec tam veel biju uz somijas-chehijas speeli hallee. ble, stulbi somi, taa pa vinjaam visi latvieshi bljaava (es pat teiktu, ka latvieshu fani atbalstiija somus labaak par pashiem somu faniem) un nu blee vinji nevareeja salikt tos *slikts vaards* chehus. sad.gif (vnk man bij biletes uz a2 grupas speeleem sad.gif taa arii neredzeeshu Latvijas speeli nevienu klaatienee, buus uz kaut kaadaam divaam chehijas speeleem jaaiet. besiii!)

aa un taa arii gandriiz aizgaaja visa mana 18 dzimshanas diena. tiiri pa hokeju, smagi wink.gif peec tam kad atnaacu maajaas ausiis vel aizvien likaas ka skan fanu auroshana.

Link to comment
Share on other sites

It kaa ir OK, bet tai pat laikaa veeraa njemams ir fakts, ka pusei no vinjaam ir ~ 14,15 gadi, nu dazhas mb izsitaas liidz 17, atgaadinu, dazhas.  dry.gif

Jaa mees ar Dzelzi gaajam tur tuseet Areena Riga ar vinaam un vinam nebija 14 , ne 15 , mees drusku parunaajam un padejojaam , tiesham vinam nava - 18 ! smile.gif

mayby kkur citur bija siikaas , bet mees njeemam taas smukaakaas biggrin.gif

P.S Kongresnamaa ir necilveeciigi apstaaklji , un ekraans nekam neder , ta jau labaak laist uz Kiipsalu skatiities ! dry.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka kanādiešiem arī radies respekts pret lv izlasi (galvenokart) dēļ faniem Latvia2.gif

[ Spēlē ar Latviju būs jāspēlē pret fanu pūli atzina Red Wings" zvaigzne un Kanādas izlases kapteinis, 37 gadus vecais Brendans Šenehens ]

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Es biju uz speli Kanadiesi : Danji un neko taadu vini neraadija , zinu ka tur lielaaka dalja no NHL un protams , ka no Amerikas liigaam , bet mees varam visu , tb Latvijai uzvaru , galvanais tureet iikshkjus un fanot fanot fanot ! smile.gifFanojam !

Link to comment
Share on other sites

BĀC! Šonakt par mata tiesu nokavēju mikriņu, un nedaudz iesvīdis un uztraucies (jo atskreeju pa 11 min no Skonto halles liidz centrālai stacijai) gāju uz takšiem.

Biju uz maču Zviedrija - Šveice, kurā visu savu balsi izbļāvu par Šveici. Neskaitot 2. perioda ķibeli, kurā ieplaisāja ledus, kas aizkavēja spēli uz 30 min. Šveice rādija lielisku spēli. 3. periods bija visaizraujošākais, kurā tika gūti 5 vārti. Mačs bija aizraujoš un beidzās ar 4:4.

Tad rīt tiekamies Kronvalda bulvāri thumbsup.gif

P.S Rīt gada ieskaite latviešu valodā smiliez.de_82.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...