Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

Nu laikam jau vajadzēs. Vobšem ir divas lietas kas ir jānoskaidro.

1) datums

2) vieta

Datums būs vai nu 4-6 augusts vai 18-20 augusts (šī pēdējā versija liekas DAUDZ ticamāka)

Vieta - tā nu ir jāpiedāvā jums, jo es pats neko nevaru piedāvāt.

Tas arī īsumā viss.

p.s.

em^ tu vēl te apgrozies?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es arī atbalstu Vidzemes pusi jo pirms diviem gadiem bija Kurzemē, pagājušais - netālu no Rīgas - tagad vajadzētu kaut kur Vidzemē.

Ņemot vērā šo karstumu - jābūt netālu vietai kur iet DŽUMĪT, respektīvi ezers, dīķis, jūra vai upe.

Pirti? Izej uz ielas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Vidzeme... nezinu vai kurzemnieki gribes tik talu braukt, bet, protams, ja ari izdomas to Vidzemi, neka cita neatliks smile.gif Bet gribetos kautkur pie atklatas juras, t.i, Kurzeme! Nu es nezinu... Gan jau, ka kads izdomas kautko labaku. Fujitsy, tu ar kautko ieminejies, ka varetu kautkur pie tevis organizet gign balli! Manliekas, ka tas biji tu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Vidzeme... nezinu vai kurzemnieki gribes tik talu braukt, bet, protams, ja ari izdomas to Vidzemi, neka cita neatliks smile.gif Bet gribetos kautkur pie atklatas juras, t.i, Kurzeme! Nu es nezinu... Gan jau, ka kads izdomas kautko labaku. Fujitsy, tu ar kautko ieminejies, ka varetu kautkur pie tevis organizet gign balli! Manliekas, ka tas biji tu wink.gif

Bauska @ daarzs 8(km no Bauskas), respektiivi daarzs, daarza maaja, daarza buudinja, graavis kur pakakaat, upe 1 km ideaala vieta peldeeshanai

Link to comment
Share on other sites

Lai kur arī notiktu, es droši vien ieradīšos. Braukšu ar mašīnu un no Rīgas kādu varu paķert. Pieņemu, ka neaizrunātas ir kādas divas vietas aizmugurē.

EDITED: Skatos, ka visi tā aši piesakās, biļetes cena mašīnā 20 Ls evil6.gif . Ā un vēl, droši vien bloodlords arī brauks ar mums, ja viņš vispār brauks. Gan jau pielauzīsim. smile.gif

Bet nu atgriežamies pie tēmas - kur tad tas īsti notiksies. Es esmu par jebkurieni Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Bauska @ daarzs 8(km no Bauskas), respektiivi daarzs, daarza maaja, daarza buudinja, graavis kur pakakaat, upe 1 km ideaala vieta peldeeshanai

cik cilvēki tur varētu satilpt un kurā dienā tu varētu parādīt man to vietu?

skatīsimies, protams, arī citus variantus (ja tādi būs).

ā un pag. upe no tās vietas ir 1km?

Link to comment
Share on other sites

Jaa, jaa, velk tikai tuvaak uz savu Tukumu. smile.gif Man, atklaati sakot, ezeri vai upes labaak imponee nekaa juura. Pie juuras seedeet smiltiis un dzert? Hmm. I don't think so, nevertheless - what do I know. cool2.gif

nevis tukumu, bet talsiem. un kaa var nepatikt seedeet smiltiis un dzert? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Lai kur arī notiktu, es droši vien ieradīšos. Braukšu ar mašīnu un no Rīgas kādu varu paķert. Pieņemu, ka neaizrunātas ir kādas divas vietas aizmugurē.

EDITED: Skatos, ka visi tā aši piesakās, biļetes cena mašīnā 20 Ls evil6.gif . Ā un vēl, droši vien bloodlords arī brauks ar mums, ja viņš vispār brauks. Gan jau pielauzīsim. smile.gif

Bet nu atgriežamies pie tēmas - kur tad tas īsti notiksies. Es esmu par jebkurieni Latvijā.

allworth muus ar hivi pakjersi ???

par vietu - mna vienalga, bet negribaas kkur paaraak taalu

Link to comment
Share on other sites

cik cilvēki tur varētu satilpt un kurā dienā tu varētu parādīt man to vietu?

skatīsimies, protams, arī citus variantus (ja tādi būs).

ā un pag. upe no tās vietas ir 1km?

es domaaju kaut kad uz naakamo nedeelju varetu sarunaat, shonedeelj veel briivdienas jaanostraadaa kaa nekaa 4dienas nodzertas, upe ~1km, ideaala vieta, straume arii paaraak liela nav so atieciigaa kondiicijaa neviens nekur taalu neaizgrims

Link to comment
Share on other sites

Buutu labi, ja vareetu kaut kur Vidzemee. Principaa piedaliitos..

nu tad piedāvā vietu. Nelielu priekšrocību vajadzētu vidzemei, jo kā jau teicu pirms tam bija Kurzemē un Zemgalē (ja ne zemgalē tad vismaz uz to pusi).

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Man tikko zvanija hiveminds, mes runajam, ka moshka varetu uz Usmu, ne uz to pierasto kempingu, bet, kas atrodas blakus - "Godelju" kempings. Tur ir guljbaljkju majinjas, ir gan lielas, gan mazinjas. Liela maksa 60 ls(hive teica) bet tur ir gan virtuve, tualete, pirts un, protams, guljvietas, bet cik es nezinu gan! Ja vajadzes es noskaidroshu un bildes ar varu sataisit, bet tikai pa nedeljas nogali, kad nebus darba!

Vel tur ir basketbola laikums, volejbola un futbola laukums. Galvenais, ka liels plashums un liela ugunskura vieta! Visa apkartne ir smuki sakartota, vienvard sakot - ideala! Mes tur svinejam janjus, nu man ljoti patika, ja tik nebutu bedigas beigas laugh.gif

Hmm, ko vel varetu piebilst?! aa, lol, iedomajos, ka varbut kads nezin, kas ir Usma smile.gif Tur ir ljoti liels ezers ar perfektu uudeni. btw. man teica, ja kads njemot lielas majinjas, tad laivas esot pa brivu un ari katamarani! Nu es nez, macho ko tu doma?! Man vispar ir tolks censties tas bildes taisit? Vai esat lidz galam izdomajushi Vidzeme?!

p.s No Talsiem lidz turienei kadi ~35 km. Ar taxi mes toreiz aizbraucam pa 10 ls smile.gif Bet vinjsh neiesledza skaititaju, bet ja gadas normals shoferis to mierigi varam sarunat! Bet domaju, ka varetu organizet kadas 3 mashinas, kuras varetu aizvest, protams, par samaksu. Tas tik ta - zinashanai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vonadziņi @ Gulbenes rajons. nokļūšana vēsu purnu ^^ ar bānīti no Gulbenes. Tas jau vien būtu piedzīvojums smile.gif Vonadziņi atrodas pie ezera, ir telšu vietas, vieta cepšanai, ja nemaldos arī ugunskuru var uzmeikot. mājas lapa, tās vietas

EDIT: ne to lapu ieliku

EDIT2: piemirsu izstāstīt par lieliskajām sporta aktivitātēm, ko piedāva vonadziņu- strītbols x2, volejbols (pludmales) x2 & futbola laukums ar ir. Pastāv iespēja izīrēt katamarānu & cik dzirdēju, tad zivis ar tur (ezerā) salaistas labi daudz...

Uz Gulbeni ar vilci (no Rīgas) (2,50, 4h ceļā 1d71.jpg ) ar autiņu ~ 3.50, 3 h laikam.

P.S. vietas tur laicīgi jāpiesaka, piekritēju tai vietai ir daudz.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Man ir galīgi vienalga uz kurieni mēs braucam! Nu okei, man vislabāk patiktu kaut kur kurzemē un pie ezera vai upes, bet dzert pie jūras arī nav slikti. Kas attiecas uz dzerstiņu vietām - neesmu īpaši izvēlīga.

Datumi man arī nav tik svarīgi, tāpēc es būšu pat tad, ja būs jābrauc uz nekurieni smile.gif.

P.s njaa, par to Usmu ideja nav slikta, pavisam nesen tur biju 3dienniekā. Bet tikai vienmēr, kad es tur esmu, es nenormāli piedzeros. Tur kaut kāda īpašā aura smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...