Jump to content
GIGN Forum

Benziins


worm
 Share

Recommended Posts

Padomaju un izdomaju, ka varbut kads grib piepelnities, ja ir pieejams benziins caur darba vietu vai kaa savadaak un tas paliek paari (naivi, ne? smiliez.de_2428.gif ). Enivei piesakos iepirkt par letaku pikji nekaa benziina uzpildes stacijaas, ja ir shaada iespeeja thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas daras daudz vinekarsak! BTW, tev bus 1% man jamaksa par gudro padomu.

Tatad - es jau rekinos - ka tev ir vecs opelis vai bmw taka tas problemas nesagadas. (ja ne tad velams tadu iegaadaaties bet nav parak svariigi)

Nakamais solis ir nakti noskruvet no kadas masinas (velams kaiminu rajona) numura zimes. Tad tu pieliec numurus pie savas masinas. uzvelc melnas saules brilles un brauc uz benziin tanku. Neteelo zagli. Apstajies pie pasas tuvakas kolonkas durviim un pielej pilnu baaku. Pec tam lenam iekap masina, iedarbini to un aizbrauc projam.

Izvelies tadu benzintanku kurs atrodas tuvu privatmaju vai lidzigam rajonam kur tu atri vari nozust ielinjas un pat gailis pakal nedziedas.

Numurus nemet lauka velak vel noderes.

Benzintanka vecene visdrizak neko nedaris un mentiem nezinos, bet ja pat pazinos, tas nenotiks tik atri un video menti tapat nepaskatisies. Galvenais ir 5 min laika jau nonemt nost numurus. Iesaku izmanot Makgaivereni lai tos numurus piestiprinatu..

Rekini 35 Ls par 10 minusu darbu! Nav slikti ne?

Un vel + ir taads, ka PAT ja tevi noker, tu pasaki ka aizmirsi samaksat un draudzigi doies uz tanku maksat par benzu.

Protams, ja tev zagana nav pa pratam vel jau ari eksiste sabiedriskais transports... biggrin.gif Pats labprat to izveletos bet sieva baigi izlepusi un atrod visadas atmazkas lai tikai butu jabrauc ar masinu. Ziema kad si sedeja majas gan braucu ar autobusu. Sanaca pastaigaties un vel DAUDZ naudinas ietaupit. Baigi reali, pa to naudu vareja pirkt alinus un ciigas un nakot majas no pieturas dzert alinju un piipeet- kaifiigi! biggrin.gif

Beefy wink.gif

Link to comment
Share on other sites

worm i see.. problema aktuala... nesi starp krutajiem dzekiem ar vecu opeli vai bmw (vai sasitu bmw he he...)...

nu bet ari ta nav problema... tu jebkura mirkli vari ceret uz allworth ka vins atrak saremontes savu masinu un braukt ciept benzinu ar vinja masinu! Tad var pat numurus neparlimet.

Un zini worm! Patiesiba ja tu man dosi 5rubli un savu masinu, tad es tev vedisu vinu pec 1/2h atpakal ar pilnu baku benzina! ko saki? wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nopirkshu statoilaa 50 litrus, sashkjaidiishu ar uudeni un wormam pa 40 sanjiem litraa notirgoshu 100 l smile.gif. 15l / 100km nav nemaz tik tragjiski. Audis, ar kuru tagad braukaaju, rij 13 uz simtu, es nesuudzos.

Link to comment
Share on other sites

vakar bljedj uz statoilu aizbraucu, visi pumpji aiznjemti, ok stavu pie pirmaa un gaidu kad viens aizvaaksies.. shis aizbrauc, atriksho viens njiprs pimpis un uzliek ziimiiti "atvianojiet, bet shis pumpis uz laiku sleegts, izmantojiet ludzu citu"... ok es apbraucu apkart statoilam un braucu pie otraa... piebraucu un BLJE tur ari tads pats suuds... a pie parejiem pumpjiem pa 3-4 mashinaam... nospljavos un aizbraucu prom, vakara tik piebraucu un piepildiju zveeram veederu...

ar automazgatuvi vispar dirsaa, diski visi netiri palika... laikam turpmak braukshu uz iestadeem kur ar roku mazgaa...

Link to comment
Share on other sites

Nu, kaa - es mazgaaju bembi tikai tur, kur ar rokaam, jo vienreiz beidzaas braukshana mazgaatuvee ar doshanu atpakalj, jo mazliet uzseedos happy.gif. Bet tagad vasaraa ar rokaam mazgaa visaadi skolniecinji pidrilas, kas haltuuree.

Link to comment
Share on other sites

Nu, kaa - es mazgaaju bembi tikai tur, kur ar rokaam, jo vienreiz beidzaas braukshana mazgaatuvee ar doshanu atpakalj, jo mazliet uzseedos happy.gif. Bet tagad vasaraa ar rokaam mazgaa visaadi skolniecinji pidrilas, kas haltuuree.

Nja jums galigi dupsi ....

Kas man nekaish -izeju sava seta nomazgaju un nav jadoma kur ,kad un cikos vares laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm ja gadies ceesiis iemauc saulriitu tankaa (tjip. statoil ceesu filiaale) es tur pa vasaru pieshanceeju par ''King Of Oils''. Kaadu atlaidi jau mosh sarunaatu ja ieliesi preciizi-sarunaashu lai uzliek darbinieku atlaidi biggrin.gif . Taakaa ja gadies ceesiis BĻAUJ CIK IEN PLAUŠAS TUR!!!!!!!!!!!! naughty.gif Ā, un vispār par to zagšanu nav slikta doma! Ja neliesi pāri kādiem 15Ls būs poh un uzrakstīs uz ''firmas reiķina''. Tur šiem tādas naudas apgrozās ja man par sutku (24h) samaksā 40Ls. Un pārdevējiem vispār kādus 500Ls mēnesī. Ā un man jau ar baigi daudz būtu vnk. diezgan maz maiņas. Nu kr4 see ya! smile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

Worm ja gadies ceesiis iemauc saulriitu tankaa (tjip. statoil ceesu filiaale) es tur pa vasaru pieshanceeju par ''King Of Oils''. Kaadu atlaidi jau mosh sarunaatu ja ieliesi preciizi-sarunaashu lai uzliek darbinieku atlaidi biggrin.gif . Taakaa ja gadies ceesiis BĻAUJ CIK IEN PLAUŠAS TUR!!!!!!!!!!!! naughty.gif Ā, un vispār par to zagšanu nav slikta doma! Ja neliesi pāri kādiem 15Ls būs poh un uzrakstīs uz ''firmas reiķina''. Tur šiem tādas naudas apgrozās ja man par sutku (24h) samaksā 40Ls. Un pārdevējiem vispār kādus 500Ls mēnesī. Ā un man jau ar baigi daudz būtu vnk. diezgan maz maiņas. Nu kr4 see ya! smile.gifsmile.gif

smiliez.de_2428.gif tu laikam nesaproti kas ir atlaide benziinasm , un kas ir benziins pa leeto ja?

reaali domaaju ka neviens benziintanks nedos atlaidi uz litru kaadus 0,25Ls .. un nafig vispaar tu te ataisnojies par savu algu, smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2428.gif tu laikam nesaproti kas ir atlaide benziinasm , un kas ir benziins pa leeto ja?

reaali domaaju ka neviens benziintanks nedos atlaidi uz litru kaadus 0,25Ls .. un nafig vispaar tu te ataisnojies par savu algu, smiliez.de_2524.gif

lab uz to algu bik skiibi noshaavu wink.gif bet par kaadiem 15sant to4 es varu benziinam atlaidi dabuut smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

lab uz to algu bik skiibi noshaavu wink.gif bet par kaadiem 15sant to4 es varu benziinam atlaidi dabuut smiliez.de_2125.gif

Ja tu te nebrakje muti, tad es labraat iepirktu to benziinu, protams vispirms jautajums, kaads tas par benziinu ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu te nebrakje muti, tad es labraat iepirktu to benziinu, protams vispirms jautajums, kaads tas par benziinu ir smile.gif

Nu da jebkaads, un vispaar ja gribi pirkt baigi daudz to bendzju veel leetaak var ja tu nopeerc talonus jo vinji ir jaapeerk lielaa daudzumaa. Un katrs talons pa 20l.

EDIT: A vispār no kurienes esi??

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...