Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ko visi uztraucaas par guleeshanu, mees tachu tur braucam tuseet nevis guleet wink.gif

BET katrā tusā pienāk brīdis (apzināts vai neapzināts), kad tev nekas cits kā pakrist un gulēt neatliek.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

galiigi nevelk atkal uz tiem godeljiem - ezeraa pa smigu ieiet nevar , no riita kaajas buus dirsaa sapistas , kautgan man vinjas jau bija sadurtas arii taapat pa skaidro, iespeejams kkas mainiisies bet nu mainiisies tikai tad ja man uz to laiku buus meitene lai nav jaaskataas kaa dareks ar stojaku lien uudenii , bet ja nopietni tad buutu ar ko parunaaties un pamiileeties ja kaads no jums nobesiis confused.gif nu varbuut ja stoke buus tad atbraukshu arii taapat

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

By the way esmu viennozimigi par majinjas nemshanu, teltuii lai gulj cilveki, kas buus tada stadija, ka viss vienalga, es domaju, ka es varetu kaadus 3-4 geksus pielaust nemt majinju, ta ka maza majinjaa pagaidaam jau dereetu.

Dereetu lielaa.... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

mani burzma neuzbudina

Da ko mīz, tak katru gadu ir tā ka visi brēc, ka būs, bet atbrauc tikai tie ritīgie gignieši.

Es ar skatīšos kā man ar darbiem būs, ceru ka būšu ticējs.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Es jau labprāt brauktu, bet esmu pēc dabas klus cilvēks + visi nepazīstami cilvēki = Sēdētu maliņā smile.gif

Takā pagaidām domāju ko darīt smile.gif

Ja jau esi tik kautrigs, panjem lidz kadu draugu smile.gif

Man bralis ar kautko ieminejas, ka varbut ar meiteni braukshot smile.gif blin, izskatas, ka daudz cilveku!

Link to comment
Share on other sites

gribeetos jau lai peec ispeejas mazaak sveshinieku... lai visi saveejie GIGNERI wink.gif

Nu davaj, es zinu ka tu gribi izspljaut paaris vaardinjus kam nebraukt... tu to gribi. Bet kluseejot vinji pashi nenaaks gaismaa.

Patiesiibaa es jau arii negribi lai brauc kkaadi nuubi kuri tiko pieregojushies forumaa un par kuriem zinaams ir 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

no rita gjerbjoties, radas jautajums - kas ar muziku?!

blody, kush smile.gif es ierakstishu tas dziesmas!

EDIT: teiksim ta - afraid gaming dziesmas laugh.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

visi, kuri gribes no rigas braukt ar autinju, bet negrib braukt vieni, msg me mircaa (Rawen, gan 118.lv gan irc.lv). Paslaik jau barina ir fleshbeks un minoritate ( koshker bljin kaa ar tevi?).

Link to comment
Share on other sites

Patiesiibaa es jau arii negribi lai brauc kkaadi nuubi kuri tiko pieregojushies forumaa un par kuriem zinaams ir 0.

Kā tad lai viņi iepazīst kādu, ja ne aizbraucot uz tusu?

Kad gāju uz "Tornado" tusu, es pazinu +/- nevienu. Tad jau man ar vajadzēja tupēt mājās un neiet, jo kaķiem nepatīk jaunie nuubiki mad.gif

P.S. 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...