Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sveiki puishi cool2.gif

Naku sheit jau otro reiz, lai paprasitu par x_votemap tiesibam,

kad bus standarta karte, tad domaju, ka votemapi neizmantoshu, bet

kad bus kada no nestandarta mapem, tad doshu cilvekiem izveli...

please unsure.gif

Ka man besii shitie visi, kas kaa nak vostok vai citas mapes, kas nav atspeleetas, liek vote uz dd2,inferno,nuke... Kaajas shitadiem gribas noraut,un veel vairaak shitaadus durnus nafig...

Nekas personiigs, bet tavs viedoklis man ir nepienemams mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ka man besii shitie visi, kas kaa nak vostok vai citas mapes, kas nav atspeleetas, liek vote uz dd2,inferno,nuke... Kaajas shitadiem gribas noraut,un veel vairaak shitaadus durnus nafig...

Nekas personiigs, bet tavs viedoklis man ir nepienemams mad.gif

nuuu es jau doshu tikai izveeli, nevis srazu mainishu mapi blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Tur jau taa probleema, ka dosi izveeli... visi jau grib arii tos dd2...

Vot shito es nesaprotu... kadelj nelikt karti kuri visi grib spelet, kur problema?! Tas, ka viens izredzetais grib viena tilzu karti ka winternight?(vispar domaju, ka shis trula karte jadzesh) Vot shei nu tochan es neredzu problemu?!

edit: lol, par galveno aizmirsu smile.gif narkozei no manis rec, jo vinjsh pietiekami ilgi ir spelejis uz gign un ar voti tik var palidzet, protams, man ar besi votisti kuri liek votes uz karti kuru pashi velas spelet. personigi es no sakuma visiem parasu vai vinji grib spelt esosho karti, un ja nevelas, tad kadu grib spelet! Bet ja vinja votes bus pec shada principa, tad kadelj ne?! Neredzu neko sliktu vinja smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

es saku "Nee"

jo ir pidini (nesaku, ka narkoze tads ir), kas de_survivor piemeram muzigi nonem. Vai tad vina ir tik slikta? es domaju, ka votenes ir pietakami serveri. 1 sye piemeram atsver 10 darekus to4na XD.gif

Link to comment
Share on other sites

ja tu uzprasīsi dajebkurā brīdī, vai grib spēlēt dd2, noteikti atsauksies kaudze ar sīkajiem, kuri vienmēr gribēs...

Kaada atshkjiriiba vai uz to briidi speelee kaudze ar siikajiem, vai chalji ar 10cms.gif ?! Vienmeer tiek dota izveeles iespeeja, taatad, tu driixti spiest #2, ja neveelies speeleet. Bet ja vairaakums piekriit, tad nesaskatu nekaadu probleemu, lai neliktu to voti. Piekriitu Darekam, ka vienkaarshaak ir uzprasiit tautai, vai vinji veeles votemap uz kaadu karti...

Par teemu runaajot, nrkz jau ir sens cs patriots, bet nu dot vai nedot acc - tas jau ir jaaizlemj augstaakiem prjanjikiem wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es saku "Nee"

jo ir pidini (nesaku, ka narkoze tads ir), kas de_survivor piemeram muzigi nonem. Vai tad vina ir tik slikta? es domaju, ka votenes ir pietakami serveri. 1 sye piemeram atsver 10 darekus to4na XD.gif

Shitas man arii reali izbesii, zinu, ka vairakumam taisniiba un zinu, ka 95% vote dd2 nozime , ka tulit speelesim dd2, bet ir mapes , kas nav atspeletas, un gribaas taas arii uzspeleet, jo dd2, jau seezh vienaa vietaa....

Link to comment
Share on other sites

ja tu uzprasīsi dajebkurā brīdī, vai grib spēlēt dd2, noteikti atsauksies kaudze ar sīkajiem, kuri vienmēr gribēs...

nav tik traki gignā smile.gif

a par nrkzu nezinu, it kā jau es domāju līdzīgi, vienīgais dažreiz tiešām gribās uzspēlēt kādu nestandarta gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

par winternight piekrītu darekam - nafig viņu no mapcycle!

kā daru parasti es ja spēlēju pa naktīm:

mapes: dd2, nuke, inferno, cbble, cpl_mill,office,train skatoties no tautas un garīgā var arī uzspelēt kādu havanu vai kaut ko tamlīdzīgu. Bet pārsvarā laižu šitās mapes. Tā vismaz tauta ir uz servera un neviens ipaši nejūtas atstumts vai atdalīts.

nrkz - rec!

Link to comment
Share on other sites

cpl strike neaizmirsti smile.gif

arī airstrip var uzlikt kādu reizi happy.gif

vispaar cpl_strike vareetu iemest mapcyclaa

un narkozei rec no manis, sakariigs dzheks wink.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...