Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

atdodiet apavus

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

brīnums kā neviens nav mob pakāsis

Ja mani atminja nevilj tad kads pakasa smile.gif tikai shi ljoti liela gign vienotiba un telefons tika atrasts happy.gif

edit: hive, tava cepure ari kadu laiku pie manis bija wink.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

pie manis ir gaiši zils guļammais ar vēl gaišāk zilu iekšpusi tā kā īpašnieks iespējams ir ar zilajām tiesībām (kā man patīk šī frāze) laugh.gif

es kaut kad naktībiju noparkojis savu telefonu uz galda, bet tomass man viņu tulīt pat piegādāja un taica, ka tur nedrīkst likt telefonus smile.gif

un jā es biju diezgan pārsteigts, kad atradu savā somā baltu cepurīti huh.gif

a savas šķiltavas esmu veiksmīgi dabūjis atpakaļ, bet alvis dabūs atlīdzību tikai tad, kad nebūs pie stūres

p.s.

smiliez.de_2136.gifbleh.gif

Link to comment
Share on other sites

ah, bija tak ari daudz visadu pasakumu. Piemeram, ka Allworth's noraka vairakas mashinas un vel ari iipashi jautrie kjerinji starp fuj1tsy, bloodlordu un ali laugh.gif nemaz nebija tik slikti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Duh, cik sapratu, tad tu samaksāji par visiem. Es tev naudiņu neiedevu, ņemot vērā, ka tu visu laiku biji pilnīgi skaidrā, un ar tevi bija pavisam elementāri komunicēt.

Cik tur bija tā skāde un kā lai tev naudu piegādā. Man visērtāk būtu caur banku...

Link to comment
Share on other sites

nu galarezultaataa es paliku ar -20+ Ls ieguvumu. cik konkreeti, hz.

ja atrodas kaads godiigais, kam pamodaas sirdsapzinja, k-kur topika saakumaa (pirmajaas 10 lapaas) var atrast manu konta nr.

p.s. nak3d, tu man esi 9 ls paraadaa (bendzh + tuss laikam. vai arii par tusu tu samaksaaji, hz, neatceros 6.70 noteikti biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...