Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

Man ir galīgi vienalga uz kurieni mēs braucam! Nu okei, man vislabāk patiktu kaut kur kurzemē un pie ezera vai upes, bet dzert pie jūras arī nav slikti. Kas attiecas uz dzerstiņu vietām - neesmu īpaši izvēlīga.

Datumi man arī nav tik svarīgi, tāpēc es būšu pat tad, ja būs jābrauc uz nekurieni smile.gif.

P.s njaa, par to Usmu ideja nav slikta, pavisam nesen tur biju 3dienniekā. Bet tikai vienmēr, kad es tur esmu, es nenormāli piedzeros. Tur kaut kāda īpašā aura smile.gif

ahaha biggrin.gif drosvien ka pats brauksu 100% bet par to usmu ir loti laba ideja, jo tur ir ljoti labs uudens 18.gif esmu tur peldeejies nezcik reizes!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu es nez, macho ko tu doma?! Man vispar ir tolks censties tas bildes taisit? Vai esat lidz galam izdomajushi Vidzeme?!

Bildes ir milzīgs tolks taisīt, jo tad visu varēs apskatīt un daudz labāk nolemt. Man personīgi ļoti patika pirms diviem gadiem gign pasākums mājiņās blakus ezeram netālu no Kuldīgas. Tā vieta, ko minēji izklausās gandrīz ideāla, tikai nokļūšana izskatās, ka galīgi nerullē. Un jāņos jūs tur arī 60ls maksājāt? Un cik tālu ir ezers no galvenā ekšena norises vietas?

Link to comment
Share on other sites

zheel, ka kaartejo vasaru esmu paardevis angljiem....taa noteikti buutu ;(

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

ar autinju liidz pieturai dodeli vai kaut kur sauca, un tad sametiisim allvim liekus 10ls lai kad brauc kaads, aizbrauc 2km pakal pa to iebraucamo celu

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

macho, kr4, megjinashu bildes sataisit pa nedeljas nogali, jo shobrid esmu Liepaja un stradaju! Jaa, un galvenais ar ko izceljas "godelj" kempings, es aizmirsu pierakstit smile.gif . Tas ir tas troses un kautkadas, tamlidzigas, izklaides!

Par tam majinjam ar riktigi uzzinashu nedeljas nogale, jo viss tas shits pieder man vienai pazinjai, visu siku uzzinashu! Ta nebutu problema.

Hivemind, bet es nesaprotu, kur tu izravi, ka majinja maksa 60 ls? Man kautka reali stav atminja, ka maksaja uz 30 ls smile.gif nopietni! Nu labi, visu uzrakstishu, tad kad uzzinashu!

macho, tu uztraucies par tikshanu uz turieni?! Galvenais ir tikt uz Talsiem, jo no Talsiem ir viens bridis un esam tur! Un es jau viena topicka rakstiju, ka autobusi no Rigas lidz Talsiem, principa, iet katru stundu! Taka domaju, ka ta nebutu problema, vel jo vairak, ja sheit vairakiem cilvekiem ir mashinas!

EDIT: Un es domaju, ka man pasham sanaks braukt no Rigas, tas vel ir mazs pluss! Man viss tas celjsh jau ir zinams! Cik atceros wink.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Es tā skatos, ka mans piedāvājums pat netiek izskatīts! k-kas neder vai nevienam negribas tādu kluci pisties uz G?

P.S. meniks, kur esi? atbalstu, atbalstu manai idejai. smile.gif

džekiņ. Gulbene ir daudz par tālu. Pie tam, kā jau minēji, tā vieta esot pieprasīta. Un man liekas lēti tur nesanāk. Un neskaitot tevi un meniku vēl kādi divi cilvēki varētu atbalstīt šito variantu. Nav pārāk daudz.

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu, pagajushajaa gadaa lattelekom riikoja pasakumu, kuraa arii piedaliijos un kursh notika Vonadziņos smile.gif vieta tieshaam kolosaala, bet ar piebildi, ka ir riktiigs bars cilveeku, t.i. noteikti vairak par 20. Ar baaniiti arii jautri braukt, tikai shmiga janjem liidzi un kaartis, lai var zoli speleet. Galaa - apmeshanaas vietaa - ir sameraa laba vieta dazhadaam aktivitateem - volejbols, futbols, braukshana ar katamaraanu kaa arii slinkie var vienkarshi sedet malaa un sauljot dirsas saulee dzerot kaut ko atspirdzinoshu vai arii tuseet pa pirti, kas gan vairaak ir piemerota aukstiem un lietainiem vakariem nevis pashreizejiem laikapstaakljiem. Vienigi taada viena problema, ka gign auditorija nav iisti piemerota shadai vietai (tas protams mans subjektiivais viedoklis), jo lielakoties izklaides saakaas un beidzaas ar kaartiigu nodzershanos nevis ar organizeetu pasakuma aizvadiishanu. Mans ieteikums butu atrast kaut ko tuvaak riigai, jo patiesibaa gabals arii neslikts ko braukt ir...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Worm, visas tas izpriecas ko rakstiji, kas ir "Vonadzinjos" arii ir "Godeljos, tik tas vilcieninjsh nav! Bet toties ir tas shits ar virvem!

Aaa, pff, gandriiz aizmirsu smile.gif "Godeljos" arii ir 2 trases(liela un maza) pa kuru var braukt ar kvadracikliem, cenas bija... wink.gif pietiekamas, bet uz mazo trasi var ari iznomat! Ja nemaldos 5ls - 10ls! Bet ir naijsiks ar tadu paakstities smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Un man liekas lēti tur nesanāk.

nav dārgi, ja vien tu negribi numuriņu... pa telti, ja atmiņa neviļ 3 ls. par tiem sporta laukumiem = 0.

worm, kad mēs (nekārtīgi cūkas & šmigātāji) tur vienam čomam dzimeni svinējām ( smile.gif ) , nākošajā dienā apkopējas mūsu cūkukūti pašas vāca līdz brīdim, kad sākam zirgoties par viņām. un neticu, ka tur pa 2dienām būs kāds kurš bumbai nebūs pieskāries.

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

tad dabonam bildes tiem godeliem, un saku tur ir vienk psc wink.gif vieniigii kartiigi shmiga jaiepeerk , allworth brauks peec smigas pilna mashiina buus jasalaadee wink.gif un skaties ka es tevi nenosliicinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...