Jump to content
GIGN Forum

Naciki, Saturieties


DuH
 Share

Recommended Posts

viss jau ir baigi forshi, ka shitaa saak sodiit "rasu" (lasiit nacionaalaa) naida kurinaataajus netaa. stulbi tikai tas, ka ja to visu pareekjinaatu procentuaali, tad domaaju, ka daudz lielaaki kurinaataaji buutu pashi krievi, kaut vai cs sabiedriibaa tas ir uzskataami redzams. tikai sheit kaa redzams, tiek sodiits mazais latvieshu "naciks". kaut vai tos pashus rus.delfi.lv komentus jau neviens neieveero un veel ilgi neieveeros, jo ja kaadu nabaga krievinju panjemtu aiz kraagas, tad redz buutu "fashizm".

su**s b***dj

P.S. un shitais paarlieku lielais kosmopoliitisms ieprieksheejos komentos man arii besii....

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

saprotu un sapratu vienu, ka tu spēlē kaut kādos serveros kur daudz mazu krievu tautības bērnu, kuri paši neko nesaprot un tikpat tādi paši latviešu tautības bērni. nopietnos serveros neko tādu neesmu manījis, jo ir attiecīgi sodamēri.

Link to comment
Share on other sites

saprotu un sapratu vienu, ka tu spēlē kaut kādos serveros kur daudz mazu krievu tautības bērnu, kuri paši neko nesaprot un tikpat tādi paši latviešu tautības bērni. nopietnos serveros neko tādu neesmu manījis, jo ir attiecīgi sodamēri.

nee, tu nesaprati sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nesmīdini, tādi kā tu caurām dienām dirn skolā un domā, ka zin latviešu valodu, bet īstenībā ja tāds tests būtu jāpilda tu drošvien tiktu iesviest vogonā un aizvest tālu, tālu no šejienes.

sad.gif

Apse-Krūmiņa portālam paskaidroja, ka jaunietis nav kādas radikālas organizācijas biedrs.

kur izraava, ka vinsh ir nacists? unsure.gif

tur jau tā lieta, ka viņi neatšķir fašismu,nacismu

nav lielu atšķirību.

par to cs valodu vaaceli varu teikt, ka tie nav domati nopietni un personiigi (iznjemumi), nav pardomati un tuvu ieraduma liimenin, peec ''game over'' kautko uzklabinaat, piemeram, vainot netaustaamos lagus vai noniecinaat labaaku speeletaaju.

Link to comment
Share on other sites

Jā nu tas čalis droši vien ir pelnījis sodu, tā teikt bija stulbi, tik kaut kā dur acīs (pie tam konkrēti), ka čalis ir latvietis un viņu atrada PCTVL, kuri man palēnām sāk besīt. Cik nu audzis esmu Rīgā, tik visu mūžu esmu saskāries ar krievu apdirsieniem. Vienīgie lohi no latviešiem ir tie foršie ūberpatrioti un tos ar atradu tik internetā. Nenormāla jēga kaut kādam 15gadīgajam kaut ko piespriest, kam pašam savs viedoklis vēl nav izveidojies, kurš bļauj citiem līdzi.

Vispār tas viss ir liela huiņa smile.gif Kādam kaut kas nepatika un kāds kaut ko izdarīja. Neba nu visus tādus gadījumus tagad sodīs. Viss labi līdz brīdim, kad kāds deputātiņš atkal jutīsies aizvainots.

Tur vispār komentos daži tādi lohi smile.gif

Tiem es piekrītu, nu jau sāk krist uz nerviem, eju pa ielu ne urliku bars sienās klāt jau 6 reizi... galvenais ka latvijas policija šajā zņā faktiski neko nedara, vismaz neesmu manijsi , menti ker mazgadīgos krievēnus, kuri nem nost mobīlos... Piem mani panema aizvakar poliči par to, ka skeitoju uzvaras parkā bljin.. labak lai to4 iet un tos urlikus nem ciet.... smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

... galvenais ka latvijas policija šajā zņā faktiski neko nedara, vismaz neesmu manijsi...

Nu tad tu diezgan maz ko zini, jo ir atsevišķa nodaļa kriminālpolicijā, kurā strādā jaunekļi, kas staigā pa centra rajoniem (gan jau arī citur, bet man zināmais tieši centrā) un ķer čigānus/urlas/bezdarbniekus, kas pizdī mantas.

p.s vēlviens apliecinājums par tavu dezinformāciju ir tavs uBerliela1s kļūdu skaits

krievi ir loxi  visus krievus vajag izniideet !!!!!!!

šeit prasās pēc vasaras atvaļinājuma

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

par ko??? es tikai saku patiesiibu!!!! lab dazhi krievi ir normali bet paarsvara visi ir LOXI !!!

Beidzot, kāds sakarīgs kekss thumbsup.gif Pareiz pareiz. Viņi jau vispar nesaprot, ka dzīvojam LATVIJAS, es atkārtoju LATVIJAS Republikā, nevis k-kādā Krievijas bomžu rajonā. Vot ja Latvieši šitā darītu Krievijā, tad es nezinu - mūs nogalinātu - Bet kā jājūtas mums? Kick those asses naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

kur izraava, ka vinsh ir nacists?

nav lielu atšķirību.

Fašisms - valsts pārākums, cieša saikne ar reliģiju

Nacisms - rases pārākums, ateisms.

Un vēl vairākas atšķirības valsts pārvaldes sistēmā.

"fašizm ņepraiģot" bļāvēji paši ir 100% pure fašisti.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
krievi ir loxi biggrin.gif visus krievus vajag izniideet !!!!!!! smiliez.de_1591.gifLatvia2.gif

Vot shitas gan man tracina, viens mazgadigais pidinjsh dirsh par lietu no kuras tapat nesuda nesaprot! bleeh, vemt gribas!

p.s Esmu 90% parliecinats, ka Tev radarakstos tapat kads ir Krievs! Saac ienist sevi!

Link to comment
Share on other sites

Tur ir jabuut diezgan " Stulbam " lai ta raxtiitu , jo daudzi Latviesih jau arii nav nekaadas " Laaga dveeseles " ka shita var teikt ! Ir gan normali gan deb*li cilveeki tas ir vienalga kaada " Rase " !! Melnais , baltais , dzeltenais kaut vai indiaanis ! nesaaks taksh visus uzreiz nodirst ! smiliez.de_2428.gif20.gifsmiliez.de_1164.gifnotworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Es esmu saticis tos, kas tavarī, smird, ir narkaši, tirgo mēslus, mēģina kaut ko iesmērēt u.t.t. No satiktajiem loģiski arī veidojas mans priekšstats. Uz laukiem meklēt čigānus nebraucu. Kaut gan atceros arī laukos iebrauca zivis tirgot vienreiz čiganu varza un bez klauvēšanas ienāca māja. Tas tā.

Link to comment
Share on other sites

Fašisms - valsts pārākums, cieša saikne ar reliģiju

ko? kaads paaraakums? kaada religjija?? puisiit tu laikam iisti nesaproti, ka Musolini njeema nacistisko Vaaciju kaa paraugu.

p.s. čigāni vispaar paarvietojas bez bara? vismaz paaris reizhu esmu vinjus maniijis Vecriigaa, kur vinji barinjos censhas aptiiriit tuuristus.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

ko? kaads paaraakums? kaada religjija?? puisiit tu laikam iisti nesaproti, ka Musolini njeema nacistisko Vaaciju kaa paraugu.

uzreiz varu pateikt ka šajā diskusijā esi zaudējis jo "puisītim" vjuberim tā ir gandrīz vai sirdslieta.

Link to comment
Share on other sites

uzreiz varu pateikt ka šajā diskusijā esi zaudējis jo "puisītim" vjuberim tā ir gandrīz vai sirdslieta.

nekaa! vaajaas paarlieciibas peec paarbaudiiju graamatu un vikipediu, takaa viss ir pareizi! victory is mine!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...