Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Njju vinjsh speelee mazaak kaa es, saku godiigi... bet personiigi man arii nepatiik speelet cs_winternights. Bet es uzskatu, ka ir paarspiileeti, ka reaalais mapcycle sastaav no 5-6 karteem- dd2, inferno, aztec, nuke, cpl_mil un dcbble. maybe kljuudos par peejaam divaam, bet pirms 4, nu noteikti ir de favorite mapes smile.gif

LoL tikko apskatiijos cs statos lai paarbaudiitu manis teiktu, un tiesi taadas arii ir most played maps biggrin.gif

de_dust2 1,188

de_inferno 941

de_aztec 906

de_nuke 872

de_cpl_mill 596

de_cbble 596

Es tik daudz esmu speeleejis, ka pat seciibu vinjam esmu uzrakstiijis pareizi ... psc ne ? P.S. narkozei REC, lai man nebuutu jaaspeelee cs_winternights smile.gif vai odigy.

Edited by d2.molder
Link to comment
Share on other sites

Njju vinjsh speelee mazaak kaa es, saku godiigi... bet personiigi man arii nepatiik speelet cs_winternights. Bet es uzskatu, ka ir paarspiileeti, ka reaalais mapcycle sastaav no 5-6 karteem- dd2, inferno, aztec, nuke, cpl_mil un dcbble. maybe kljuudos par peejaam divaam, bet pirms 4, nu noteikti ir de favorite mapes smile.gif

LoL tikko apskatiijos cs statos lai paarbaudiitu manis teiktu, un tiesi taadas arii ir most played maps biggrin.gif

de_dust2 1,188

de_inferno 941

de_aztec 906

de_nuke 872

de_cpl_mill 596

de_cbble 596

Es tik daudz esmu speeleejis, ka pat seciibu vinjam esmu uzrakstiijis pareizi ... psc ne ? P.S. narkozei REC, lai man nebuutu jaaspeelee cs_winternights smile.gif vai odigy.

Odigy ir laba mape patiesībā... Vismaz man patīk. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

1.Bikl un pārējie indevīdi, necenšaties, jūsu viedoklis tikai pasliktina viņa cerības ko dabūt un uzlabo jūsu cerības uz Lidojošiem tārpeim...vai... tb vāņiem.

2. Es ar pret jebkādām papildu vošu iespējām, man būs tikai vairāk darba spaidot pogu "-" (binds uz cvote), jo 80% votes ir tikai uz kautkādām uberstandarta mapēm, nav nevainas tiem odigy un visiem pārējeim... man piem PO ko spēlēt, nejau fragot nāku, bet pavadīt laiku un IR VIENALGA kas par karti ripo, lai pavadītu laiku ar foršiem pleijeriem.

Link to comment
Share on other sites

Bik ienacu oponet Dj_erix'a teikto. Ok, tu nac prieka pec, aiz gara laika vai vienkarshi uzspelet. Tas ir logjiski, ka reali tev un nemaz neizsledzu iespeju, ka pus uz serveri spelejoshiem cilvekiem, varetu pietikt ar mapciklu. Ta var saprast pec tava teikta!

Darba delj, daudzkart man sanak nespelet cs'u 1 nedelju. Ok, tas nav daudz, bet cw tas ir redzams, tadelj, principa, gigna es ienaku paspelet tadelj, lai patrenetu aimu.

Viens piemers. Kad tuvojas wcg, es nebiju spelejis csu menesi(ilgakais laiks prieksh manis smile.gif ) To laiku, vnk, nodzeru! Man palika 2 dienas prieksh patreneshanas, es tur baigi patrenejos?! Ne suuda! Un ta daru netikai es... Un lai normali varetu patreneties vajag normalas kartes, NEVIS SUDA WINTERNIGHT, wtf, ta vispar ir karte? *cnmcnvlkxmcvujmh* cmon!

Protams, es ari nesaku, ka tik defaulti ir spelejami. Piemeram tas pats odigy, man vinja tiri labi patik, cik pats neesmu reizes uz to karti voti licis! Ko gribeju teikt, ka shi pati situacija ir ok, piemeram, mani apmierina! Nezinu vai tas ir par labu nrkx, vai ne...

p.s erix, un ja sho tu uzskati par fragoshanu, tad ar dievu uz pusem - vieglak wink.gif

edit: set, pro serveris, CMON, mes esam 5 cilveki, kas tur pa retam spelejam, no parejiem tur pat nav ne smakas! Es pat tos cilvekus nosaukt varu smile.gif Un 5iem cilvekiem sanak normali uzspelet, jaa, varbut, 2x2!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

jasna. balsoshana ir balsoshana. ja vairaakums nobalso par jebkaadu mapi, tad vinji arii grib speeleet to mapi, nevis kkaadu suuda winternights. kaada jeega ir speeleet kkaadu aprshivo mapi, ja lielaakaa dalja servera speeleetaaju atbalsta standarta mapju speeleeshanu. tad, kad lielaakajai daljai apniks taas standarta mapes, tad arii speeleesim tos visus suudus. cvote ir domaata tikai, lai kaads admins noteiktu kaadu mapi vinjsh grib speeleet, nevis vairaakums servera speeleetaaju. taa kaa Dj Erix tev nu galiigi nav taisiiba.

Link to comment
Share on other sites

darek, manupraat, uz pro servera nespelee neviens, augstakie prjankiki naw nevienam uzlikushi pro statusu.... (ja runa iet pa gign pro serveri vispar)

nee, spele, bet tie patstavidiem speletaji ir tik kadi pieci, pashu nrkz ieskaitot! Un tadelj vien, ka vinjsh spele uz pro serveri varetu iedot voti, jo tur vinja ir vajadziga, savadak nemaz nevar normali uzspelet!

zutis, un tas ja tev butu pro status neko nemainitu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...