Jump to content
GIGN Forum

Gign Krekliņi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pasham arii nav gruuti to izdariit:

1) nopeerkam speciaalo transferpappiru (apm 1,3LS lapa)

2) izprinteejam bildi

3) ar Gludekli apmeeram gludinaam klaat pie krekla

4) gaidaam liidz atdziest un gatavs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

man, piemeeram, bukucha variants ljoooOOOoti patika. es atljaavos vinja darbu savaakt un uzmukjiit virsuu taadu uzraxtu, kaadu vajadzeetu, tikai es no fotoshopa nehuja neceertu, taapeec iisto fontu pat atrast nevareeju.

post-7-1156239911.jpg

Link to comment
Share on other sites

man, piemeeram, bukucha variants ljoooOOOoti patika. es atljaavos vinja darbu savaakt un uzmukjiit virsuu taadu uzraxtu, kaadu vajadzeetu, tikai es no fotoshopa nehuja neceertu, taapeec iisto fontu pat atrast nevareeju.

Nu piemetu īsto fontu un apmēram pēc tava ieteikuma sanāca k-kas šāds! smile.gif

post-7-1156243918.jpg

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Nu piemetu īsto fontu un apmēram pēc tava ieteikuma sanāca k-kas šāds! smile.gif

wub.gif

edit: lai pateiktu, ko vairaak, es buutu apmierinaats, ja fonts tam kreklam buutu taads kaa tur lapas augshaa uzraxtam "gign" nu tas tur ^ (bultinja uz augshu) jaa, jaa, kur tas dzheks ar mp5 ir.

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Bukuča kreklam tie sarkanie pleķi vienkārši izskatās pēc krāsas traipiem.. no offence. Nez kā izskatītos uz krekla.

Piekrītu, man arī patiktos, ja būtu tas fonts kā lapas augšā uzrakstam "gign" - nu tas tur ^ (bultiņa uz augšu) (gadījumā neikeds nebij to fontu ņēmis? wink.gif).

Link to comment
Share on other sites

Man vislabaak patika Nak3d variants. Tas ar asiniim. Arii burti smuki tikai .lv vareetu vel galaa reklaamai un niks manupraat nav obligaats. Bukucha variants izskataas paaraak prasti. Bet ar taadu kreklu kaa Nak3d uztaisiija es ar labpraat staigaatu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atnaakshu maajas un uztaisiishu k-ko mazliet savadaaku, bet diemzheel uz melna fona nesanaaks, jo taas asinis ko es taisu nemaz nevar taa normaali uztaisiit, jo buus paaraak tumsh, bet ja taisiit gaishi - vairs neizskatiisies dabiski.

+ Pielikshu klaat to .lv.

Link to comment
Share on other sites

ej tu nost, rOOOZAA, man jau shkjebinaaja dzeltena kraasa sad.gif (no offence n00ke).

vareetu tumshi sarkanu kreklu (asinskraasu) un tad viduu, priekshaa uzdrukaat baltu plekji ar kkaadu gign logo, lai izskataas, ka krekls ir asiniis, iznjemot to balto plekji.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...