Jump to content
GIGN Forum

Last Chanse !


DeViL
 Share

Recommended Posts

Dumaju o sebe pisat nenado , tak kak uze bil adminom no bil snat za nespravlenije s objazanastami ! sad.gif Dumaju urok poshol v prok mnogomu nauchilsa u takix kak denja - (imettj mnogo terpenija) smile.gif nuzni komandi takije kak xslap , xslay , xk - kogda nochuju i podutro sizu nety adm , zaxodat s chitami ! besit ! blink.gif dumaju komadni netakije serjeznije , na last chans ! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nezinu vai bija jeega man te kaut ko postot, bet devils un par adminu? cik es vinju neesu redzejis, tikai zhurko un dirsh, ka vinju noshauj bik nereaalaak, varbuut buutu admins labs, bet nu cik es esmu pats te speleejis, shis nav tas cilveks ar kuru patiikami kopa speleet..

Link to comment
Share on other sites

cik es vinju neesu redzejis, tikai zhurko un dirsh, ka vinju noshauj bik nereaalaak,

kro kto bi jeshe govoril sto krisit biggrin.gif

Da i temboleje jesl iv nachale raunda vse lomatsa ti dopustim v inferno na balkone pochemu bi i neubit ottuda psc ! a potom pishut sto krisa ! nefig lomitsa ! ladno bi ja tam sidel vesj round !a tak 20 sec otsili smiliez.de_2551.gif

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

ja jau tu taa saki..

bet principaa, es vairaak sliecos uz to ka tu daudz runaa nevietaa.. nedelju atpakalj, man saaki braukt auguma par to ka man ir wh, vakar esot serveri biklam dirisi virsu, ka arii chiitojot..

nedomaaju, ka shaads cilveeks ir pelniijis xban, par paareejam komandam nezinu, un proti tas ir tikai mans viedoklis, un nezinu vai kaads vinju njems veera, bet kaa parastajam speletajam, shaadu cilveku admin loma redzeet negribeetos sad.gif

Edited by kro
Link to comment
Share on other sites

kro ja nekogda nenakavo iz znakomix po serveru negovoril sto on chiter ! jesli toko v prikol ! ja igraju s samogo nachala i mnogix znaju kto postajano tut igrajet ! ti tut nachal igrat ja tee slovo negovoril ! jesli ti lomihsa i teba ubivajut podumaj otom stob igratj nemnozko poumneje ! a nepisat na cheloveka s too on krisa smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

es tieshaam nedomaaju, ka tas bija pajokam, tu man katru raundi dirsi virsu, taja pasha laikaa lbeasts speeleeja, kam tu luudzi lai man banu uzliek, to ka tu gribi atsmeereeties es saprotu, bet vismaz piekriiti vienam, tas nekam neder...

un vakar ja jau tu jokojies, kapec bija jaalamaajas?

Link to comment
Share on other sites

taja pasha laikaa lbeasts speeleeja, kam tu luudzi lai man banu uzliek

paarlasi visu kaartiigaak, un varbuut, tad vinjam pasham paarjautaa, vai taa nav bijis?

Link to comment
Share on other sites

Kro v o1. ti sdesj igrajesh naverno vsego nedelju otsili , i kritika tvoja tut neumestna ! jesli u tebaj jestj kakajata neprijaznj to tka i skazi a nenado tut pripisivatj Lbeasta ! ja neprotiv mozem sprositj u nego ! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

speeleeju sheit apmeeram 3nedeeljas, un man nekas nebuutu pretii pajautaat lbeastam, vai taa nav bijis, jo redz tu saac nervozeet..

Link to comment
Share on other sites

varbuut tapec, ka visu pateicu ko gribeju?

un veelreiz atvainojos par fluudu..

Link to comment
Share on other sites

20sec - YEAH RIGHT smile.gif kā minimums 1min+ +/- 25sec, nu tā lai čista paliktu 30sec ko aizskriet līdz spotam un uzlikt c4. būtībā man pofig, ka viņš kriso, admins varbūt būtu labs, jo pieredze cs spēlēšanā ir liela, skills arī ir labs un ja vēl spēlētu daudz pa naktīm, vispār būtu ideāli - varētu palīdzēt nakts adminiem uzturēt kārtību sērverī. visi tādi labiņi paliek pirms acc prasīšanas, ka prieks skatīties smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...