Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

cesu rajona tie avotiji izskatas tadi ka vaig - ezers - daudz nojumes izstabijas ar ir telshu vietas ar..kr4 palastat - http://www.viss.lv/index.php?ek=1&ek=1&Per...ersApr〈=lat foto ar klat! pa majinju 4 ls no cilveka!!

ai. atkal jāzvanās, jārunājas. slinkums. Ja būtu tāda vieta kas nav nekāds atpūtas sūds, tad būtu ok.

Kas attiecas uz Hainija vietu, tad tur nokļūt bez mašīnas ir nereāli un tur Hainijs pats man liekas arī kaut ko sarunāja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pag uzzvaniishu atri ...ja nemaldos tur poh bars aizbrauts norekjinas uz vietas skaidra un iet tuset wink.gif lab uzvaniishu sas...

kr4 uzzvaniju un pajautajos...pa telti 2 ls pirts - 10 ls ezers laikam pa briivu un ir 8 cilvekiem vieta izstabinjas...svar turpat uz vietas norekjinaties nav nekas japrskaita...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

pag uzzvaniishu atri ...ja nemaldos tur poh bars aizbrauts norekjinas uz vietas skaidra un iet tuset wink.gif lab uzvaniishu sas...

kr4 uzzvaniju un pajautajos...pa telti 2 ls pirts - 10 ls ezers laikam pa briivu un ir 8 cilvekiem vieta izstabinjas...svar turpat uz vietas norekjinaties nav nekas japrskaita...

8 cilvēkiem? Man liekas, ka tur visam GIGN baram būs krietni par maz.

Link to comment
Share on other sites

blin tak uzzvani un pajauta..un laikam tu nesi celjojis nekur ja nezini ka elektriiba ir iekljauta cena!!!

Vai nu es kautko jaucu, vai arī tu pāris postus augstāk rakstīji, ka tavā pieminētajā vietā nav elektrības?

Link to comment
Share on other sites

apdeitots pirmais posts.

Vobšem ideja ir tāda - mēs varam tusēt defaultā vietā, kur ir cilvēki riņķī un mums ir muzons. Muzonu mēs pārāk skaļi tāpat nevaram likt, jo cilvēki riņķī. Šodien pazvanīju, parunāju, un ir otrs variants - iet nostāk no cilvēkiem, bet tur nav elektrības. Es personīgi atbalstu tādu variantu - viss kas tur būs - laukums, kur uzcelt teltis, ezers kur iet peldēties un ugunskurs pie kura vakaros sildīties un cept desiņas. Tā ka es domāju parakstīsimies uz to otru vietu, jo lieka burzma apkārt tikai traucēs. Joprojām škrobe tāda, ka nav nekādu mājiņu, tādās tomēr patīkamāk gulēt...

Teorētiski varbūt pat varētu izskatīt citu vietu variantus, ja tādi ir. Jo iepriekšējos abus gadus par vietu neko nemaksājām un bija ok.

kas ir taa otraa vieta? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

7dien uz nakts pusi uzrakstīšu vel vienu variantu, kur ir mazas mājiņas ( 4 cilvēki satilpst, jo ir divas divstāvīgās gultas ), pāris ugunskura vietas, dīķīts, arī volejbola tīkls cik atceros bija. un fuci arī laikam tur varēja kaut kur paspēlēt. Tik jēdzīgu vārtu nebija.

Par cenām par mājiņu utt. neko vel nezinu bet jaunnedēļ vai 7dien uzzināšu. + tas ir kaut kur meža vidū, bet izskatās pieklājīgi.

Kr4 gaidat.

Link to comment
Share on other sites

Vannā arī var peldēt, ja grib.

nenormāls joks. smile.gif

Bet nopietni tur ir laba vieta. 7dien paši skatīsities.

Katrā ziņā tikko atcerējos, kur tas viss pasākums atrodas, un tas ir kaut kur pie bauskas, kas ir samērā tālu. Bet nu whatever. Dabūšu infu un tad jau.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...