Jump to content
GIGN Forum

Elik


krish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu tornado ir PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO klubs (tāpēc jau saucās TORNADO PRO) smile.gif Vispār tur tajā gaming zālē nav slikti, esmu pāris reižu tur bijis, tur tumšs un datoriem foršas gaismiņas spīd biggrin.gif Enīvej - neesmu bijis ElIkA ViP zālē, tāpēc nezinu, kā tur ir, moš labāk.

P.S. Tornado itkā bieži notiek kautkādi pro lan turnīri, tāpēc tas skaitās tāds proiskākais klubs no visiem smile.gif Adrese: Grēcinieku iela 22/24.

Link to comment
Share on other sites

ja, ir 2 eliki viens ir pie McDonlada centra(nu tipa pie centrala tirga biggrin.gif ) un otrs pie kkadas stacijas isiti nezinu par otro blink.gif

hoolio skatos tu nezini par abiem viens ir pie brīvibas pieminekļa t.i. blakam klubam roxy

otrs pie mc donalds kas ir preti centrālajai stacijai uz merkela ielas laikam sanak

Link to comment
Share on other sites

hoolio skatos tu nezini par abiem viens ir pie brīvibas pieminekļa t.i. blakam klubam roxy

otrs pie mc donalds kas ir preti centrālajai stacijai uz merkela ielas laikam sanak

hmm...es tak teicu Mc kas ir pie centrala triga bet par otru nezinu dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nu varetu ari es ierasties, ja nenotiktu kautkas ipasssss.

Vel varet To tornado visus PC noireet uz visu nakti teiksim no 5dienas uz 6dienu vai no 6dienas uz vetdienu. Cik atceros tornado tie kompji nebij nemaz tik daudz.

Kas gribes vares uz paris stundam, kas gribes vares ilgak...

EDIT:

+ sanaks ari letaak

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

es uz turieni aizietu tiiri deelj cilveeka..

p.s. treshais eliks jau atveeries? zinu, ka netu ievilkaam vinjiem jau kaadus 2 meeneshus atpakalj biggrin.gif

ir, ir, jaieiet taja "atvere" pa kreisi no roxy un tad pa kreisi lielas durvis, eliks otraja stava.

P.S krish nenem jauno eliku JO tur ir 1) maz vietas pelei 2) LCD monitori 3) ja tu izej no cs ar windows zimiti vai izmanto alt-tab restartejjas dators

Link to comment
Share on other sites

Nu tornado ir PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO klubs (tāpēc jau saucās TORNADO PRO) smile.gif Vispār tur tajā gaming zālē nav slikti, esmu pāris reižu tur bijis, tur tumšs un datoriem foršas gaismiņas spīd biggrin.gif Enīvej - neesmu bijis ElIkA ViP zālē, tāpēc nezinu, kā tur ir, moš labāk.

P.S. Tornado itkā bieži notiek kautkādi pro lan turnīri, tāpēc tas skaitās tāds proiskākais klubs no visiem smile.gif Adrese: Grēcinieku iela 22/24.

miinuss ir taads, ka ne uz visiem datoriem ir vajadziigaas speeles un puse no vinjiem tur nestraadaa aka atkaarushies (shameejos adminus tas vispaar nekasa). veel jaanjem maajas peles - parastaas, un austinjas, jo skanja tur maksaa 20 santiimu.

Link to comment
Share on other sites

miinuss ir taads, ka ne uz visiem datoriem ir vajadziigaas speeles un puse no vinjiem tur nestraadaa aka atkaarushies (shameejos adminus tas vispaar nekasa). veel jaanjem maajas peles - parastaas, un austinjas, jo skanja tur maksaa 20 santiimu.

Pac vainīgs ka sēdēji pie lētākajiem kompjiem.......

Varētu uz tarnado diezgan normali tur esmu bijis tur paris reizes, bet elika cik biju 1 reiz nepatik maz datoru....(vip zale)

Link to comment
Share on other sites

tātad močījam trešdien vakarā ap kādiem 19:00.

Ir ideja iet uz to tornado tikai es nezinu ka tur izskataas.

Kāds var pastastīt sīkāk, kātur ir... Vai mums kompji ir agrāk jārezervē? Vai tur var normāli iečilot ?? ...

Cerams, ka visiem gribētājiem pietiks vietas!

Link to comment
Share on other sites

tātad močījam trešdien vakarā ap kādiem 19:00.

Ir ideja iet uz to tornado tikai es nezinu ka tur izskataas.

Kāds var pastastīt sīkāk, kātur ir... Vai mums kompji ir agrāk jārezervē? Vai tur var normāli iečilot ?? ...

Cerams, ka visiem gribētājiem pietiks vietas!

Piemeram man bija taa es seedeju pie leetakajiem kompjiem vienreiz peeles 0 lagz

a vip nu lago manam draugam vispar ja lenaak velc tad nekustas bija taaa.... labak savu njemt wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...