Jump to content
GIGN Forum

Aizmukushie Chiiteri


EDD
 Share

Recommended Posts

Ir jau labu laiku runaats, ka vajadzeetu izveidot topiku, kuraa iemestu nikus tiem chiiteriem, kas aizmuuk, pirms vinjus paspeej permanenti nobanot. Domaaju, ka tagad buutu labs laiks to izdariit smile.gif Pie tam vareetu likt ne tikai chiiterus, bet arii vispaariigus kaartiibas graaveejus (skatiit nr.2), jebkuru, kursh pelniijis perm banu.

tajaa pat laikaa domaaju, ka shito nevajag izveerst par diskusiju, kursh chiitoja, un kursh ne. lieciet te tikai taadus, par kuriem 100% esiet paarliecinaati. Un taas labaas dveesles, kas kaadu no sheit redzeetajiem veelaak nobano - veelams atziimeet aiz vaarda - BANNED

varam saakt listi:

1. Leopard_ (14.09.06 peec 9.00 de_train kaa Leopard_ * mp3) - aimbots BANNED

2. The NooB (kaut kas lidzigs @ 13.09.06 de_cpl_mill) - sauca letinjus par gan*iem.

Link to comment
Share on other sites

Nick reaL.pL aims pasa sakuma redzams ar deagle.. pectam wh ! Dzeks laikam domaja, kad neviena admina nau vares ar aim paspelet no riita.

demka weekly-0609140655-de_survivor.zip 1.77 mb laiks 6.00 pm

Ilgi vins gigna paspejis no4itot etc. ;[

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Dievīgi! happy.gif

denja, c-rush, es jūs mīlu. Es to kucīti kopā kādas 2h esmu tvarstījis.. Parasti viņš ar wh blieza.

Karoče labs un izskatās, ka sistēma strādā! smile.gif

HEH nez kas bij pa prikolu bet pirms kadas stundas tas keks atkal speleja biggrin.gif bet es pastijos neka vin'am 6oreiz nebija , ari xcheck neko neuzradija biggrin.gif nez kas pa lazu bet es labi atceros ka vakar ap 7 ... izbanoju

Link to comment
Share on other sites

Izdzēsu veselu tonnu ar poustiem. Pieturēsimies pie pirmajā poustā rakstītajiem noteikumiem. Īsumā atziņa, kas bija 100 iepoustotajos spama sūdos:

-mirstīgie IP adreses čīteriem uzzināt nevar, to var tikai xwho* pārvaldošie. xwho citiem nedos, tas ir pietiekami daudz reizes pārrunāts.

Turpinam šī topika cēlās jēgas kultivēšanu, nevis spamojam.

Blood lusty yours,

AllwPROrth

*komanda, ar kuras palīdzību var noskaidrot spēlētāja access leveli serverī un IP adresi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

niks Bop | Pa3nu3gau

STEAM_ID_LAN 3585 87.99.65.235:27005

Mape

weekly-0610071753-cs_havana.zip

5.61 MB 2006.10.07 17:53

Ienācu uz biegām apm. 18:10

Kkāds aims biggrin.gif mērķis baigi pārleca ne tuda shaujot rolleyes.gif

vakar jau viens no shitaa Bop | .. tika izmest ar to pashu

BANNED

Edited by DiamonD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

taatad denja, .cMf| t1xQ. kas tas par kretiinu? ja es peec tava posta ieraxtiishans veelreiz redzeeshu vinju gignaa uzreiz banoshu, par nevienu cilveeku neakd muuzha aneesmu paarliecinaats ka ir taasd smirdiigs 4iiters, un vari te neamz nefleiteet o blja labi speelee utt... ja vinjsh buuutu atads jaunais talants tad no vinaj mutes nenaaktu aaraa tik stulbi texti aka spriezhot peec vinjz bazaras vinajm vareetu buut lidzi 15 gadiem, wh100% banoshu kaa redzeeshu pec tava posta shinii topikaa, cerams ka tu saproti ka ja no klana kaads chiito tad tiek dzeests klans, nokaarto shiis lietas, taads probumbasa var tak jsut kad speelee pret uuberkruto speeleetajau vai vnk pretsiiku chitieru kursh labi maak sleept savus chiitus, kaut gan par vinju es to neteiktu bez nekaadaam skanjaam jau zin kur visi atrodas

Link to comment
Share on other sites

taatad denja, .cMf| t1xQ. kas tas par kretiinu? ja es peec tava posta ieraxtiishans veelreiz redzeeshu vinju gignaa uzreiz banoshu, par nevienu cilveeku neakd muuzha aneesmu paarliecinaats ka ir taasd smirdiigs 4iiters, un vari te neamz nefleiteet o blja labi speelee utt... ja vinjsh buuutu atads jaunais talants tad no vinaj mutes nenaaktu aaraa tik stulbi texti aka spriezhot peec vinjz bazaras vinajm vareetu buut lidzi 15 gadiem, wh100% banoshu kaa redzeeshu pec tava posta shinii topikaa, cerams ka tu saproti ka ja no klana kaads chiito tad tiek dzeests klans, nokaarto shiis lietas, taads probumbasa var tak jsut kad speelee pret uuberkruto speeleetajau vai vnk pretsiiku chitieru kursh labi maak sleept savus chiitus, kaut gan par vinju es to neteiktu bez nekaadaam skanjaam jau zin kur visi atrodas

es tev pilniigi piekriitu, nav vinjsh tiirs, kad kaads admins saak vinju veerot vinja skills kaut kur pazuud....nez kaa tas naakas!

Link to comment
Share on other sites

tikko izskatiiju jaunaakaas dust2 un italy_gign demkas un esmu gatavs vinju banot. laikam kautkaads aimbots, ka uz bindu aizvelk pretiniekam uz galvu + vel vareja paris vietaas redzet wh + kad es spectateeju shis vispirms pagaidija un tad bija nuubs.

p.s. luudzu, atstaajiet to banu man smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko stoke tur ir izdariijis vai kas tur ir, bet ar mani tam nav nekaada sakara, esmu iistais "jonathan" un atrodos UK...psc nopeerku kompi panjemu netu, domaaju beidzot vareesu norm CS uzspeeleet...kaut kaads psc...

kas muan buutu jadara lai atkal vareetu cs uzpeeleet gign.lv???

Link to comment
Share on other sites

starpcitu runaajot par to tiQa, kluso vai kaa vinju tur! es vinju vienreiz jau banoju un denja man apgalvoja, ka vinjam nekaa nav, taa nu es vinjam uzticoties nonjeemu banu!

ar to visu es gribeeju pateikt, ka es esmu slinks un neieliku formuma to demo, kuraa es vinju nobanoju, un veel to, ka denja rikooojas diez gan pidinjiski ;(

Link to comment
Share on other sites

ja es norm nolameroju , spele vin'6 norm bet es neesmu redzejis ka vin'6 speletu ar 4itiem :/ + dzimene nebij vispar laika , vakar riktigi piekodos sodien norita uszinaju no bra4kas ka cmf del , t1xq vel dabus pa savu stubo galvu mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...