Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


Recommended Posts

Es ilgi domāju rakstīt adbilde vai nē - vēlreiz rūpīgi pārlasīju savu textu(neko neatradu par fragošanu), tad dareka tad pulkveža un konstatēju, ka pulkvedis ir joprojām ir pulkvedis ar nespēju izprast situācuju, bet tas tā...

Kas atiecas uz dareka teikto, savā ziņā tev ir taisnība savā man, tas ir pēc situācijas. Piem. tāds adminveidīgais kā ceriks POZIZŅI liek dd2, vai tas ir nuks, mils vai kāda cita mape, man piem ir apnicis ik pēc kartes spēlēt dd2, biežākais mapcikls ir: dd2, nuks, dd2, inferno, dd2, nuks, dd2... nu sorry tas nav nopietni, paskaties karšu spēlēšanas laikus un padomā pats, un kā jau te tika minēts pajautā jebkurā laikā, jebkurā kartē: DD2 un pus servers bļaus JAA (no pulkveža loģikas tas ir OK vaig likt, nu cmoon ko visu dienu spēlēsim dd2?!?!? PS. pulkvedi-nejauc iekša ZIEmas Nakti. atradis te vienu karti pie kursas piekasīties.)

Tikai tapēc es esmu pret jauniem votiem, nedo dievs vēlviens pulkvežveidīgais.

Eh..man vēl bija vēlme uzdrukāt veselu romānu par aima trenniņiem pub serveros un vēl citas atbildes, bet tad sapratu, ka tāpat garos penterus neviens nelasa, tāpēc nolēmu visu pateik skaidri un gaiši:

Ja kāds uzskata ka man nav taisnība, nosauciet kaut vienu gadījumu kur es kā ADMINS būtu nokļūdījies vai izdarījis ko neloģisku, vai nepareizu, Ja šadas situācijas nav, tad es domāju mani uzskati un adminēšana ir saskaņā ar visa vēlmēm un intresēm, un es palikšu pie saviem principiem, lai apmierināts būtu ikviens servera spēlētājs.

Lab ZB drukāt superbingo man 18 atminēti skaitļi, jāgaida pēdējās bumbiņas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...