Jump to content
GIGN Forum

Hmm...


ep1dem1c
 Share

Recommended Posts

Nu nezinu man liekas taa ir vairak gaumes lieta...visadi sexperti saka, ka tomer Athlon 64 prieksh stacionarajiem esot labaks nekaa pentiks. Un jaa gribetos arii teikt, ka samaksasi arii lieku rubli tikai par to vien, ka tas saucas pentiks.

Link to comment
Share on other sites

p4 ir 32 bit cpu, athlon 64 ir 64 bit sistēma, tb reāli atlons darbojas ar 2x lielāku frekvenci. Ņemot vērā to, ka jaunie puņķi arī iet 64bitīgie, pie tam spiež uz frekvencēm, tad "ātrums" viņiem ir lielāks, bet ātrdarbībā amd apspiež intelu, kamēr intels nesāk spiest uz ātrdarbību un ātrumu frekvencē.

esmu galīgā kātā, tā kā mans spriedumus var ignorēt evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

p4 ir 32 bit cpu, athlon 64 ir 64 bit sistēma, tb reāli atlons darbojas ar 2x lielāku frekvenci. Ņemot vērā to, ka jaunie puņķi arī iet 64bitīgie, pie tam spiež uz frekvencēm, tad "ātrums" viņiem ir lielāks, bet ātrdarbībā amd apspiež intelu, kamēr intels nesāk spiest uz ātrdarbību un ātrumu frekvencē.

esmu galīgā kātā, tā kā mans spriedumus var ignorēt evil6.gif

Sen kautko tik murgainu nebiiju lasiijis

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

wapleta kaarteejais posts bezteemaa, lai celtu postu skaitu...

par teemu runaajot, pareizi jau DuHs teica, pirmaa rinda sakariiga, pareejaas vareeja nerakstiit wink.gif

lieta taada, ka 64 bitu procim jau tagad nav iisti vel normaalas programmu vides, ir itkaa Windows XP 64bit edition, bet nav jau draiveru tik daudz vel uz 64 bitiem, bet ja peerk 64 bitu proci, tad tas tiiri taa naakotnei biggrin.gif kad viss buus izlaists uz 64 bitiem, tad tev tas kompis par 100% divreiz aatraak straadaas, a tagad uz 32bit windowsa to aatrumu redzeet nevar.

pasham man ir athlons 64 bitu, un windows 32 bitu, neredzu jeegu likt 64 bitu windowsu tikai deelj pasha windowsa, jo daudzas speeles var neiet un stradaat leenaak(citas protams aatraak meedz)... ietesteeju uz 64 bitu Linuxa, protams uzreiz bija manaams pavisam citaads aatrums(vispaar jau uz Linux'a parasti viss darbojas aatraak, jo nav tik daudz nevajadziigu shitu), itsevishkji kompileejot vareeja just, ka procis pieliek lielaaku atdevi, bet nu un Linux'a jau nav geimera dziive, tapeec dziivoju uz windas pagaidaam smile.gif un vispaar jau vienas vieniigas probleemas pat uz 64 bitu linuxa, ne visas progras bija 64 bitu, taa rezultaataa liela mekleeshana un papildus kachaashana

Link to comment
Share on other sites

redboot biš jau tu arī brauc auzās ar tiem 64bit. Ja ir 64bit windows programma nekas nestrādās 2x ātrāk. Jēga no tiem 64 bitiem parādās ja griež baigās multimēdijas, spēles, datu bāzes, izmanto virs 4gb ram. Tie 64 biti ir tikai tas ka procis var sagremot vienā taktī 64 bitu mainīgos un tas nebūt nenozīmē 2x lielāku ātrumu un vēl adresācija ir 64bit, var izmantot virs 4gb rama bez kautkādiem gemorojiem. Saskaitīt 2+2 32 bitu procis un 64bitu procis izdarīs vienlīdz ātri. Draiveri ir visi windows x64 versijai, nu varbūt kautkādas pielnīgas eksotikas nav. Tiesa programmu ir maz CSS ir 64bitu, varētu būt gan tikai steam versijai.

Edited by ^V^
Link to comment
Share on other sites

redboot biš jau tu arī brauc auzās ar tiem 64bit. Ja ir 64bit windows programma nekas nestrādās 2x ātrāk. Jēga no tiem 64 bitiem parādās ja griež baigās multimēdijas, spēles, datu bāzes, izmanto virs 4gb ram. Tie 64 biti ir tikai tas ka procis var sagremot vienā taktī 64 bitu mainīgos  un tas nebūt nenozīmē 2x lielāku ātrumu un vēl adresācija ir 64bit, var izmantot virs 4gb rama bez kautkādiem gemorojiem. Saskaitīt 2+2 32 bitu procis un 64bitu procis izdarīs vienlīdz ātri. Draiveri ir visi windows x64 versijai, nu varbūt kautkādas pielnīgas eksotikas nav. Tiesa programmu ir maz CSS ir 64bitu, varētu būt gan tikai steam versijai.

man liekas, ka Tu bik esi idiots. Laikam neesi nekad redzejis 64 darbibaa ! ! !

Ar savam kaut kur salasitajam grudribam vari iet pakakat.

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

nesmu nekaads tur guru tas tiesa, bet tu labaak pamato savus tekstus.

es esmu stradajis ar tadu aparatu vairak nekaa pusgadu un tici man man bija nemazums iespeju redzet uz ko tas verkjis ir spejigs. Vinsh spej sagremot visu lielus un mazus un gandriz visu vienlidz labaa atrumaa.

Un arii ar dzekiem taijam testu Athlon 64 un Pentium 4 sledzam iekshaa visadas fichas un kurshatrak sagremos un nevienaa reizee pentiks netureja lidzi.

Link to comment
Share on other sites

es esmu stradajis ar tadu aparatu vairak nekaa pusgadu un tici man man bija nemazums iespeju redzet uz ko tas verkjis ir spejigs. Vinsh spej sagremot visu lielus un mazus un gandriz visu vienlidz labaa atrumaa.

Un arii ar dzekiem taijam testu Athlon 64 un Pentium 4 sledzam iekshaa visadas fichas un kurshatrak sagremos un nevienaa reizee pentiks netureja lidzi.

Ja tu būtu nedzudz attapīgāks tad pamanītu ka es nekur nepieminēju kurš labāks pentium vai AMD, nēesmu gan drošs,bet liekas jaunie procesori ir visi 64bit.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...