Jump to content
GIGN Forum

Last Chanse !


DeViL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu bet cilveks jau var mainities n pec skilla jau ADMINUS nemekle Taka Es PAR jo serveris esu redzejis pirmastam un esu par

Nu psc ,cik tu vari spamot? ??

Nja ,izteici savas domas ,tagat macho esi parliecinajis ,vins uzliks tiesibas bez ilgas domashanas jo tu sheit esi ieverojama personiba... smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu bet cilveks jau var mainities n pec skilla jau ADMINUS nemekle Taka Es PAR jo serveris esu redzejis pirmastam un esu par

Interisanti ka tu vel vari te kautko rakstit pa6am bans vel te kautko izsaka ...

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kaapeec jums tik visiem gribas acc tikai, lai justos krutaaki par citiem playeriem vai aiz naivas veeleshanaas paliidzeet nepaziistamiem cilveekiem. Izklausaas smiekliigi prasiit acc gign serverii ir pieteikami adminu, jo muuzhiigi, kad esmu tur vienmeer kaadi 4. vismaz seezh taa ka gign ir kontroleets serveris 1d71.jpgtongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu kaapeec jums tik visiem gribas acc tikai, lai justos krutaaki par citiem playeriem vai aiz naivas veeleshanaas paliidzeet nepaziistamiem cilveekiem. Izklausaas smiekliigi prasiit acc gign serverii ir pieteikami adminu, jo muuzhiigi, kad esmu tur vienmeer kaadi 4. vismaz seezh taa ka gign ir kontroleets serveris 1d71.jpgtongue.gif

Es domaju ,ka laba serveri ,nevar but nekad pa daudz labu adminu,taka stingri piedoma par savo teikto! !!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...