Jump to content
GIGN Forum

Gign


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

P.S. meniks, kur esi? atbalstu, atbalstu manai idejai. smile.gif

nu, es biki nebiju šito topiku lasījis. sākumā nedaudz.

nu protams, ka es atbalstu šo ideju, man laikam tā patuvāk smile.gif tur viss ir forši, līdz ezeram ( normāla pludmale, viss sakopts ) +/- 15 sek, kas ir liels pluss.

bet vispār tas ko worms teica, par to, ka viss ir nodzeršanās, tad ši vieta varētu arī atkrist, bet nu es esmu par!

Link to comment
Share on other sites

Braucam uz Godeļiem. Varēsim noslīcināt Haivmaindu ar visu viņa dibenu.

vinju nevar nosliicinaat, vinjam dibens virs uudens peld wink.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

es vienkarshi neredzu jeegu izdot naudu par kaut kaadu vietu, ja pilnigi pietiek ar mezhu kur var spelet paslepes un dzert alinju liidz klinkjim... pectam kadaa graavii izguleties - araa tak silts, nenomirsim no aukstuma thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es vienkarshi neredzu jeegu izdot naudu par kaut kaadu vietu, ja pilnigi pietiek ar mezhu kur var spelet paslepes un dzert alinju liidz klinkjim... pectam kadaa graavii izguleties - araa tak silts, nenomirsim no aukstuma thumbsup.gif

vajag tikai vēl ezeru/upi/jūru blakām un vietu kur spēlēt futbolu.

Link to comment
Share on other sites

brauciet uz Kalveni pie Tīda ezera - cik atceros tur kkādas mājeles bija, bet pagruvušas izskatijās, normāli teltis sacelt var, katamarānus un laivas īrēt - katamarāns laikam 5ls, laiva 2 uz visu dienu.. Slinkums tagad gūglēt, bet vieta atmiņā palikusi forša. Ā jā - ezera vidū vel forša saliņa ir kur var sēdēt un dzert admini - pārējie dzer krastā vai uz ūdens XD.gif

edit - vai arī - ČĪTERUS UZ ATSTUMTO SALAS!

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

Nu tad ko? Brauksiet uz USMAS ezeru speelet krumos paintbolu? Domaju, ka paintbola gunus var iziret. Man tik liekas, ka USMA visur cenas sacelusas 10cms.gif . Vismaz vectiruksu kempinga bija pizdec salidzinajuma ar citiem gadiem, kad esmu tur bijis. Tur labak vairs neiesaku braukt!

Itka jau nav obligati palikt pa nakti kaut kur un pievemt visas iespejamas vietas, bet tas tomer ir jautrak! smile.gif

Bracka - skauts - stastija par kaut kaadu afigenaako ezeru kaut kur netalu no carnikavas! wink.gif padomajiet! Ja teltiiis tad jau pofig kur, ka tik ar masinu var atbraukt!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

ir bauskaa viena vieta laba , volejbola tiikls ir , araa kreesli salikti un shuupoles etc , 5m attaalumaa ir upe , vietu es vareetu sarunat par velti , bet tas ir mazliet aarpus bauskas , tapec arii veikals nebuus tuvaak par kaadu 1km .. ja vajag foto , varu piedavat ne aatraak kaa nakamnedeelj - bet tur ir okeij !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...