Jump to content
GIGN Forum

Benziins


worm
 Share

Recommended Posts

karoca ja tu man arii sarunaa benzzu pa 0.45Ls litraa tad es arii nnemtu, iespeejams pat kaadus 160L uzreiz... bet kas tad tas par benziinu? caur kuru firmu tirgojas?

Ja tu tik daudz gribeetu pirkttad pat nekas nebuutu jaasarunaa tik aizej pie graamatvezha un sapeerc talonus un tas ir statoil benziins.

EDIT: pa 0.45Ls gluzhi nee jo tas ir daargaakais benziintanks visaa latvijaa bet pa kaadiem 0.50Ls gan domaaju vareetu.

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

Nu da jebkaads, un vispaar ja gribi pirkt baigi daudz to bendzju veel leetaak var ja tu nopeerc talonus jo vinji ir jaapeerk lielaa daudzumaa. Un katrs talons pa 20l.

EDIT: A vispār no kurienes esi??

Esmu no Rigas, un veciit ja tu pa 50 sant vari sadabuut es domaju, ka kaadu 100 litriigu kanninju panemtu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bikl jūs met uz rinķi ... srazu varu pateikt ...

par LR LD protokolu ir noteikts ka neveinā benzīntankā nevar uzpildīties par taloniem un tādus iepirkt, tas ir - šāda šara jums nespīd - kā jau viens teica, tad lētākais variants statjikā iepirkties ir ar atlaižu karti ...

+ bikl dirsējs tu esi - jo statjiks skaita katru santīmu, un man ir cilvēks zināms kurš tur strādā, un pat viņam uz benzīnu nedod atlaidi(nav svarīgi dīzelis vai benzīns, bet atlaižu nav)

vieglākais kur dabūt lēto degvielu ir - piebruacot pie a/m stāvietām kur ir paredzēts smagajiem arī, un bez kautrības doties pie viņiem un prasīt " degvielu netirgo ?" neko citu neprasi - ne čau ne kā strādājas - tieši un skaidri - degvielu netirgo ... 1/5 tirgos ...

Link to comment
Share on other sites

bikl jūs met uz rinķi ... srazu varu pateikt ...

par LR LD protokolu ir noteikts ka neveinā benzīntankā nevar uzpildīties par taloniem un tādus iepirkt, tas ir - šāda šara jums nespīd - kā jau viens teica, tad lētākais variants statjikā iepirkties ir ar atlaižu karti ...

+ bikl dirsējs tu esi - jo statjiks skaita katru santīmu, un man ir cilvēks zināms kurš tur strādā, un pat viņam uz benzīnu nedod atlaidi(nav svarīgi dīzelis vai benzīns, bet atlaižu nav)

vieglākais kur dabūt lēto degvielu ir - piebruacot pie a/m stāvietām kur ir paredzēts smagajiem arī, un bez kautrības doties pie viņiem un prasīt " degvielu netirgo ?" neko citu neprasi - ne čau ne kā strādājas - tieši un skaidri - degvielu netirgo ... 1/5 tirgos ...

fuj, nedirs! Ja nēsi bijis saulrītos tad nemaz nerunā!!!! Tur ir gan taloni un atlaides ir tādas kad darbiniekiem ir speciālas kartes kurām nāk hzv cik procentu atlaides! Un es jebkuram darbiniekam varu viņu uzprasīt lai iedot uz pāris sekundēm!!

Link to comment
Share on other sites

Nu bet veciit izteelojies.. pie tevis ierodas 10 masinas pilnas dzubaru ar beizbola nuujaam visi alkstosi pirkt pa 100L benziinu par 50 santimiem litra. Un tad peksni izradas, ka tu esi visus uzmetis un tu mirsti. Tas butu ljoti slikti, ja tads skaists un gudrs latvju puisis ka tu nomirtu... sad.gif((

Beefy

Link to comment
Share on other sites

interesanti a kaads labums tam saulriitu tankam no taa ka ar taadu atlaidi tirgo? iisteniiba to tanku jau sen buutu likvideejussi konkurenti cool2.gif un paarsvaraa visos tankos jau benziins naak no vienas vietas, tikai statoils gaazz klaa piedevas tas arii viss...

karoc ja kaadam gadaas aizbraukt uz taam ceesiim un ieliet pa 0.50Ls litraa tad vareetu te ieraxtiit, lai zinam ka muus neccakaree 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Karoche neko jaunu neuzzinaju, var dabut benziinu no zinamiem cilvekiem, kas kontrabandas veidaa ieved Latvija(pasham taadi cilveki laukos ir zinaami), var dabuut letaku benzinu mazpisanos un kaut kadas aizmirstas vietaas, kur benziins jau menesi staav... Saljaru protams var dabuut, man pashajam, ja braucu ar dizeli, ir iespeja pilnu baaku pieshaut. Citreiz ari pilnu baaku ar benziinu varu ieshaut, bet protams tikai pazinjaam biggrin.gif

Bikl vai aii es tevi nesapratu, bet laikam mutes braketaajs tu neliels esi

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...