Jump to content
GIGN Forum

Last Chanse !


DeViL
 Share

Recommended Posts

Tu nejauc. Tiesiibas nonjeema par to, ka bija suudziibas par voteem bezteemaa un citaam lietotaam komandaam. Pats devils beigaas pateica, ka vinjsh CS reti speelee, jo neesot laika un siikais brachka bombii. Kaut kaa taa.

Es pret devilu esmu neitraals. Kaa cs playeris vinjsh man besii, bet tas nenosaka, vai vinjsh var buut labs vai slikts admins.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poetomu ja i poprosil only xk xslap i xslay ! wink.gif tak kak iz za xb i votemap bili snjati vse adminskije prava ! sad.gif

P.S

s togo momenta kak bil isnjati amd prava proshlo uze boleje 3 mesjacev ! dumaju za eto vremja mozno bilo ponatj gde bila oshibka !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

kohskeers es neprasu xb ! n samajnishu setinfo ! thumbsup.gif

Nu labi, bish izgaazos, bet katraa zinjaa, mani baida tas ka atkal kko savaariisi un buus lielaas atrunas.

Speelee tu labi un manupraat chiiterus speetu noteikt, bet ka tik atkal nesanaak kaa pagaashreiz. Karch turies, man par tevi nekaa slikta nau. thumbsup.gif

P.S. A nee, ir gan, tu mani paaraak biezhi shauj nost. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

man patiik kaa tu atmaazeejies, principaa man vienalga vai tu mani nosauci par chiiteri vai nee.. tik un taa domaju, ka tu kaa admins buusi slikts, delj meloshanas, un nerviem..

p.s aa un miegs ar uznacis, jaatinas maajas.. 31.gif

Edited by kro
Link to comment
Share on other sites

atbalstu! Sakarīgs čels nesmu redzejis ka kautko kadam teiktu pec noshaushanas

to zurkoshanu varetu nosaukt par uzmanigu speleshanu smile.gif Un reizem man ar apnik gaidiit, bet nu taka reizem es pats krisiju tad ... smile.gif

+ vēl ir tāds, ka viņam ir bijušas tiesības un domāju tapēc mācēs rīkoties!

Link to comment
Share on other sites

tad, kad man vēl nebij admin access es bieži vien ar viņu spēlēju uz servera. Un uzzinaju, ka viņam ir admin access ilgi pēc tam tikai. Viņš viņas nelietoja un čitakus arī neķēra pat tad, kad es uzzinaju, ka viņam tādas ir! Man nācās iet ircā un saukt sāpi un macho, lai ienāk un nobano. Jo devils sēdēja bāzē @ dd2 un viņam bij baigi labi. Čitaks viņa komandā paliekot pēdējais,fragojot, nemirstot un galu galā specos nejot viņš nekad čīterus nenoķers. Ja viņa attiekmse nav mainijusies nafig viņam tās tiesības....

P.S -> kro man ir tik daudzi prasijuši, lai tevi nobano... ka tev esot aims wh utt, ka es pat neatceros vai devils ir viņu skaitā! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

da bivajet i takoje... pricjom ne raz videl, kak ti obsiral neznakomcev na servere, tipo on 0 ti papa i t.d. no eto mozhet bitj ne stolj vazno... samoje glavnnoje ctobi ti pokazival horoshij primer so storoni administraciji.. oshibki delajut vse.. slovo za nashej glavnnoj administraciji eusa_think.gif

Link to comment
Share on other sites

peec shodienas spriestaa vienkaarshi neatbalstu.. tas nav normaali ja 4 no pieciem raundiem dzeks neiet vienkarrshi neko ne defuuzjot/likt c4 bet vienkaarshi baazee krisii.. manliekas adminam buutu jaaraada paraugs citiem speleetaajiem bet nu shajaa gadijumaa nekas taads nenotiktu tas ir vairaak kaa skaidrs

Link to comment
Share on other sites

ja 4 no pieciem raundiem dzeks neiet vienkarrshi neko ne defuuzjot/likt c4 bet vienkaarshi baazee krisii..

a ti znajesh shto takoje kogda kushatj gotovish a ? ja neotricaju da bivajet stoja krishu no i to stobi next round bilo oruzije ! da i vobshe rechj neobetom ! eto uze igra a tu trech idet kakoj adm ! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

a ti znajesh shto takoje kogda kushatj gotovish a ? ja neotricaju da bivajet stoja krishu no i to stobi next round bilo oruzije ! da i vobshe rechj neobetom ! eto uze igra a tu trech idet kakoj adm ! smiliez.de_2523.gif

poideje cilveeks prav, admin nedolzhen pokazivatj takoj primer, ne odin ja i cilveeks zamechali za toboj takuju problemu... hodish delatj kushatj zdelaj disconet ili v hudshem sluchaje nazmi prosto "m" i team i idi delaj....cto i skazatj dazhe neznaju... dumaj golovoj smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...