Jump to content
GIGN Forum

Gign Krekliņi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mans ietekums

Priekspusē teksts : Manu vietu neieņem neviens

Aizmugurē teksts : Esmu Reģistrējies GIGN.lv (jeb cs.gign.lv) "Niks"

Iedomājieties, ejat pa ielu ar šādu kreklu un pretī nāk kāds kurš nav reģistrējies, jūs drošā solī ar paceltu galvu ejat un redzat kā viņš ar greisirdīgu aci skatās un tajā brīdī jūs jūtaties kā pārāks. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mans ietekums

Priekspusē teksts : Manu vietu neieņem neviens

Aizmugurē teksts : Esmu Reģistrējies GIGN.lv (jeb cs.gign.lv) "Niks"

Iedomājieties, ejat pa ielu ar šādu kreklu un pretī nāk kāds kurš nav reģistrējies, jūs drošā solī ar paceltu galvu ejat un redzat kā viņš ar greisirdīgu aci skatās un tajā brīdī jūs jūtaties kā pārāks. smile.gif

nu jau aiziet zinaatniskaa fantastika smile.gif tagad visi teevi un maates gribees regjistreeties bet neizdosies un taadaa veidaa saaks ziedot naudu vaj ne? 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Man patiktu pavisam vienkarshs un nekas koshs! Prieksha vienkarshi GIGN, varbut, vel kadu textinju un aizmugure nicku. Ko vairak vajag? Nu jaa, varbut, kadu bilditi ar cs'u nu vai kautko tadu!

Link to comment
Share on other sites

mans ietekums

Priekspusē teksts : Manu vietu neieņem neviens

Aizmugurē teksts : Esmu Reģistrējies GIGN.lv (jeb cs.gign.lv) "Niks"

Iedomājieties, ejat pa ielu ar šādu kreklu un pretī nāk kāds kurš nav reģistrējies, jūs drošā solī ar paceltu galvu ejat un redzat kā viņš ar greisirdīgu aci skatās un tajā brīdī jūs jūtaties kā pārāks. smile.gif

Manuprāt ideja nav slikta. Pietam tas teksts " Manu vietu neieņem neviens " varētu arī nozīmēt to, ka Tu esi neaizstājams, vienreizējs, the only one smile.gif. Tikai aizmugurē varētu īsāk un un stailīgāk - " Esmu reģistrējies GIGN'ā ". Un tad arī sekotu niks. Pat nekādas bildītes nevajag, pavisam vienkārši (kā darekam patīk) wink.gif.

Link to comment
Share on other sites

mugurai tikai pietrūkst seksīgais copyright simboliņš un aiz tā cilvēka niks smile.gif un tad krekls būtu labs wink.gif

Nav taada ? simbola, izskataas kaa parast.. :/ Es to niku ieliku priekshaa apakshaa.. kaa piemeeru njeemu ownage, tikai savaadaak uzrakstiju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...