Jump to content
GIGN Forum

Afraid Gaming


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Taks, shodien visu dienu nosezhu mirca un tik pasha nakti ieraugu, ka kanal topicks ir nomanits smile.gif kur ir uzlikt links uz bildes, kur mes wcg spelejam 2aja diena smile.gif Tik zhel, ka uudee to aviizi ta "iipashi" kruti ir nofochejis! Tadelj mo6, uudee, nofoche normalak un iemet linku! Pat big_shit ir tikusi kadra smile.gif blin tur tochan nesuda nevar saprast smile.gif

bet nu, tuvakais - es, nakamais - stoke, blody, hivemind, uudee! Un aizmuguras big_shits smile.gif

uudee, paskaidro bik, kura avize? man patiesham interese smile.gif

links uz bildi

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ej dirst pimpi smile.gif tas bbp man no pagajusha gada nepatik! es kautka vpp pievilku smile.gif

edit: pat neatceros cik sodos samaksaju!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

bbp laikaa iet ar meiteni uz wcg! vot ir liimenis!

Lol, atradis pārāko pasākumu BBP. Būtu es labāk zinājis, kas notiek fonofestā, brauktu uz to, nevis to bbp krapu (es gan uz viņu neaizraucu bet tas nekas smile.gif ).

A bilde nofočēta 100% dēļ lielās klucītes. Nav jau slikts skats smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Taks, shodien visu dienu nosezhu mirca un tik pasha nakti ieraugu, ka kanal topicks ir nomanits smile.gif kur ir uzlikt links uz bildes, kur mes wcg spelejam 2aja diena smile.gif Tik zhel, ka uudee to aviizi ta "iipashi" kruti ir nofochejis! Tadelj mo6, uudee, nofoche normalak un iemet linku! Pat big_shit ir tikusi kadra smile.gif blin tur tochan nesuda nevar saprast smile.gif

bet nu, tuvakais - es, nakamais - stoke, blody, hivemind, uudee! Un aizmuguras big_shits smile.gif

uudee, paskaidro bik, kura avize? man patiesham interese smile.gif

links uz bildi

ja vajag tad man ir 3 kopijas un taas ir 5 minutes

Link to comment
Share on other sites

nu un kaa tad jums tur gaaja ?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

uyinator, tikam lidz 3ai kartai, t.i, otrai diena!

edit: uyinator, vinjsh jau pat pa muti paspeja dabut pirms pielejas! XD.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...