Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

protams, pirms tam jasazvanas ar galveno un viss jaizruna, par ko veicam maksajumu utt. un kad suta naudu, ir tada lieta ka "informacija par sutitaju" un, vnk, noradam vardu un uzvardu! Ar to ari viss beidzas!

EDIT: naked, nav liela, ir tikai viena maza! Doma aatri!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Neticiet rustyjam. Viņš vispirms pa kluso izdzers jūsu šņabi, un tad noslīks ezerā. biggrin.gif

Bet par lietu runājot. Pēc dareka teksta mazliet tāda nomācoša sajūta sametās. Izklausas itkā tur aizbraucot būs divi bariņi - 16 un + and 10 līdz 16. Kuri viens ar otru nerunās un viss cits pie tā piederošais. Nu tā vnk izklausijās. confused.gif

Kādas ir jūsu aplēses cik tur cilvēki kopumā būs? ~30? ~20?

Domāju, ka darbu būšu nobeidzis un tad varētu aizbraukt. Bet ! Esmu tur vēlams?

Negribētos raudošam sēdēt stūrī ! upset.gif------------------------ images2.jpg Nē nu ja bet nopietni? Esmu vēlams?

Link to comment
Share on other sites

Neticiet rustyjam. Viņš vispirms pa kluso izdzers jūsu šņabi, un tad noslīks ezerā. biggrin.gif

Bet par lietu runājot. Pēc dareka teksta mazliet tāda nomācoša sajūta sametās. Izklausas itkā tur aizbraucot būs divi bariņi - 16 un + and 10 līdz 16. Kuri viens ar otru nerunās un viss cits pie tā piederošais. Nu tā vnk izklausijās. confused.gif

Kādas ir jūsu aplēses cik tur cilvēki kopumā būs? ~30? ~20?

Domāju, ka darbu būšu nobeidzis un tad varētu aizbraukt. Bet ! Esmu tur vēlams?

Negribētos raudošam sēdēt stūrī ! upset.gif------------------------ images2.jpg Nē nu ja bet nopietni? Esmu vēlams?

brauc!

tevi neviens nedzīs prom, ja būsi tur.

Link to comment
Share on other sites

varbūt arī varētu pievienoties, kad nāks tuvāk arī skatīšos, vēl jau tālu...

tas kempings ir pietiekoši liels vispār? cik es saprotu, mēs te būsim baigā kaudze, un noteikti tur vēl būs cilvēki daudzi, ja jau reiz visas lielās mājeles un gandrīz arī visas mazās mājeles ir aizņemtas un gan jau ka vēl būs kaut kādi teltīs. nebūs viss pārāk pārbāzts?

Link to comment
Share on other sites

Alvi, es domaju, ka visiem vajadzetu kautkur satikties... Lai gan, es nezinu. Macho, ka tu doma?! Es domaju, ka man vajadzetu but vienam no pirmajiem, kas aizbrauc uz kempingu, savadak citi nezinas, kas un ka! Tas viss ir jaizdoma. Un par to laiku, hmm, domaju, kautkur uz 13:00, ne?! Lai var jau pirmaja diena atpusties! Nu es nezinu smile.gif To domajat juus!

es varu paareejos sagaidiit talsos...

LOL, un tu domā, ka lielie nepārdzersies un negribēs peldēt pa pālim? Es nesaprotu, ja jau mammas savus bērnus aizlaiž uz kaut kādu mistisku tusinju pie Usmas, tad viņām ir jāsaprot, ka neviens cits kā viņas pašas vien atbildību nenes par tiem bērniem. Tas ir tik vienkārši kā tas izklausās - nevienam nav jābrauc tur par aukli strādāt! Turklāt, es nedomāju, ka tur būs tik šausmīgi daudz to zem16gadnieku. Varbūt kādi daži.

P.s Vispār jau es gribētu pamēģināt kādu mazinjo pieskatīt, manā profesijā tas nenāktu par ļaunu

un big_shit tevi pashu vajag pieskatiit lai pa naktiim pie bojaam nepeldeetos

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

BIG, BIG, BIG mistake. unsure.gif

Kādam jau nav vieta bagāžniekā priekš manis? Varu mest ceļam. ( tas jau tik un tā būtu jādara, bet tā izklausas, ka esmu labāks piedāvājums )

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

man patik, ka visi saka "es njemshu majinju, es njemshu telti" bet ka jus vinju panjemsiest? smile.gif

Tadelj domaju, varbut, visi gribetaji suta naudu uz "ziedojuma" konta. Un talak visu summu nosuta kempingam! Ka jau teicu, sanaks ap 100ls! Worm, macho ko sakat par tadu domu?! Shaja sakara kautkas jaizdoma!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...