Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pfff....1 gads laika kljuut popularam un aizbraukt ... parak labi izklausijas un izskatijas lai nebrauktu...

Ko tieši tu ar to gribēji pateikt!? To, ka tu biji tur aizbraucis, bet vislaik slēpies krūmos un zagi aliņus, jo vēl nebiji tik populārs, lai ietu kopīgi bazarēt? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa es ar'i labpr'at b'utu braucis, bet esmu v'el par mazu! sad.giflaugh.gif nu, bet izskat'as ka jums g'aja _-fantastic-_ tongue.gif

_-fantastic-_

nu blje smiliez.de_2125.gif

btw tagad buus jauns hero mods uz gign servera...

varu jums pachuksteet, ka viens no galvenajiem herojiem buus "Dareks" - shim herojam rokas vietaa buus awp un vinjsh varees izshaut 10 lodes sekundee.

Link to comment
Share on other sites

_-fantastic-_

nu blje smiliez.de_2125.gif

btw tagad buus jauns hero mods uz gign servera...

varu jums pachuksteet, ka viens no galvenajiem herojiem buus "Dareks" - shim herojam rokas vietaa buus awp un vinjsh varees izshaut 10 lodes sekundee.

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

čillojam tālāk un bez aliņa nekā ... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ko juus ten tagad kluxtiet "aaj es netiku jaastraadaa bija" "aaaj taa nozheeloju ka neiazbraucu"

labaak seediet klusu un nozheleojiet visu savu dziivi smile.gif naakamreiz (ja taada buus) zinaasiet, ka laiciiigi vajag jaagatavoties/nogatavoties (jaapanjem no darba slimiibas lapa) jaasapeerk shmiga un jaalaizh zaljumos evil6.gif

bildes jau kriminaljnaas smile.gif

kursh pirmais krita no alkohola/miega?

Link to comment
Share on other sites

un es paliku bez tupeleem ! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...