Jump to content
GIGN Forum

2006.gada Pasaules Čempionāts Hokejā


.em^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daži labākie citāti no delfiem smile.gif

*Savu profesionālo neatbilstību izlases līmenim kārtējo reizi nodemonstrēja Tribuncovs, kura dēļ kanādiešiem bija iespēja izveidot izgājienu viens pret vienu, taču pēdējā brīdī situāciju mums labvēlīgi atrisināja Kaspars Daugaviņš, atņemot kanādietim ripu.

*Nav īsti skaidrs, kādas narkotikas Lūkers bija lietojis pirms spēles, taču spriežot pēc tām halucinācijām, kas viņam rādījās spēles laikā, acīmredzot ? stipras. Tā 34.minūtē šis vīrs "no zila gaisa" izdomāja noraidījumu Aleksejam

*Minūti pirms perioda beigām kanādiešu rindās noraidīts tika Dens Hemuī, kuram drīzumā uz otra soliņa pievienojās Aleksandrs Jerofejevs. Lūkers nespēja noraidīt tikai kanādiešus!

*Mazliet vēlāk vienu no retajiem Latvijas metieniem pa vārtiem izpildīja Semjonovs, taču tādus metienus neielaiž vārtsargi pat Latvijas Neatkarīgajā hokeja līgā.

post-7-1147378592.jpg

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Speele vienkaarshi super! Ljoti baudaama.. Mmm, kaa gribeetos buut ar vinjiem in LIVE @ ARENA RIGA smile.gif.

DA NEEE!

Tiesneshi spaardami. Fani drosmiigi (shobriid 1 no faniem majaas dodas bez kurpes sad.gif ). Kanaadieshi stipri.

Nu ko, gaidiisim naakamo speeli.

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

ahahhahahahhahaha

atkal jau gudire latvieshu tiinji varees visiem paraadiit savas lieliskaas angljuvalodas zinaashanas ar izteicieniem "NO FEAR!" un "The game must be anulated!" smiliez.de_2524.gif

Man tieshaam liels prieks, ka nepietiek ar to, ka mus pazemo tiesnesis ar savu lielisko tiesaashanu, kanaadieshi ar savu paaraakumu. Nee, mums vajag pazemot arii pashiem sevi, rakstot kaukaadu tizlu petiiciju, kas neko nemainiis thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif

p.s. tik priecinjsh, ka taa petiicija taapat visiem pie pakaljas un neviens aarpus Latvijas vinju neieveeros

Link to comment
Share on other sites

The same bija ar Shindleru necik sen atpakalj, pofig, pieticis buutu jau ar to kurpi uz laukuma, tiesnesis zaabaks XD.gif Normaali pareekt vareeja smile.gif

uun..

Glud!naTajs  Posted on May 11 2006, 23:22

  Gaidam sestdienu

<------ Mača varonis

Taakaa neredzu nekaadu bildiiti tad.. TU uzmeti to kedu ? biggrin.gif

GG XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
biggrin.gif pff nu nevajadzeeja taa visu mest virsu... es domaaju ka pashai komanda bija grutaak zinot ka muusu fani ir tik nekuulturaali
Link to comment
Share on other sites

Pēc pasaules čempionāta hokejā spēles Latvija ? Kanāda tiesnešu brigādei ar amerikāni Riku Lūkeru priekšgalā izdevies netraucēti nonākt viņu mītnes vietā viesnīcā "Alberts" Dzirnavu ielā. Kad neganta aptuveni astoņu cilvēku līdzjutēju grupa ieradās pie viesnīcas, tiesneši jau atradās tās telpās. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es nez, esmu kka pieradis smile.gif Ta ir Latvija un redz taa ir Kanada ar crosby'u priekshgala! Taka var jau spelees saakuma speleet 4x5!

Un ka jau vinjsh vakar staastija, ka musu berniem, kuri macas spelee hokeju, jau no pasha sakuma vajadzeetu macities speeleet mazakuma/vairakuma !

Link to comment
Share on other sites

es biju domaajis ka aiz taas bultas buutu ielikta kaada bilde ar img vai kautkaa taa, bet taa kaa nebija tad noraade bija vien uz avataru/pashu juuzeri un taa nonaacu pie domas, ka cilveeks bez 1 kurpes peec speeles vareeja buut gludeklis ?

34.gifeusa_doh.gifslap.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...