Jump to content
GIGN Forum

Baltcom Internets


macho
 Share

Recommended Posts

Hmmm ir batcom un balticom tie ir divi dazhadi pieslegumi... Batcom 4ista suck tas iet caur tv kabeli vai kaa tur un speed ir down to 50 kb/s bet savukart ar balticom ir savaadaak, zinu vienam dzekinam pur4ikaa ir balticom speed 2 mb/s happy.gif

EDIT: Pārlasīju velreiz - mjaa macho atkal iznesa cauri, vai pats saputrojaas XD.gif

ha haa smiesies, bet man no dc nak ar max 50 kb/s!

bet es nesudzos! a macho kads tev bus nets? cik maksasi menesi?

Link to comment
Share on other sites

Papētot Balticom.lv lapu, nonācu pie patīkama secinājuma, ka man tomēr ir iespēja tikt vaļā no "foršajiem" Baltkoma pakalpojumiem, jo manā mājā ir pieejams Balticom internets. Taču ir viena nianse - viņu uzrādītie max ātrumi ir pieejami tikai mikrorajonos: Purvciems, Pļavnieki, Ķengarags u.t.t. Jautājums ir, vai kāds atdzīst šo kantori par labu esam arī Centra raj.?

Un otrs jautājums. Vai tiešām Lattelecom piedāvātais "Mājas komplekts 2" ar ātrumu līdz 5 mb/s ir tāds shits un ir galīgi nelietojams?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jautājums par promedia.lv: Ja es panemshu sho paketi tad es vareešu vilkt ar taadu aatrumu kaa uzraadiits vai tas ir uz kkaadas kompresijas vai citu huinu reikina[nu kr4 nezinu kaa pateikt bet tip man tagad ir apollo mdsl un testos man raada ka man ir 1,8mbs/s bet download speed 234 kb/s]

Pakalpojuma apraksts:

Abonēšanas maksa 15.00Ls mēnesī

Pieslēguma uzstādīšana bezmaksas**.

? Latvija līdz 10Mbit/sek

? Ārzemes līdz 5Mbit/sek.

P.S vecene kas zvanot uz 7004444 [promedia.lv sekretāre] paceļ vienk ownz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...