Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

Kā tad lai viņi iepazīst kādu, ja ne aizbraucot uz tusu?

Kad gāju uz "Tornado" tusu, es pazinu +/- nevienu. Tad jau man ar vajadzēja tupēt mājās un neiet, jo kaķiem nepatīk jaunie nuubiki mad.gif

P.S. 4.gif

LOL? Lai vinji padrochijaas forumaa un chataa, man iipashu uzticiibu neieviesh nepaziistami cilveeki. Buus veel kkaads netgames partys kuraa visiem pazuda mobiilie. (ja nemaldos tad tas arii bija net games partys)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man arī ir gribēšana braukt naughty.gif bet no Liepājas vienam negribas kratīties! Ja ir kāds , kas ņemtu mani koferī tad var visu sarunāt! Ja vispār esmu vēlams tur braukt!? smiliez.de_2538.gif

Neikeds Tevi piekaus smile.gif. Bet ja nopietni - protams, brauc tikai. Mklē variantus un aidā.

Link to comment
Share on other sites

teeks, bildiishu savu visuresosho vaardu:

muuzika - peern pie dailjaa naita ar muuziku bija tiiri ok (lai gan izskatijaas, ka gjitaaru piekriteeju bija vairaak) - tb daudz muuzikas no vieglaa smagaa gala, bish mazaak blingeru ritmelju, tautasdziesmas un citas zinjgjes orienteetas uz izreekshanos.

par guleeshanu - izskatijaas ka macho tiiri labi patikaas pa nakti kost, aber guleet pa dienu futbola laukumaa. lai gan tagad teltis pa leeto iet...

par konkurentiem - protams, nav forshi, ka daudz visaadu kreiso purnu rinjkjii buus no citiem kempingotaajiem (kemperiem?), bet ko nu dariit, ja viss jau izlemts?

par njuubikiem - nu, buus, nebuus, kaada starpiiba, ka tik nau paaraak daudz. saaks zust mantas - jaariiko buus kratiishana un grupveida spaardiishana

par mani - nezinu, kaa buus ar darba grafiku, bet nu tos paaris ls varu paarskaitiiti, dizhi nabagaaks nepalikshu. uz talsiem vilcieni arii staigaa? un vai stacija ir taalu no autoostas? mani chot nje prjot ar paarbaaztu autinju kratiities...

Link to comment
Share on other sites

nu, 45 ls varu atljauties samaksaat. jautaajums par paareejo staffu (mochi shmochi/katamaraani/troses/karaatavas/zaarki) ir jaamaksaa arii uzreiz vai uz vietas naljikaa?

varu iemaksaat tos 45 ls un iemest te savu konta nr (ir man taads speciaals tuksh konts) lai man maksaa atpakalj. vairaak gan nevaru atljauties, jo man veel k-kad baigaa kaudze par elektriibas paraadiem buus jaablekjo

Link to comment
Share on other sites

tobish, 45 ls par teltiim un viss? nojume/galds arii uzvietas jaapikjo?

btw - no kurienes shis mistiskais skaitlis - 45? cik cilveeki buus, cik nee? need more info. k-kaa man suudiigi dalec peec 2 darba sutkaam

p.s. iemet konta nr/regjistraacijas nr un ko rakstiit pie paarskaitijuma apraksta

Link to comment
Share on other sites

vobšem naudu visi (to uz vietas rēķinās) dos duham. Tie kas tagad zin ka brauks varēs pārskaitīt jau tagad caur banku. (precīzu infu cik katram jāmaksā ielikšu rītdien).

tur sanāk 1ls pa telti +1ls pa cilvēku un kaut kāda nauda par nojumēm.

Link to comment
Share on other sites

Ja kaadam ir veelme noreekjinaaties jau tagad:

Banka - hanzene

sanjeemeejs: KASPARS LAIZĀNS

p.k./reg.nr.: 080686-12254

konts: LV36HABA0551011506576

pieziimes - niks un par ko maksaa (teltshu skaits + cilveeku skaits)

paaris reizes diennaktii postoshu nikus/summas no kaa cik sanjemts. kad buus rekviziiti, uzreiz paarskaitu tos nelaimiigos 45 ls (kas itkaa ir saakuma droshiibas nauda, pilnaa summa buus lielaaka) vietas iipashniekiem. buus iespeeja maksaat uz vietas naljikaa man, vai, ja manis nebuus - macho (ar kuru mees noreekjinaasimies veelaak)

Link to comment
Share on other sites

apdeitots pirmais posts.

Vobšem ideja ir tāda - mēs varam tusēt defaultā vietā, kur ir cilvēki riņķī un mums ir muzons. Muzonu mēs pārāk skaļi tāpat nevaram likt, jo cilvēki riņķī. Šodien pazvanīju, parunāju, un ir otrs variants - iet nostāk no cilvēkiem, bet tur nav elektrības. Es personīgi atbalstu tādu variantu - viss kas tur būs - laukums, kur uzcelt teltis, ezers kur iet peldēties un ugunskurs pie kura vakaros sildīties un cept desiņas. Tā ka es domāju parakstīsimies uz to otru vietu, jo lieka burzma apkārt tikai traucēs. Joprojām škrobe tāda, ka nav nekādu mājiņu, tādās tomēr patīkamāk gulēt...

Teorētiski varbūt pat varētu izskatīt citu vietu variantus, ja tādi ir. Jo iepriekšējos abus gadus par vietu neko nemaksājām un bija ok.

Link to comment
Share on other sites

nu kruta vieta bij ka bij merniekiem svertki!! bij gan laukums teltiim gan ezers gan futbol laukums gan maja!! tika tur saliidzinoshi dargaaks bus...bet lvieta smuka!! liela!!

visvieglak atrast taa -ieej google un uzraxti - atputas bazes vidzeme!

edited : http://www.viss.lv/index.php?ek=1&Rez=p&ac...D=589&Skats=kat

luk links kur ir lidz kaklam piedavajumi!

cesu rajona tie avotiji izskatas tadi ka vaig - ezers - daudz nojumes izstabijas ar ir telshu vietas ar..kr4 palastat - http://www.viss.lv/index.php?ek=1&ek=1&Per...ersApr〈=lat foto ar klat! pa majinju 4 ls no cilveka!!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...