Jump to content
GIGN Forum

Visādi Standarta Jautājumi


Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man draugs teica ka es savu serveri varu palaist caur consoli!!!es nezinu kaa to izdariit!!!tas ir iespeejams ja man serveris ir citaa mapee un cs ir citaa,tachu otrs draugs teica ka serveri caur consoli palaist nevar.es gribu zinaat vai var un ja war tad kaa?????

nu ne jau caur cs konsoli! biggrin.gif

P.S. 1000 posti!!!!1111!11!

Link to comment
Share on other sites

Lai saliktu dziesmas: pirmkaart izmanto search otrkaart ja tu esi tik stulbs tad ieej amxmodx.org panem plugins search logā ieraxti loading sound(skana kad laadee serverii), vai roundsound(skana kad raunds beidzas) peec tam panem vinu. panem get source un peec tam save to disk  un iebaaz savaa addons/amxmodx/scripting folderii. peec tam roundsound.sma atver ar notepad un tev tam jaaizskataas aptuveni taa, tikai ieraxti savus dziesmu nosaukumus manu vietaa biggrin.gif

#include <amxmodx>

public plugin_init()

{

  register_plugin("RoundSound","1.0","PaintLancer")

  register_event("SendAudio", "t_win", "a", "2&%!MRAD_terwin")

  register_event("SendAudio", "ct_win", "a", "2&%!MRAD_ctwin") 

}

public t_win()

{

  new rand = random_num(0,2)

  client_cmd(0,"stopsound")

  switch(rand)

  {

    case 0: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/transistor")

    case 1: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/soad")

    case 2: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/du_hast")

  }

  return PLUGIN_CONTINUE

}

public ct_win()

{

  new rand = random_num(0,2)

  client_cmd(0,"stopsound")

  switch(rand)

  {

    case 0: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/bad_mf")

    case 1: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/x_files")

    case 2: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/girls")

  }

  return PLUGIN_CONTINUE

}

public plugin_precache()

{

  precache_sound("misc/du_hast.mp3")

  precache_sound("misc/x_files.mp3")

  precache_sound("misc/girls.mp3")

  precache_sound("misc/soad.mp3")

  precache_sound("misc/bad_mf.mp3")

  precache_sound("misc/transistor.mp3")

  return PLUGIN_CONTINUE

}

protams ja tu negribi mp3 un gribi likt wav formaata dziesmas tad- case 0: client_cmd(0,"mp3 play sound/misc/bad_mf")  vietaa raxti-

client_cmd(0,"spk misc/bad_mf") , tikai neaizmirsti tur kur precache apkshaa dziesmas nosaukumam pielikt klaat taas formaatu!

peec tam saglabaa tajaa pashaa scripting folderii atrodi COMPILE un panem to kad tev vinsh visu ir nokompileejis spied enter un tajaa pashaa scripting folderii atrodi folderi compiled un atver to, atrodi tur roundsound.amxx un iebaaz to savaa amxmodx/plugins folderii kad esi visu sho izdarjis virzies uz amxmodx/configs/plugins.ini un atver to ar notepad un apakshaa tur kur ir add plugins zem visa ieraxti daadu rindinju roundsound.amxx un saglabaa!

tkaa visam jaaiet.

lai converteetu muuziku izmanto nero wave editor, ja tev taada nav izmanto googli vai dc++! lai nokonverteetu  vnk ieej nero wave editor un panem open un izveelies savu dziesmu un panem save as un noraadi direktoriju valve/cstrike/sound/misc un kreisajaa apaksheejaa stuuriiti paraadiisies options panem to un izveelies formaatu un to parametrus! un spied save! tas ir vissssss

dry.gif

Cepuri nost,kas šitig garu,bezjēdzīgu rakstu lasīs? shock1.gifshock1.gifshock1.gifsmiliez.de_2538.gif

p.s. ja kas tā jau ir sazinkurā pamācību GIGN formumā. zaban.gif

Edited by Ganupuika
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Caw ! Nevari kautka izpalidzet ? Man ir viena problema , pareizak sakot 2 smile.gif . 1.Kapec man nesaglabajas XP sava W3FT serveri ??? Piem es visu uzliku lai save butu ieeju spele labi itka ir save dabuju 1 lvl izeju ara no mapes kautvai de_dust ieeju ir xp !!! Bet kad notiek mapes maina tad XP VAIRS NAV !!! ???? Kas par vainu ? 2. Kapec manam Web ir ta ieeju http://z-light.wos.lv talak jauzspiez uz /wsa man nevajag to /wsa gribu lai butu tikai z-light.wos.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

paldies Kavacky.

kadu laicinu atpakal paradijas man vel viena problema:

spelejot cs, ik pa bridim spele pakaras uz kadam 1-2 sec un biezi augsa ir uzraksts cl_flushentitypocket. Vai kads zina, ka sho problemu atrisinat.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...